3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

תקציבים חדשים לליהי גורלניק יחסי ציבור: אפליקציית זיגמונד המחברת בין מאגר של 750 פסיכולוגים מוסמכים, למי שזקוקים לטיפול מיידי ומועדון הכושר קולנוע פאר אשר הוקם על חורבות הקולנוע המיתולוגי בתל אביב . בין התחומים בהם טיפלה בעבר ומטפלת כיום: הייטק, פוליטיקה ומוניציפלי (עיריות), גסטרונומיה – מסעדות, צרכנות, רכב, אופנה, צעצועים, לייף סטייל, מתחמי אירועים, בריאות, תיירות, עמותות, תרבות, ייצוג אמנים, השקת ספרים ועוד. לגורלניק קשרים חזקים בכל המדיות ושיתופי פעולה עם סלבס ומשפיענים והיא עובדת בשיתוף כפרילאנס עם משרדי יחסי ציבור.
משרד יחסי הציבור "גורלניק יחסי ציבור", בבעלותה של ליהי גורלניק, התחדש בתקציבים חדשים:

פלטפורמת זיגמונד
פלטפורמת "זיגמונד" (אפליקציה ואתר), הוקמה בהמשך לחוויית הלחימה של היזם שלה, נתנאל זינגבוים. במסגרת שירותו הצבאי ביחידת אגוז, שימש כקלע וחבלן ולחם במלחמת "צוק איתן" ב2014, כשהוא חווה חוויית כמעט-מוות ורואה את חבריו נפצעים לידו, חלקם מתו. בזמנו לא ניתן דגש מהמערכות הצבאיות והמעטפת של הלוחמים, בכל האמור לפוסט טראומה. חוויה זו עיצבה את השקפת עולמו ושלחה אותו ללמוד פסיכולוגיה. בעבור שנים ואחרי שני תארים, הקים את פלטפורמת "זיגמונד", שמורכבת מאתר ואפליקציה, מציעה חיבור לכ-750 פסיכולוגים ופסיכולוגיות, המותאמים לכל אדם באופן אישי על פי העדפותיו, מיקום גיאוגרפי, תכיפות ודחיפות הטיפול ועל פי שיקולי תקציב. האלגוריתם יודע להציע גם מטפלים שנמצאים בהסדר עם קופות החולים. הייתרון הגדול – ישנה זמינות מיידית, בניגוד לתורים הרגילים בקופות החולים (אשר עשויים להמשך בין שנה וחצי לשנתיים). הפסיכולוגים של האפליקציה מקיימים שיתופי פעולה עם מגוון עמותות וגופים, ומסייעים בעיבוד טראומה ופוסט טראומה, בייחוד לאור המלחמה.

קולנוע פאר – מחזירים את הכיף לספורט
מועדון הכושר "קולנוע פאר", מוסד תל-אביבי מוכר וידוע, נבנה על חורבות בית הקולנוע האגדי קולנוע פאר שנוסד בשנת 1958. בית הקולנוע נסגר להקרנות בשנת 2007 ובשנת 2010 נפתח מועדון הכושר הנושא את שמו. המועדון נוסד על ידי יזמים צעירים שרצו חדר כושר שונה מהרגיל, מקום שבאים אליו כדי ליהנות ולא בגלל שחייבים להתאמן, מקום שהוא חלק אינטגרלי מהשכונה, מזמין ופונה לכולם.
קולנוע פאר המאובזר, מציע חווית אימון שונה, כיפית ונעימה במתחם המתפרש על פני 1,000 מ"ר במספר מפלסים: מפלס המועדון, בו מכשירי כושר, מתחם משקולות, ומציע מגוון עצום של שיעורי סטודיו ביניהם: שיעורים פונקציונליים, שיעור בר, יוגה, ספינינג, פילאטיס, ריקוד ואימוני אגרוף במתחם אגרוף מקצועי. צוות המאמנים מקצועי, כל אחד בתחומו, מעניקים ליווי יומי למתאמנים הפוקדים את המקום במקצועיות וחברות. בנוסף לזאת, המועדון מציע חווית קהילתית ומגבשת על ידי קיום אירועים מיוחדים בחגים, סדנאות הרצאות ומסיבות לקהל הלקוחות.

לליהי גורלניק משרד יחסי ציבור, אסטרטגיה, ייעוץ משברי וייעוץ תקשורתי, תחת השם "גורלניק יחסי ציבור". לגורלניק ניסיון רב, עשיר ומגוון של 15 שנה בתחומי יחסי הציבור והדוברות; משרד יחסי הציבור בבעלותה, מתמחה בתחומים שונים, על פי התמחויות הבעלים. כמו כן, גורלניק מספקת שירותי פרילאנס לפרויקטים ומשרדי יחסי ציבור אחרים.
בין התחומים בהם טיפלה בעבר ומטפלת: הייטק, פוליטיקה ומוניציפלי (עיריות), גסטרונומיה, צרכנות, רכב, אופנה, צעצועים, לייף סטייל, מתחמי אירועים, בריאות, תיירות, עמותות, תרבות, ייצוג אמנים ועוד, עם קשרים חזקים בכל המדיות ושיתופי פעולה עם סלבס ומשפיענים.

0

חברת מודלו ריהוט משרד היא אחת מהחברות המובילות בתחום עיצוב וייצור ריהוט משרדי בישראל. החברה מציעה מגוון רחב של מוצרים הכוללים שולחנות עבודה, כיסאות משרדיים, ארונות, מחיצות ועוד, במטרה לספק פתרונות מקיפים לעסקים בכל הגדלים.

היסטוריה ופילוסופיה
מודלו הוקמה מתוך חזון להציע ריהוט משרדי איכותי ואסתטי, שמשלב בין פונקציונליות לעיצוב מודרני. החברה שואפת לייצר ריהוט שמתאים לסביבת העבודה המודרנית, תוך דגש על נוחות, ארגונומיה ועמידות לאורך זמן. החברה מאמינה כי סביבת עבודה נוחה ומעוצבת תורמת לפריון העובדים ולשביעות רצונם.

