3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

נועל'ה לוגיסטיקה: חוד החנית בתחום הלוגיסטיקה וההפצה

רקע כללי

נועל'ה לוגיסטיקה נוסדה בשנת 2005 והפכה במהרה לאחת מהחברות המובילות בתחום הלוגיסטיקה וההפצה בישראל. החברה מתמחה במתן פתרונות לוגיסטיים כוללים, החל משינוע והפצה של סחורות ועד לניהול מחסנים ואחסון.

שירותים מרכזיים

שינוע והפצה: נועל'ה לוגיסטיקה מציעה שירותי שינוע והפצה לכל רחבי הארץ. החברה מתגאה בצי משאיות מתקדם ובמערכת ניהול הפצה המאפשרת מעקב בזמן אמת אחר מיקומן של כל המשאיות והסחורות.

ניהול מחסנים: החברה מנהלת מספר מרכזים לוגיסטיים ברחבי הארץ, עם דגש על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לניהול מלאי ולייעול תהליכי אחסון והפצה.

פתרונות מותאמים אישית: נועל'ה לוגיסטיקה מציעה שירותים מותאמים אישית לצרכי הלקוח, כולל ניהול שרשרת אספקה, שירותי ערך מוסף כמו אריזה ותיוג, ושירותי אחסנה מיוחדים למוצרים רגישים.

חידושים וטכנולוגיה

אחד היתרונות הבולטים של נועל'ה לוגיסטיקה הוא ההשקעה המתמדת בטכנולוגיה. החברה פיתחה מערכת ניהול לוגיסטי חכמה (LMS) המאפשרת אופטימיזציה של מסלולי הפצה, ניהול מלאי בזמן אמת, ושיפור יעילות התפעול הכוללת. המערכת מתממשקת עם מערכות ERP של הלקוחות, מה שמאפשר שילוב חלק בתהליכי העבודה.

לקוחות ופרויקטים

נועל'ה לוגיסטיקה משרתת מגוון רחב של לקוחות, כולל חברות מסחריות גדולות, רשתות קמעונאיות, ואתרי מסחר אלקטרוני. בין הפרויקטים הבולטים ניתן למצוא את שיתוף הפעולה עם אחת מרשתות הקמעונאות הגדולות בישראל, במהלכו ניהלה החברה את כל מערך השינוע והאחסון של הרשת בצורה אפקטיבית ומוצלחת.

חזון לעתיד

נועל'ה לוגיסטיקה ממשיכה לשאוף להוביל את תחום הלוגיסטיקה בישראל. תוכניותיה לעתיד כוללות הרחבת השירותים המוצעים, כניסה לתחומים חדשים כגון לוגיסטיקה ירוקה ושימוש באנרגיה מתחדשת, והמשך השקעה בטכנולוגיות מתקדמות לשיפור השירות.

נועל'ה הוקמה בשנת 2009 , לאחר שהבעלים של העסק זיהה צורך בלוגיסטיקה מופשטת ומובנת לצד הענקת פתרונות לוגיסטים .
נעהל'ה היא חברה צעירה דינמית מתקדמת ומובילה בתחום ניהול סחורות והפצתם עסקים קטנים וגדולים כאחד.
החברה מתמחה בכמה תחומי לוגיסטיקה ביניהם:
אריזת ושילוח כלים שבירים, ציוד עדין ומסיבי ושמירה עליו מרגע השילוח ועד הגעתו ליעד.
ליווי יבואנים בקליטה, אחסון והספקת הסחורה עד בית הלקוח/עסק ברחבי הארץ.
פריקת מכולות, עבודה מול עמילי מכס וגופים הנקשרים בבירוקטיה ותחום הלוגיסטיקה.
בנוסף מבצעת החברה הובלות של רהיטים ללקוחות עסקיים לכל חלקי הארץ בהתחייבות לשלושה ימי עסקים במחירים הזולים בארץ.
נעהל'ה מתמחה בניהול פרויקטים וחשיבה יצירתית תוך כדי שמירה על האינטרסים והסחורה של העסק שלך כאילו היה שלנו.
חשוב לנו לעבוד בשיתוף פעולה עם לקוחותינו, אנו מאמינים שכך נוכל להעניק את היחס הטוב ביחד תוך שמירה על אמינות ומקצועיות.