מוצרים ושירותים
מודלו מציעה מגוון רחב של רהיטים המותאמים לצרכים שונים של משרדים:
1.שולחנות עבודה: שולחנות בעיצובים שונים, כולל שולחנות מתכווננים לגובה שמאפשרים עבודה בעמידה וישיבה.
2.כיסאות משרדיים: כיסאות ארגונומיים בעיצובים שונים, המותאמים לתמוך בגב ולעודד יציבה נכונה.
3.ארונות ומחיצות: פתרונות אחסון שונים ומחיצות המאפשרות חלוקת חלל יעילה ונוחה.
4.רהיטים לחדרי ישיבות: שולחנות גדולים, כיסאות נוחים ופתרונות טכנולוגיים לשילוב מערכות וידאו וקול.

חידושים וטכנולוגיה
מודלו מקפידה לשלב טכנולוגיות חדשות ומתקדמות במוצרים שלה. למשל, שולחנות עבודה עם אפשרות להתאמה חשמלית של גובה, כיסאות עם מנגנוני כוונון מתקדמים, ושילוב חומרים חדשניים המבטיחים עמידות ונוחות.

קיימות ואחריות סביבתית
החברה שמה דגש רב על קיימות ואחריות סביבתית. היא משתמשת בחומרים ממוחזרים ותהליכי ייצור ידידותיים לסביבה. בנוסף, מודלו מתמקדת בייצור רהיטים עמידים המאריכים ימים, במטרה לצמצם את הצורך בהחלפה תכופה ובזבוז משאבים.
לקוחות ופרויקטים
מודלו עובדת עם מגוון רחב של לקוחות, החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לארגונים גדולים ומוסדות ציבוריים. היא מציעה שירותי ייעוץ והתאמה אישית לכל לקוח, במטרה ליצור סביבת עבודה מיטבית המותאמת לצרכיו הייחודיים.

סיכום
חברת מודלו ריהוט משרד היא דוגמה מצוינת לחברה המשלבת בין עיצוב, טכנולוגיה ואחריות סביבתית. עם מגוון רחב של מוצרים ושירותים המותאמים לצרכי השוק המודרני, היא מציעה פתרונות איכותיים שמסייעים לשיפור סביבת העבודה והפריון של העובדים.

לפרטים נוספים לחצו כאן

0

בעיצומם של ימי הקיץ החמים, נסקפה טייסטרס צ'ויס שמח להשיק מהדורת קיץ מוגבלת שתרענן לכם את הקיץ: מארז מפנק וייחודי של נסקפה טייסטרס צ'ויס בתוספת שייקר להכנת קפה קר מושלם, זמין בכל רגע וכזה שיעניק לכם את ההזדמנות להתרענן ולקחת רגע איכותי לעצמכם. כל מה שנותר לכם זה לשקשק, למזוג וליהנות.

'מוצרי איכות אמריקאים', יצרנית סדרת המאפים הביתים 'בראנץ' & קראנץ',משיקה לכבוד החג קינוח חגיגי ומיוחד במהדורה מוגבלת: בלינ'צס גבינה עם תות המושלם לאירוח.המוצר מגיע במארז הכולל חמש יחידות של בלינצ'ס גבינה במילוי גבינה אמיתית ותות שדה שניתן לשלוף מן המקפיא, ולאחר 8 דקות הכנה, הקינוח מוכן להגשה, כמו קינוח במסעדה.

לקראת חג שבועות,ויסוצקי משיקים תיבת צ'אי חגיגית תיבה מעוצבת הכוללת מיקס של טעמי צ'אי לאירוח בין הטעמים: צ'אי קרמל מלוח עם קמצוץ מלח וקרמליות מודגשת; צ'אי שקדים עם טעם עוצמתי של; צ'אי מוקה, צ'אי וניל וכמובן צ'אי מסאלה מתערובת עלי תה הודי בשילוב התבלינים הקלאסיים – קינמון, ג'ינג'ר, ציפורן, הל ופלפל שחור.להשיג באתר ויסוצקי.

טחינת אל ארז מרחיבה את הצעת הערך שלה בקטגוריית הטחינה הגולמית ומשיקה סדרת מוצרים חדשה – טחינה גולמית מעודנת וטחינה גולמית מלאה מעודנת,שתיהן בבקבוק לחיץ, המשדרג את חווית השימוש והופך אותו לפשוט, קל ונוח.כל האיכות המוכרת, במרקם עדין במיוחד, מוגשת כעת בבקבוק לחיץ המתאים לשימוש וצריכה בצורתו הגולמית וללא כל צורך בהכנה.

'מאסטר שף' משיק לראשונה:  מיני קרוטונים בתיבול פיקנטי, באריזה המספקת נוחות שימוש ושמירה על הטריות. המיני קרוטונים החדשים פריכים במיוחד, ללא צבעי מאכל וללא חומרים משמרים. ניתן להשתמש בהם כתוספת במגוון מנות: סלטים, מרקים והם מתאימים גם כנשנוש, הם יעניקו קראנצ'יות פיקנטית לכל ביס

מטרנה, מובילת תחום מזון התינוקות בישראל, משיקה צנצנות וסקוויזים של מחיות בטעמים, והם יצטרפו אל מגוון מוצרי התינוקות שתחת המותג מטרנה. בסדרת המחיות בצנצנת שישה טעמים מובילים ואהובים: תפוח בננה, סלט פירות, מרק ירקות מעורבים, תפוח עץ, גזר תפוח מנגו, ותפוח גזר. בסדרת הסקוויזים שבעה טעמים מובילים ואהובים: תפוח בננה, סלט פירות, אגס, תפוח עץ, גזר תפוח מנגו, תפוח גזר וטעם ייחודי ואהוב: תפוח בננה תות.כל המחיות מותאמות לגילאי 6 חודשים ומעלה, הינן ללא תוספת סוכר, חומרי טעם וריח או כל חומר משמר.

Fanta, מותג המשקאות מבית קוקה-קולה, ממשיך גם השנה עם קונספט ה-  ?What_The_Fanta#, עם טעם Zero חדש וסודי שמגיע אלינו והשנה בקונספט שחוזר בזמן ושואל מה הטעם של פעם? הטעם הסודי כמובן לא יירשם על גבי האריזה וייחשף בפעילות מדיה ייעודית בחודש יוני.

טארופרמן, בירה פרימיום צ'כית המובילה בעולם, משיקה מארז בירות חדש לקראת עונת הקיץ, מושלם לכל אירוע חברתי או סתם ערב רגוע בבית. המארז כולל 5 בקבוקים בנפח 330 מ"ל של בירת סטארופרמן, לצד כוס בירה ייחודית וממותגת – כל מה שצריך כדי ליהנות מהטעם המשובח והמרענן של סטארופרמן, בירה למומחים אשר בושלה על יד מומחים.