לפרטים נוספים מוזמנים לבקר בכרטיס הביקור שלנו כאן

0

קיים קשר בין מצב בטחוני  לבין מצב הפשיעה באותה המדינה. דהיינו ככל שהמצב הבטחוני ירוד או חסר וודאות כך רמת הפשיעה עולה,  וזאת כיוון שסדרי העדיפויות  משתנים והתעסקות מרובה של הרשויות עם המצב הביטחוני יותר מאשר עם עברות על החוק כשאין אכיפה מספקת של חוק וסדר.

ברשתות קמעונאיות אנו מרגישים זאת בעליית כמות הגניבות , בסוגי הגנבים ורמת הגניבות כשהתוצאה בסופו של יום היא אובדן ופחת גבוה.

על כל עסק יש חובה של בקרה וטיפול יומיומי בכדי להימנע מפחת גבוה – פחת גבוה משמעותו פגיעה ברווחיות.

לא מזמן נתקלנו ברשת שהפחת שלה עלה על 2% , פחת כזה מחייב את בעל העסק לעצור ולעשות חושבים . בעזרת מקצועיות מתאימה , תוכנית והתנהלות נכונה  הוא יוכל להוריד את הפחת לפחות לחצי – כבר בשנה הראשונה. החישוב הוא פשוט : 2% – 0.5 ( השקעה במחלקת מניעת אובדן) – 0.5 אובדן שנמנע עקב פעילות = 1%  אובדן בשנה הבאה.

 

0

י.פ בדיקות מבנים בע"מ היא חברה המתמחה בבדיקות מבנים, הכוללות בדיקות הנדסיות ובדיקות בדק בית. החברה מספקת שירותים לאיתור ליקויים במבנים קיימים, הן מבחינה מבנית והן מבחינה בטיחותית. השירותים כוללים בדיקות למערכות חשמל, אינסטלציה, ואיטום, וכן בדיקות טרמוגרפיות לאיתור בעיות נסתרות בקירות ותקרות.
החברה מציעה שירותי בדיקה למגוון רחב של לקוחות, כולל פרטיים ומסחריים, ומסייעת להם להבטיח שהמבנים שבבעלותם עומדים בסטנדרטים הנדרשים ומותאמים לתקנים המחמירים ביותר. י.פ בדיקות מבנים בע"מ ממוקמת בפרדס חנה-כרכור וניתן למצוא פרטים נוספים על השירותים שלה דרך האתר שלה או דרך מאגרי מידע ממשלתיים כמו רשם החברות.

י.פ. בדיקות מבנים בע"מ היא חברה העוסקת בבדיקות בדק בית ובדיקות מבנים, המתמחה במתן שירותי בדיקות איכות וניטור עבור מבנים שונים. החברה מספקת שירותים כגון בדיקות קונסטרוקציה, בדיקות רטיבות, בדיקות לאיתור ליקויי בנייה, וייעוץ הנדסי. מטרת השירותים היא להבטיח את תקינות המבנים ולזהות בעיות פוטנציאליות שעשויות להוביל לנזקים עתידיים.
החברה מתמקדת באיכות ובמקצועיות, ומשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כדי לספק ללקוחותיה דו"חות מפורטים ומדויקים על מצב המבנים. הדו"חות הללו משמשים את הלקוחות בקבלת החלטות מושכלות לגבי תחזוקה, תיקונים ורכישות של נכסים.
בנוסף, י.פ. בדיקות מבנים בע"מ פועלת לשיפור מתמיד של תהליכי העבודה והאמצעים הטכנולוגיים שבהם היא משתמשת, על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוחות ולספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים על החברה ושירותיה, ניתן לבקר באתר החברה או לפנות ישירות לנציגי החברה לקבלת ייעוץ מותאם אישית.