מותג התזונה המהפכני "מלכת הג'לי" משיק את המוצר הבא בתחום תחליפי הסוכר – "קליאת"- מדובר ב תחליף הסוכר הכי מתוק שקיים היום בשוק  ועל פי היצרנית,300 גרם של קליאת שווה ערך במתיקות ל 4200 גרם סוכר.

 

אחרי שנה מאתגרת גם עבור הצוות החינוכי ולכבוד סיום שנת הלימודים הקרבה, 'מקס ברנר' משיקה קולקציה חדשה של מארז שי הכוללים גם מוצרי שוקולד איכותי עשויים כחול-לבן וגם מוצרי טיפוח לגוף המבוססים על חמאת קקאו.אז רגע לפני מסיבות הסיום, מקס ברנר מציעה לפנק את אלו שדאגו ליקרים לנו מכל במתנה המושלמת כאות הוקרה ותודה.בין מארזי הקולקציה ניתן למצוא:מארז SWEET BREAK MUSE –  – קופסת מתכת מעוצבת המשלבת פקאן סיני עטוף בנוגט ובאבקת קקאו, כדורי דגנים מצופים בשוקולד לבן וקרם נוצ'לה, טיפות שוקולד חלב מעולה עם סוכריות קופצות.

חג השבועות מתקרב, ואיתו הארוחות המשפחתיות המבוססות על טהרת האירוח החלבי. במחלבות גד החליטו להקל על מלאכת האירוח והשיקו מארז לבית, לפיקניק או מתנה למארחים, בשיתוף פעולה ראשון עם רשת הסופרים מבית וולט-  Wolt Market.הכולל 6 סוגי גבינות וחמאה, מפת נייר לסידור הפלטה המושלמת וחוברת מתכונים מיוחדת לשבועות, עם מתכונים של לייזה פאנלים, את המארז ניתן להזמין בוולט מרקט בכל ימות השבוע ובשעות גמישות באפליקציית וולט.

לקראת חג השבועות, 'יקבי כרמל' יוצאים עם השקות חדשות בסדרה האזורית, עם מיתוג חדש ואלגנטי: חדש! אזורית סוביניון בלאן 2023, בציר חדש לאזורית רוזה 2023.

 

עוגות גבינה:

המוסד הקולינרי "עוגות דה לה פה" שיחגוג בקיץ הקרוב 30 שנים של עשייה עם המנות המתוקות האייקוניות, מציע לקראת חג השבועות הקרב ובא, מגוון רחב של עוגות גבינה לאירוע של פעם בשנה. עוגות דה לה פה מציגה את ביכוריה: החל מעוגות הגבינה הקלאסיות והמרשימות המוכרות מזה 30 שנה ועד עוגות המיוצרות במהדורה מוגבלת לחג השבועות המשלבות בין החמיצות למתקתקות עדינה ושומרות על אלגנטיות מדויקת.עוגת יוגורט מישמיש עם תחתית ביסקוויט פיסטוק, קרמו משמש ומוס מיוגורט באפלו משובח בציפוי משמש פטל,עוגת גבינה יער עם מוס גבינה מפנק בשילוב פירות יער על תחתית של קדאיף ספוג בחמאה, ועוגת גבינה מנגו עם מוס גבינה מפנק עם פירות טרופיים, מנגו וליצ'י, על תחתית של קדאיף אפוי בחמאה.

 

לאלו שרוצים "לחסוך" בקלוריות ובגלוטן בארוחות החגיגיות בחג השבועות,  ולא רוצים להגיש כקינוח עוגה  עמוסה בסוכר ובגולטן, אם  מטעמי בריאות, סוכרתיים או צליאקים, רשת ביגה משיקה לראשונה עוגת מוס גבינה עם פירורים לא אפויה: ללא סוכר וללא גלוטן.העוגה טעימה, מיוחדות, קטיפתית, הטעם והמרקם ללא פשרות,  ולא ניתן ל"הרגיש את ההבדל". העוגה של ביגה עשירה, אלגנטית ואיכותית היא מורכבת מקמח ללא גלוטן, תחליף סוכר, וממגוון גבינות לבנות רזות עם טוויסט עדין של גרידת לימון.

גם השנה, בונז'ור, חברת המאפה המובילה בישראל, מציעה מגוון מאפים, מתוקים ומלוחים, עם חומרי גלם איכותיים חלקם מבוססי חמאה, ללא חומרי משמרים, שיהפכו כל ארוחת החג למפנקת ולטעימה במיוחד ובינהם– עוגת בריוש גבינה עשויה מבצק רך ונימוח עם מלית גבינה מתקתקה ומפנקת, מעניקה טעם עשיר ואיכותי לארוחת החג.ניתן להשיג ברשתות השיווק ובבתי המאפה נבחרים שעובדים עם מגוון מוצרי בונז'ור- סניפי חצי חינם, מחסני השוק, ויקטורי, סטופ מרקט, סניפי יילו מרקט, יוחננוף, פוליצר, קינג סטור, חינם פלוס, סופר סופר, חביב. כשרות: בד"ץ בית יוסף

לכבוד חג השבועות, שואורום בייקהאוס ואסם נסטלה, החליטו לרגש ולהפתיע את קהל הצרכנים חובבי המאפים החלביים והמתוקים ויצאו בשיתוף פעולה מיוחד להשקת קולקציית קינוחים ייחודית ומרהיבה במילויי פודינג מפתיעים של החטיפים האהובים על הישראלים – במבה מתוקה ובייגלה.הקולקציה כוללת שלושה קינוחים:ברלינר במילוי קרם פודינג בייגלה / קרם פודינג במבה מתוקה, קרואסון ממולא בקרם פודינג בייגלה/ קרם פודינג במבה מתוקה ובאן וניל בציפוי שוקולד חלבי מפנק וקרם פודינג בייגלה / קרם פודינג בטעם במבה מתוקה ושברי במבה.