מוזמנים להתרשם מכרטיס הביקור שלנו בקישור הזה

0

בשורה חשובה לתושבות ותושבי הצפון: הבוקר, (יום א') התקיים טקס חניכת מכשיר ה- MRI החדש בעכו, במעמד ראש העיר עכו עמיחי בן שלוש, בנוכחות: יו"ר אסותא מרכזים רפואיים פרופ' שוקי שמר, מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים גידי לשץ, יו"ר לאומית שירותי בריאות פרופ' שלמה מור יוסף, חיים פרננדס – מנכ"ל לאומית שירותי בריאות, מנהלת אסותא חיפה הגב' נועה שמש ובכירים נוספים מטעם הרשות המקומית, לאומית שירותי בריאות ואסותא מרכזים רפואיים.המכשיר החדש שהחל לפעול בימים אלה, מתוכנן לבצע למעלה מ- 10,000 בדיקות לתושבות ולתושבי העיר. הפעלתו כבר משפיעה באופן ניכר על זמינות התורים לבדיקות הדימות החשובות שעשויות להציל חיים.

מכשיר MRI זה הינו ברישיון של לאומית שירותי בריאות והוא המכשיר הראשון אותו מפעילה לאומית בשותפות עם אסותא. המכשיר החדש מצטרף למכשיר ה- MRI הנוסף שמפעילה אסותא לתושבי הצפון בחיפה.

ראש העיר עכו, עמיחי בן שלוש:״אנו מברכים על ההחלטה להציב מתקן רפואי מציל חיים של אסותא ולאומית בעכו שהוא בבחינת בשורה חשובה לתושבי העיר. זהו צעד נוסף ומשמעותי בצמצום הפערים בפריפריה ואנו מודים לאסותא מרכזים רפואיים וללאומית שירותי בריאות שחברו יחדיו למען קידום הבריאות של תושבי עכו והסביבה״.

פרופ' שוקי שמר יו"ר אסותא מרכזים רפואיים:"מכשיר ה- MRI החדש בצפון מהווה בשורה של ממש עבור התושבים בפרט בתקופה קשה זו. הניידת החדשה פועלת כשירות רפואי ציבורי בשיתוף קופות החולים, זמינה לכולם. אסותא תמשיך להרחיב את פריסת השירותים הרפואיים בסטנדרט הגבוה ביותר ולסייע בצמצום פערי הבריאות בכל מקום בארץ".

גידי לשץ- מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים“הנגשת שירותי בריאות בכל עת ובפרט בתקופה זו מהווה בשורה גדולה לתושבי עכו ולאזור הצפון כולו. באסותא מבוצעות כמיליון בדיקות דימות בשנה על ידי טובי הרדיולוגים בישראל. אנו גאים להרחיב את פריסת מכשירי ה- MRI שמפעילה אסותא עם הצבת המכשיר החדש בעכו ובכך לתת מענה לצורך בבדיקה החשובה. אני מברך על שיתוף הפעולה עם לאומית. נמשיך לפעול לשירות מיטבי תוך הרחבת פריסת השירותים שלנו".

חיים פרננדס – מנכ"ל לאומית שירותי בריאות:"לאומית שירותי בריאות בחרה בעיר עכו להצבת והפעלת מכשיר MRI הראשון של לאומית, מכיוון שאנו רואים בתושבי הצפון בכלל ובעכו בפרט יעד אסטרטגי לקידום ושיפור הרפואה בישראל, בוודאי בימים קשים אלו העוברים על תושבי הצפון לאומית חרתה על דגלה לקדם נגישות וזמינות רפואית למבוטחיה בפריפריה הגאוגרפית והתרבותית והצבת המכשיר בעכו מהווה נדבך נוסף בפעילות זו. אני מודה לאסותא על שיתוף הפעולה ונמשיך יחדיו לקדם את איכות הרפואה בישראל".

 

0

חברת המיקרו-מוביליטי השיתופית הגדולה בעולם ליים (Lime) בשיתוף עם דיזינגוף סנטר, יוצאת ביוזמה חדשה לקידום החשיבות של חבישת קסדה במטרה לעודד שמירה על הבטיחות בעת רכיבה על כל סוג של קורקינט או אופניים.