לקראת חג השבועות, משיקה קונדיטוריית ביסקוטי קולקציית עוגות ומאפים חלביים, עשירה ומגוונת לאוהבי המתוק והמלוח. בלב הקולקציה, שתימכר בשש חנויות הקונדיטוריה ברחבי הארץ, הוציאה השף-קונדיטורית רוסלה יונה תחת ידיה מבחר עוגות גבינה אפויות וקרות על טהרת סוגים שונים של קינוחים אהובים ומקוריים. לצד אלו, יימכרו בביסקוטי קישים במליות מעניינות ומעודנות, דברי מאפה ולזניות עשירות. כל המוצרים מתאפיינים בטעם וניחוח ביתי ועשויים מחומרי גלם מובחרים ואיכותיים.בין המאפים המתוקים שמציעה ביסקוטי לחג השבועות ניתן למצוא את המוצרים הבאים:קולקציית עוגות החג במהדורה מוגבלת (74 ₪ לפס, 154 ₪ לעוגה בקוטר 20) פבלובינה – טורט טרס לצ'ס, קרם גבינה קרה, מרנג פבלובה, קרם דובדבנים ודובדבני אמרנה ועוד.

רשת "מאפה נאמן",משיקה קולקציית שבועות חגיגית במיוחד עם מגוון עוגות, קישים, לזניות, בורקסים, פוקאצ'ות ולחמים – לכל אוהבי המתוק והמלוח. והשנה לראשונה משיקה רשת מאפה נאמן שיתוף פעולה מפתיע ומסקרן עם הבלוגר, המתכונאי ומומחה לפיתוח תוכן קולינרי – רון יוחננוב אשר הרכיב קולקציית קפסולה מתוקה וייחודית לרשת לקראת חג השבועות.הקולקציה של יוחננוב למאפה נאמן מורכבת מעוגות גבינה בשילובים חדשניים – החל מעוגת גבינה בקלווה פיסטוקים, עוגת גבינה באסקית, עוגת כתר גבינה לוטוס עם כדורי שוקולד לוטוס , בריוש גבינה תפוזים, בחושה גבינה וניל וקראמבל ופחזניות קרם נוצ'לה.הקולקציה של רון תמכר בסניפי רשת מאפה נאמן לצד הקולקציה הקלאסית של הרשת – קראנץ' גבינה, עוגת גבינה קרה עם שוקלד מקורמל, קדאיף גבינה עם נגיעות שוקולד,  ריקוטה ודובדני אמרנה, קראמבל שקדים וגם קישים בשילובים שונים, לזניות, מאפים לחמים ועוד.

 

 

טיפוח:

מותג טיפוח השיער Pantene, משיק את סדרת Molecular Bond Repair המבטיחה לשקם את הקשרים המולקולריים של השיערה ובכך להחזיר לו את הזוהר, החיות והמראה הבריא.
מדובר בבשורה צרכנית של ממש – שכן מוצרי הפרמיום של הסדרה החדשה לשיקום מולקולרי יוצעו לצרכנים במחיר נגיש לכל כיס.

מותג טיפוח השיער הבינלאומי 'אלביב' מבית 'לוריאל פריז' משיק סדרת טיפוח חדשה לטיפול בקרקפת שומנית: הידרה פיור (HYDRA PURE)הסדרה החדשה משלבת חומצה סליצילית בעלת יכולות ניקוי ואיזון וחומצה היאלורונית המעניקה לחות מוגברת. לראשונה בישראל בקטגורית טיפוח השיער – סרום ייעודי לשורשים ולקרקפת שומניים עם פורמולה ייחודית המעניקה פילינג עדין לקרקפת עם עד 72 שעות של שורשים רעננים ואורכים מלאים בלחות  מבלי להכביד על השיער.

מותג הפרימיום לשיער HASK משיק סדרה למראה שיער מלא, בעל נפח ומחזק את סיב השיערה.הסדרה  משתייכת לקטגוריית ה"קלין ביוטי" והיא בעלת פורמולות מקצועיות, נקיות  ואיכותיות: ללא סולפטים, פתלטים, פרבנים, גלוטן, ללא אלכוהול המייבש את השיער וצבעים מלאכותיים –  הפורמולות מתאימות לכל סוגי השיער גם לשיער שעבר החלקה.   סדרת הביוטין  של HASK מכילה שילוב מנצח של 3 מרכיבים עיקריים :ביוטין,קולגן וקפה.שילוב שלושת רכיבים אלו, מעבה משמעותית  את מראה השיער.

פינוק GLOW הוא בעצם תת-מותג חדש של "פינוק", אשר יכיל שלוש סדרות שונות של שמפו ומרכך בפורמולה חדשה וללא סולפטים*. כל צמד מוצרים מתאים לסוג שיער שונה ומציע לצרכניות את האופציה ליהנות ממוצרי פרימיום איכותיים תחת המותג האהוב והמוכר.

מותג היופי ג'ייד משיק את: ON POINT ULTRA-FINE PRECISION BROW DUET- מעצב גבות דו-צדדי ללא חידוד למילוי, עיבוי, הגדרה וקיבוע.

לכבוד סוף שנת הלימודים Laline משיקה קולקציה חדשה – Warm Vanilla לחוויה מרעננת חושים. הקולקציה הינה קומפוזיציה פרחונית של וניל מתקתק מיערות טרופים רחוקים, המשתלב באיזון מופלא עם ניחוחות רומנטיים של פרחי פרזיה ומגנוליה.הקולקציה כוללת: קצף אמבט וגוף, קרם גוף, קרם ידיים, קרם קצפת לגוף, סבון לגוף, קרם סופלה, קרם חמאה, שמן גוף, מי גוף, פילינג, בושם, מפיצי ריח, נרות בגדלים שונים, אבן ריחנית לרכב, תיקי רחצה במגוון גדלים ודגמים, תיקי קש ועוד.הקולקציה נעשתה תוך הקפדה על שימוש ברכיבים ידידותיים יותר לגוף ולסביבה:

0

ב-16-18.6, בהיכל התיאטרון קרית מוצקין- תוצג ההצגה "אמא, שמש ומולדת" מחזה נוסטלגי ומרגש ע״פ סיפורים מאת יצחק קרונזון.

המחזה מסופר דרך עיניו של ילד מתבגר שכל עולמו הוא מגרש המשחקים החיפאי הסובב אותו. דרך עיסוק בפרטים הקטנים של החיים, נפרשים חיי הדמויות על כל הגיחוך והכאב שבהם, ולצידם גם חיינו שלנו.

במחזה משחקים אלון נוימן, אסף זלמנוביץ', יואב הייט, דורית לב ארי, הילה פלדמן, רון ביטרמן, דקלה הדר, איתי חביב, אסף זגה, דורון טאובר, ויקי כהן. המחזה עוסק בסוגיות של ירידה מהארץ לעומת הישארות בארץ למרות כל הקשיים.

 

0

רובע הדר מתעורר לחיים: בר-המסעדה החדש רומקה מציע מסע בזמן אל הילדות, על ברכי המטבח הסובייטי הביתי והחמים

בלב שכונת הדר בחיפה, בין הסמטאות הציוריות של רחוב נורדאו, שוכן בר-מסעדה חדש ומסקרן בשם "רומקה". המקום, שהוקם באוקטובר האחרון, מציע חוויה קולינרית ייחודית המשלבת מטבח פוסט סובייטי עם רקיחות אלכוהוליות הנעשות במקום.״רומקה״ הוקמה ע"י שני חברי ילדות- רוני ברלין ודין אלבר, ילידי הארץ, שהוריהם עלו לישראל בעלייה הגדולה של שנות ה-90.

שף רוני ברלין הגה את הקונספט מתוך רצון להכיר ולהגדיר מחדש את הקולינריה הסובייטית אשר מוכרת בדלותה ולהפיח בה חיים חדשים על בסיס זיכרונות ילדותו המושתתים על טעמים, ריחות וסיפורים מהפולקלור הסובייטי, זאת עם האינטרפרטציה המודרנית הישראלית. בדיוק כסמל לדואליות בה גדלו ושאבו הבעלים השראה מ-2 העולמות.

המסעדה קטנה ואינטימית, המשמשת מצע מושלם לספר את הסיפור של דור ה-1.5, עם עיצוב אותנטי המזכיר דירות ישנות בברית המועצות, החל משטיחי הקיר, הפוסטרים, בובות המטריושקה ועד המפות המסורתיות.

להבדיל מהמצופה ממטבח כזה לא תמצאו כאן מיונז, גם אין התיימרות למנות יוקרה מפונפנות. 

התפריט, שנבנה בקפידה רבה, מורכב ממנות קלאסיות שעברו פרשנות מודרנית יצירתית, כאלה שגורמים לחיך הישראלי לטעום ולהכיר טעמים חדשים, אך גם להכיר לאלו שמכירים את המטבח צורה שונה וחדשה לאוכל המוכר והאהוב

בין המנות המומלצות ניתן למצוא:

סלט שובה (פלמידה לבנה בכיבוש קצר, סלק, בצל חמוץ, חלמון, תפוד וויניגרט אולצ'ה- 68 שח), 

איקרה טבעונית (דואט חצילים וקישואים, כרישה מוחמצת א-לה מינוט, ברינזה ולחם שחור- 58 שח),

מאנטי (כיסון אוזבקי מאודה, טלה קצוץ, סמיטנה- 72 שח),

בליני (פנקייק דקיק מלא בחלב מרוכז, גלייז תה שחור, קרם עוגת גבינה- 40 שח) ו

המסעדה מציעה ארוחת טעימות בת 7 מנות המציעה את המנעד הרחב של ההשראות הסובייטיות

לצד המנות, מציעה רומקה גם מבחר גדול של משקאות אלכוהוליים, ביניהם וודקה, יינות, בירות ותוכלו גם ליהנות מכוס קטנה (=רומקה) ומשובחת של נסטויקה פטל קיווי, דובדבן, אגס סברס וברבריס 

לדברי רוני ברלין: "נורדאו אחד המקומות הכי יפים בחיפה בעיניי, אנחנו היזמים הצעירים מחזירים עטרה ליושנה וניכר שהדר מתעוררת לחיים. נוהרים לפה צעירים מכל הארץ, הרבה מגיעים מת"א, שזה לא מובן מאליו. חלקם דור שני בארץ והכי מחמם את הלב לשמוע מפיהם 'וואוו אני חייב/ת להביא לפה את ההורים שלי'. חשוב לנו שכל אורח ייצא מפה עם חוויה שירצה לחזור אליה, כזו שבה נוצר חיבור והבנה מה הסיפור מאחורי כל מנה. אנחנו מזקקים את התרבות הקולינרית הסובייטית לחך הישראלי"

רומקה

כתובת: רחוב נורדאו 21, חיפה

שעות פתיחה:  

א-ה- 17:00-23:00

ו- 17:00-00:00

טל': 054-5419665

*מומלץ להזמין מקום מראש https://ontopo.com/he/il/page/80751705

 

0

המותג המצליח Fitness ממשיך לבסס את עצמו כמותג המוביל בקטגוריית המאפה ויוצא במהדורה חדשה בטעם ייחודי: קרקר THIN בתוספת כרובית וכרישה.

לקראת חג השבועות ומצעד עוגות הביסקוויטים האהובות בחג,אסם משיקה פתיבר בטעם שוקולד מריר.ובנוסף, פתיבר פינוקים בטעם עוגת גבינה במהדורה חוזרת

רשת ״טסה הבית של הממתקים״ משיקה סדרת תערובות וציפויים להכנת עוגות מהירות בבית, של המותגים המובילים בעולם ״בטי קרוקר״ ו ״פילסברי״, בגרסה האמריקאית המקורית.הסדרה החדשה כוללת מוצרי אפייה מקוריים בארץ, בטעמים ייחודיים, קלים להכנה, מהירים, פשוטים ונוחים, עם הוראות הכנה מדויקות ומספר מרכיבים בודדים, לצד ליין רחב של ציפויים לעוגה.

אסם,משנה את הדרך שבה אכלתם ביסלי עד היום. לראשונה מושקת סדרת ביסלי DIP-IT – ביסלי דק, שטוח, סופר קראנצ'י ובצורה נוחה שעוצבה במיוחד לחוויית DIP (טבילה) כיפית ומושלמת. שני הטעמים שיושקו בסדרה – קראנצ'י שום וקראנצ'י ים תיכוני, פותחו במיוחד כך שיתאימו למגוון מטבלים.

חג השבועות מתקרב בצעדי ענק, ולקראת החג קינדר, מציע מגוון רחב של מוצרים איכותיים שישדרגו כל קינוח לחגיגה של טעמים.בין המוצרים המיוחדים של קינדר ניתן למצוא את מארז קינדר בואנו מיני, מארז קינדר שוקולד מיני, מארז שוקובונס, ובהשקה מיוחדת: קינדר הפי מומנטס וקינדר שוקובונס לבן. ניתן להשיג בכל רשתות השיווק והחנויות הפרטיות.