ליים קיימה סדנת יצירה חווייתית לילדים בה הם עיצבו  קסדות עבור הוריהם, על מנת לסייע להם לשמור על בטיחותם בעת רכיבה על אופניים וקורקינטים. הסדנה התקיימה בהנחייתו של המשפיען ומנחה סדנאות סטייל ואופנה, לאון שניידרובסקי, שסייע למשפחות בהכנת עיצובים מהנים ויצירתיים. כל הילדים קיבלו במתנה קסדה (בגודל המיועד למבוגרים) אותה עיצבו במגוון חומרי יצירה ואומנות, עבור הוריהם.

לצד המסר החינוכי לילדים על חשיבות חבישת קסדה, ליים מקווה שההורים יחבשו את הקסדות המעוצבות החדשות בגאווה ויחושו מוטיבציה לשים את בטיחותם בראש סדר העדיפויות כשהם רוכבים בתל אביב. על פי נתוני הרלב"ד, חבישת קסדה מקטינה את הסיכון לפגיעת ראש ב 50%. בנוסף, קנס על אי-חבישת קסדה לרוכבים בכל כלי חשמלי עומד על 1,000 ש"ח.

מקסים מוזס, מנכ"ל Lime ישראל: "כהורים, נעשה כל שביכולתנו כדי לשמור על סביבה בטוחה ומוגנת עבור ילדינו. אנו מרגישים חובה להעביר את המסר הזה לכל הורה שרוכב על כלים זעירים, וכמובן לילדים שיצטרפו למעגל הרוכבים עם בגרותם. כאלה שרואים את האימוץ האדיר של הקורקינטים שלנו על ידי תושבי הערים בישראל בכלל, ובתל אביב בפרט, החינוך לערך הבטיחות חשוב לנו מאוד, בין אם מדובר ברוכבים על הקורקינטים השיתופיים שלנו או ברוכבים על כלים פרטיים".

ליים פועלת במגוון דרכים על מנת לקדם רכיבה בטוחה ומרחב ציבורי בטוח להולכי רגל ומברכת על קידום החוק החדש של משרד התחבורה המסדיר את רישום כל הכלים החשמליים בישראל. כמו כן, החל מה 1 באוגוסט, הרשויות המקומיות צפויות להתחיל לאכוף את חובת חבישת קסדה ורכיבה על שבילי אופניים ייעודיים בלב

0

בטיסט, מותג השמפו היבש המוביל בעולם, משיק בימים אלה שמפו יבש XXL   המעניק נפח לשיער,  נוכחות, נפח, שיק, טיפוח והזנה.הייחודיות של בטיסט החדש היא פורמולה המועשרת בטלק וסיליקה המוסיפים אקסטרה נפח לשיער. בנוסף, מעניק השמפו היבש החדש טיפוח והזנה:מועשר בקרטין  ובשמן האינקה אינצ'י המעניקים לשיער מראה רענן ונקי.

חני הרשקו, קוסמטיקאית ותזונאית מעל 40 שנה בתחום. היא הבעלים של "חני קוסמטיקס" מרכז אסתטיקה טיפולי ששוכן במרכז העיר בקרית מלאכי.היא החלה את דרכה לפני למעלה מעשור ומאז היא מפתחת מוצרים ושיטות טיפול המשלבות בין תזונה לעור הפנים עם

התמחות בבעיות עור מהקשות ביותר: אקנה, צלקות, כתמים הצערת העור והסרת שיער. ניתן לרכוש את המוצרים: מרכז דוד סנטר ז'בוטינסקי 43, קרית מלאכי. בין המוצרים:Perfect cleanser:קצף ניקוי עדין המכיל בתוכו חומצה היאלורונית וגליקולית, מנקה ביסודיות ושומר על הלחות הטבעית של העור. eye cream: קרם עיניים עשיר בויטמינים ופפטידים מטפל בכהויות, נפיחויות וקמטים באזור העיניים ומטשטש את סימני העייפות. Clear moisturizing:קרם לחות במרקם קליל, המכיל ויטמין B3  התורם לחיזוק והגנה על העור. שימוש קבוע בקרם מעניק לעור את הלחות המקסימלית שלו.

חדש מאולטרסול של ד"ר פישר בסדרת BABY NATURAL: תחליב הגנה לגוף ולפנים לתינוק – ללא בושם להגנה גבוהה במיוחדSPF50+  , 100% מסנני קרינה מינרליים, היפואלרגני ומתאים לעור רגיש, ללא פרבנים ואוקסיבנזון,עמיד מאוד במים עם לחות ל-24 שעות המתאים לשימוש מגיל לידה.