לקראת הקיץ ומזג האויר החם, קפה עלית משיקים את קפסולות "קפה קר בטעם קוקוס". המהדורה המיוחדת, שעוצבה לראשונה בשטראוס ב-AI, חוזרת למדף בעקבות ביקוש הצרכנים.

לקראת חג שבועות, אסם משיקה תחת מותג פרפקטו פסטות חגיגיות, בצורות קולינריות, איטלקיות קלאסיות ואהובות – פפרדלה וטליאטלה, הצורות שיהפכו את הארוחה שלכם לחגיגה טעימה ומרשימה. ובנוסף מחזירה 3 צורות אהובות וייחודיות : רציאולי, ווזביטו ורדיאטורי.

לקראת חג השבועות, 'יקבי כרמל' יוצאים עם השקות חדשות בסדרה האזורית, עם מיתוג חדש ואלגנטי:  אזורית סוביניון בלאן 2023 ובציר חדש לאזורית רוזה 2023.

Euro מחלבות אירופה משיקה לרגל חג שבועות שלל גבינות חדשות מהמחלבות המובילות באירופה – בין היתר ניתן למצוא על המדפים בכל רשתות השיווק גבינת מוצרלה רכה עם חלבון גבוה, בוראטה 125 גרם, מוצרלה מחלב בופאלו, גבינה מעושנת 27%, גבינת מוצרלה רכה נוטלת לקטוז ותות מצופה שוקולד מריר לקינוח.

מחלבות גד, משיקים לרגל חג השבועות שני טעמים חדשים שמצטרפים לסדרה האהובה "גד ומיד": אלפרדו ריקוטה רוזה ומסקרפונה.עוד בסדרת מוצרי גד ומיד שלל רטבי פסטה טעימים בהכנה פשוטה במינימום מאמץ בלי להתפשר על הטעם והאיכות, סדרת הטעמים כוללת: קאצי'ו אה פפה, פורצ'יני, מק אנד צ'יז. ובנוסף שני רטבים להכנת קינוחים מהירים: קרם מסקרפונה וקרם פטיסיי והגבינה של השפים, גבינת הבוראטה של גד.

 

 

בתנובה משיקים מוצרים חדשים מסדרת Collection: משולשים בטעם צ'דר/ גאודה כמהין- גבינה מותכת בטעם צ'דר עם 25% שומן הכוללת 16 יחידות. פרומעז בטעם שום שמיר / כמהין– גבינה מותכת מחלב עיזים עם 25% שומן.

מוצרים חדשים מסדרת פיראוס: חלומי קפריסאי בציפוי פלפל צ'לי ממחלבת Dodoni – החלומי של דודוני מורכב משילוב של חלב בקר עיזים וכבשים, בציפוי פלפל צי'לי. הגבינה בעלת מליחות ים תיכונית, ומרקם שובה המשוטט על המנעד בין רוך לקושי. הגבינה מיוצרת במחלבה המובילה ביוון היושבת בקפריסין.כדורי לאבנה בשמן זית – מוצר טעים שניתן להשתמש בו במגוון רחב של מנות, ביניהם סלטים, תוספת ליוגורט פירות, כריכים ועוד.

מוצרים חדשים מסדרת השף הלבן: שמנת לבישול 23% – שמנת עשירה בטעמים, סמיכה ועוטפת באופן מושלם את הפסטה.

מוצרים חדשים מסדרת סנפרוסט: קוביות בטטה קלופות וחתוכות- קוביות בטטה קלופות וחתוכות לקוביות מהווה פתרון נוסף של סנפרוסט לקיצור זמני העבודה במטבח. מתאים להכנת פשטידות, תבשילים ומרקים.

גם השנה יחזרו למדפים מוצרים במהדורה מוגבלת במיוחד לחג השבועות: גבינת נפוליאון זעתר, פרוסות צהובה 'אלטרנטיב' בתיבול עגבניות שום ובזיליקום מבית Alternative, פרוסות בולגרית מעודנת מבית 'פיראוס', פתיתי מוצרלה 500 גרם, פתיתי עמק 600 גרם, גבינה מגורדת, לקט בצלים מבית סנפרוסט – בצל סגול ובצל לבן מוקפאים פרוסים לטבעות, לקט ירקות לפשטידה מבית 'סנפרוסט', בצק פילו של 'מעדנות' ומיני בורק גבינה של 'מעדנות'. 

מעצב העל האיטלקי GIORGIO ARMANI משיק בושם חדש לגבר: ACQUA DI GIÒ PROFONDO PARFUM- מציגים את האינטנסיביות החדשה ניחוח אשר לוכד את הפיתוי האינטנסיבי של המעמקים הלא מוכרים של הים. מעניק תחושה של רעננות אולטימטיבית, אקווה די ג'יו פרופונדו פרפיום טומן בחובו את חווית הצלילה אל תוך מסתורי האוקיינוס.

מותג הבישום האיטלקי PRADA מציג בושם חדש לגבר: LUNA ROSSA OCEAN LE PARFUM לונה רוסה אושן לה פרפיום. בעל עוצמה גברית חדשה. פראדה מציגים את לונה רוסה אושן לה פרפיום Luna Rossa Ocean Le Parfum, בושם עוצמתי חדש, מפתה ושובה לב. יצירת מופת ריחנית שנולדה מהמטריאליזם האוונגרדי והחדשני של סדרת Luna Rossa.

ALIBI THE NEW FRAGRANCE  FOR MEN EAU DE PARFUM- אליבי, בושם גברי חדש מבית טיטניום, מציג טאץ' חדש בשילוב הקלאסי של אמבר ועצים עם ניחוח חם, מתובל ומרגיע, העוטף את הגוף ויוצר נוכחות גברית חושנית ומסתורית.

MONTBLANC  משיק: הבושם החדש לגבר מסדרת רב המכר "LEGEND" המעניק ניחוח אלגנטי ורענן לגבר המודרני, מעצים את ההילה הקורנת שלו לכל מקום שילך ומדגיש את כוחו העדין מצד אחד וחוכמתו הלא שגרתית מצד שני, מתועלים בניחוח עצי ארומטי רענן, אלגנטי, גברי, מודרני ועל-זמני כמוהו. הרעננות של אותנטיות והצלחה מאוזנת באופן מושלם עם המבנה והעוצמה של כוח פנימי וחוכמה. הניחוח נפתח בניחוח עוצמתי, רענן וארומטי של נענע ולבנדר. לאחר מכן הוא חושף לב עצי וגברי אותנטי של עץ ארז ועץ אלגום. לבסוף,

לכבוד חודש הגאווה Abercrombie FIERCE משיק מהדורה חדשה  לגבר של הבושם עם הניחוח שלא ניתן להתעלם ממנו. אחד הריחות המבוקשים ביותר בעולם, FIERCE כולל תערובת של רוח ימית, אלגום ותווי עץ חושניים. לכבוד חודש הגאווה הבושם המוכר והאהוב בישראל ובעולם, מושק במהדורה בלעדית ועיצוב מיוחד שיעניק לך ניחוח של גאווה בכל יום. הבושם החדש מגלם את ערכי המותג Abercrombie  המאמין שכל יום צריך להיות יוצא דופן ותומך בחופש והשלמה עצמית.

מותג המעצבים הבינלאומי YVES SAINT LAURENT משיק את הקונסילר החדש  ALL HOURS PRECISE ANGLES CONCEALER אול אוורס פרסייס אנגלס קונסילר לכיסוי מושלם, וטיפוח המתמשך למשך 24 שעות.

מותג הטיפוח היוקרתי NUXE מציג את סדרת מוצרי הגנה מהשמש לפנים ולגוף על בסיס רכיבים טבעיים:תחליב לחות  SPF  50בספריי לפנים ולגוף, קרם הגנה SPF 50  לפנים.עם רכיבים פעילים כמו קינתון המים- שמשמש להגנה מפני התייבשות העור,פרח קאו פאיי- המגן מפני התחממות יתר, אורז, רוזמרין וויטמין E- הגנה מפני הזדקנות מוקדמת. ניתן להשיג באתר האונליין ובסניפים נבחרים של רשת סופר-פארם, אתר גילטי ובתי מרקחת נבחרים.

AXE, מותג הדאודורנטים לגבר משיק בישראל את סדרת אקס פרימיום קולקשן. סדרת דיאודורנט פירמיום בודי-ספריי – "הAXE הכי טוב שאי פעם יצרנו":סטייל של בושם, בקטע של אקס: מריח טוב כמו בושם עם ניחוח ממריץ ורענן שנרקח על ידי רוקחי בשמים בעלי שם עולמי. הוא מכיל פי 2 יותר רכיבי הגנה לעומת סדרת ספריי הגוף המוכרת של AXE.רעננות עד 72 שעות: עם טכנלוגיית zinc zap להגנה מפני ריח רע. ניחוחות פרימיום בשילוב שמנים אתריים.

מותג הקוסמטיקה הצרפתי PAYOT PARIS משיק סדרת שמש חדשה להגנה מושלמת וטיפוח העור PAYOT SOLARIEסדרת השמש החדשה כוללת 4 מוצרי הגנה מהשמש חדשים: תחליב הגנה לפנים 50SPF, קרם הגנה לפנים ולגוף SPF50, סטיק הגנה לאזור העיניים והשפתיים והפנים SPF50, ותרסיס מי הגנה לפנים ולגוף SPF30

חדש מהמותג "כיף" שקית מילוי 1 ליטר של תחליב רחצה, עם פקק למילוי מהיר ונוח. שקית המילוי, מצמצמת את כמות הפלסטיק ב 70%, ובכך מסייעת לשמירה על איכות הסביבה.התחליבים מועשרים בלחות ומגיעים בשני הניחוחות המובילים מתחליבי הרחצה של כיף.

מותג הטיפוח גרנייה משיק מים מיסלריים פילינג עדין הכל ב-1  skin naturals))  – אשר מסירים איפור, מנקים את העור ,מעניקים פילינג עדין לעור ומשלבים PHA1%+ חומצה גליקולית. כמו כן באמצעות המים המיסלריים החדשים ניתן בדרך מהירה ויעילה להסיר את האיפור.

רשת סלבריישן הרשת המובילה בישראל לחגיגות אירוח ואירועים משיקה את קולקציית שבועות הכוללת מיתוג אישי. טווח מחירים- 5.90 שקלים – 50 שקלים. רשת סלבריישן הינה רשת החנויות הגדולה בישראל בתחום האירוח והאירועים- עם פתרון לכל אירוע ומאורע משיקה את קולקציית שבועות הכוללת מיתוג אישי.קולקציית שבועות של סלבריישן עוצבה במחשבה על החג האלגנטי והלבן וכך גם הצבעים של הקולקציה. ליין אלגנטי בגוונים של לבן, זהב וחום, משתלב עם כלים מתכלים, ראנר חגיגי וקישוטי שולחן מעוטרים בזהב.בנוסף משתלב גם הליין הכפרי הכולל עיצוב שחור לבן, הדפס "פרה" שמשתלב יפה עם חבילות חציר ושיבולים. לכל החגיגה מצטרפות סלסלאות הטנא המקושטות וממותגות עם שם הילד/ה.

 

0

בבוקר חמים במיוחד, התכנסו 140 נשים מנשות בני ברית מועצת חיפה באולם סחלב בית אבא חושי  לבוקר נשי שהותאם לרגל יום האחות הבינלאומי. בנושא: קידום בריאות – הבריאות בידיים שלנו, ממודעות להתנהגות".

את הכנס הבריאותי ארגנה מירה גרוס, יו"ר מועצת חיפה יחד עם  תלמה רוזן רחל שמר,נינה אונגר ורוחלה מטיטל – אחיות מקצועיות, החברות בארגון. במסגרת הכנס הנשי התכבדו הנשים בכיבוד בוקר בריא ולאחר מכן והתפנו להרצאות אורח מעניינות בנושא השתלות איברים וחשיבות כרטיס אד"י בכל גיל שהועבר על ידי אסתי כץ – אחות מתאמת השתלות מביהח רמב"ם, "ובריאות ושמחת חיים" שהועברה על ידי ד"ר דינה אייזן ששילבה הומור ובריאות. —

0

הנהלה מארחת הנהלה במוסדות הצפתיים: הנהלת האקדמית צפת בראשות הנשיא פרופ' יחזקאל טלר אירחה את הנהלת המרכז הרפואי זיו בראשות פרופ' סלמן זרקא שהגיעו לסייר במכון הלמסלי לסימולציה רפואית ולבחון שיתופי פעולה בין המוסדות.

"הביקור היה חשוב ומכובד בהשתתפות בכירים רבים מההנהלות השונות" סיכם נשיא המכללה פרופ' טלר, "האקדמית צפת מובילה בצפון במקצועות הבריאות, לרבות תחומים ייחודים בצפון כמו אופטומטריה לצד ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, רפואת חירום ומקצועות נוספים ולכן שיתופי פעולה מחקריים, אקדמאיים וכמובן מקצועיים הם מתבקשים ויסייעו רבות לרפואה בגליל". פרופ' זרקא הודה על האירוח והסיור, ציין שהוא מתרשם מאוד מההתפתחות של המכללה ורואה חשיבות רבה מאוד בהמשך שיתופי הפעולה בין שני המוסדות.

בין המשתתפים בסיור היו מטעם המכללה– פרופ׳ יחזקאל טלר- נשיא המכללה, פרופ׳ רביע חלאילה- סנל״א, ד״ר ערן טלאור-מנהל מכון הלמסלי, יהודה עוז- המנכ״ל, שי סרוגו – סמנכ״ל למנהל אקדמי ודקלה חן סער- אחראית על פיתוח פדגוגי במכון. מטעם המרכז הרפואי זיו – פרופ' סלמאן זרקא- מנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר איריס לייטרסדורף – סגנית מנהל המרכז הרפואי, ד"ר אלונה מטבייצ'וק – סגנית מנהל המרכז הרפואי, אכרם בריק- מנהל המערך האמבולטורי האיכות והשירות, אריה ביתן – מנהל האחיות, פרופ' אבירם ניסן- מנהל האגף הכירורגי, ענבר ביזינסקי מנכ"לית תאגיד הבריאות, שרון קורן- מנהלת אגף תקשורת וקשרי חוץ.

0

החומוס בר – חוויית החומוס המושלמת – בבודפשט
בשנים האחרונות, חלה עליה בפופולריות של חומוס בארים בארץ. מדובר במקומות שמוקדשים לחלוטין לחומוס ומציעים חוויית אכילה שונה וייחודית. אחד המקומות המובילים בתחום הוא "החומוס בר", מקום שמשלב מסורת ומודרניות בכל ביס.
מהו חומוס בר?
חומוס בר הוא מקום שמרכז סביבו את כל מה שקשור לחומוס. אם עד עכשיו הכרנו את החומוס כמנה צנועה שנאכלת בבתי קפה ומסעדות רגילות, הרי שחומוס בר לוקח את המנה הפופולרית הזו לרמה אחרת. החומוס כאן הוא הכוכב, והאווירה היא של מסעדה, אך עם נגיעה צעירה ועכשווית.
תפריט מגוון ועשיר
ב"חומוס בר" ניתן למצוא תפריט רחב ומגוון, כאשר המנה המרכזית היא כמובן החומוס, אך מסביבו ישנם תוספות יצירתיות ומעניינות. בין המנות ניתן למצוא:

  • חומוס קלאסי: עם שמן זית, פטרוזיליה וגרגירי חומוס שלמים.
  • חומוס עם בשר: נתחי בשר רכים שמתמזגים בצורה מושלמת עם החומוס.
  • חומוס פטריות: פטריות טריות מוקפצות על מצע של חומוס.
  • חומוס פול: תבשיל פול חם עם טעמים עשירים.
  • חומוס מסבחה: תערובת של גרגירי חומוס שלמים עם תיבול עז.
    חוויית הלקוח

האווירה ב"חומוס בר" היא נעימה ומזמינה. העיצוב מודרני אך נוגע במסורת, והשירות ידידותי ומהיר. כל מנה מוגשת בצורה אסתטית שמוסיפה לחוויית האכילה.
למה דווקא חומוס בר?
הייחוד של חומוס בר הוא באיכות החומרים ובתשומת הלב לפרטים. החומוס נעשה בעבודת יד, עם דגש על טריות וטעמים עשירים. זהו מקום שמתאים לכל סוגי הלקוחות – משפחות, זוגות, חברים ואף אוכלים לבד שרוצים ליהנות מחוויית חומוס בלתי נשכחת.
סיכום
חומוס בר הוא לא סתם מקום לאכול בו חומוס בבודפשט. זהו מקום שמקדש את המנה האהובה והופך אותה לאמנות של ממש. עם תפריט עשיר, אווירה נעימה ושירות מצוין, חומוס בר הוא המקום המושלם לכל חובב חומוס אמיתי.

0

סניף הקונספט של רשת סופר-פארם ,GALLREY מגיע לראשונה לצפון הארץ, ויעניק ללקוחות האזור חווית קנייה בינלאומית עם מיטב מותגי הביוטי המובילים בעולם. הסניף נפתח בעופר הקריון בקריית ביאליק, כשלצד מתחמי מותגי הביוטי המובילים, ניתן יהיה למצוא גם את מותגי הדרגסטור ומותגי האינדי של הרשת.

סניף הקונספט בקריון יציע בתוכו מתחם ביוטי וקוסמטיקה הכולל עמדות של מותגי ביוטי מובילים עם המותגים הבאים: Yves Saint Laurent, CHANEL, DIOR , Kylie Cosmetics, kiehl's, L'Occitane, Giorgio Armani beauty, GIVENCHY, erborian , , Augustinus Baderומחלקת בישום רחבה עם עמדות בצורת SHOP IN SHOP של מותגים כמו: VERSACE ATELIER

Chloe, Juliette has a gun ועוד. לצידם, ייהנו הלקוחות ממתחם ייעודי למוצרי שיער מקצועיים מבית המותגDayson , בו ניתן יהיה להתנסות במגוון מייבשי השיער השונים.

סניף ה-GALLERY כולל בין היתר גם מתחם דרמו-קומסטיקה ומוצרי טבע, בית מרקחת, מתחם אופטיקה תחת השם Erroca by Super-Pharm, ומגוון מוצרי צריכה הקיימים בסניפי סופר-פארם.

דני לוזון, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הסחר בסופר-פארם: "השקת סניף הקונספט GALLERY בקריון מביאה לתושבי הצפון את מותגי הטיפוח והביוטי הנחשקים כיום. המטרה שלנו היא להגיע לכמה שיותר קהלי יעד, ולאפשר ללקוחותינו חווית קנייה ייחודית בדיוק כמו בערים הגדולות בעולם".

תפריט נגישות