מותג הטואלטיקה, נקה 7, ממשיך לחדש ומשיק כעת את הסדרה החדשה,שמפו ומרכך בנוסחה מתקדמת לניקוי עדין של השיער והקרקפת, הכוללת שמפו ומרכך משלושה סוגים עם קומפלקס ייחודי לכל סוג ובינהם שמפו ומרכך משקם עם קומפלקס של שמן קוקוס, קרטין ופרו וויטמין B5 , המסייעים להזנת השיער והקרקפת בלחות ובמניעת פיצול השערה. למראה שיער בריא ומלא ברק.

WELEDA משיק בימים אלה שמן רימונים, למיצוק והזנה אינטנסיבית לעור הפנים ולאזור הצוואר, המבוסס על 100% רכיבים ממקור טבעי.השמן החדש מצטרף לסדרת האנטי אייג'ינג והוא מעודד התחדשות של העור עם תערובת עשירה של שמנים פעילים ממקור טבעי וליפידים חיוניים, עשיר באנטיאוקסידנטים המגנים מפני נזקי הרדיקלים החופשיים, ומפחית נראות של קמטים וקמטוטים למראה חלק יותר וצעיר.

מותג הלקים essie, המתמחה בטיפוח ציפורניים,משיק מוצר טיפוח חדש וייעודי לחיזוק הציפורן בגוון שקוף ומלא ברק: HARD TO RESIST ADVANCED NAIL STRENGTHENE ("הארד טו רזיסט").המוצר הטיפולי החדש מעולם טיפוח הציפורניים (Nail Care) הוא מחזק ציפורניים מתקדם,המאחה את השכבות החלשות של הציפורן לצד שכבת הגנה מפני נזקי היום-יום. המחזק מעניק לציפורניים טיפול עוצמתי ומיידי.

המותג קוויק, סדרת מוצרים לניקוי מהיר ויעיל, המשווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה, מרחיב את סדרת מוצריו ומשיק מטליות מיקרופייבר נשלפות אחת אחת לניקוי כל סוגי המשטחים.

בן & ג'ריס ישראל מחזירים לקיץ 2024  את הטעם האהוב למדפים:  פיינט גלידת דבלין מדסלייד,גלידת אייריש קרים משמנת משובחת עם עוגיות שוקולד שוקולד צ'יפס וסווירל של פאדג' קפה.הגלידה נקראת על שמו של הקוקטייל הידוע "מדסלייד" המורכב מאייריש קרים וליקר קפה ונחשב לפופולרי ואהוב ברחבי העולם. גלידת דבלין מדסלייד משלבת טעמים של קוקטייל עשיר.

אסם-נסטלה מתחברת לטרנד האהוב ומשיקה לראשונה בישראל את סדרת מנה חמה בטעם מק אנד צ'יז להכנה מהירה בבית או בחוץ ללא מאמץ. מנה חמה בטעםMAC&CHEESE  – קלאסי, מנה חמה בטעםMAC&CHEESE  SPICY ומנה חמה בטעםMAC&CHEESE  – בצל

אסם, מובילת שוק החטיפים בישראל, מחזקת את קטגוריית במבה במילוי, ומחזירה למדפים במיוחד לקראת הקיץ את מהדורת במבה במילוי קרם בטעם בראוניז.

Bamba peanut snack fill with brownie cream

עוד מאסם,לראשונה מהדורה מיוחדת של בייגלה שטוחים בתיבול חמוץ חריף במיוחד לקראת הקיץ ובסמיכות למשחקי אליפות אירופה בכדורגל לצפייה מושלמת עם חברים במשחקים ולכל חובבי סדרת בייגלה שטוחים.

נביעות, משיק גם השנה מהדורה מיוחדת של בקבוקי מים אישיים, עם דמויות המיניונים האהובות לרגל יציאת הסרט החדש בסדרה.את המהדורה המיוחדת ניתן יהיה למצוא במארזי שישייה של בקבוקי 500 מ"ג ובבקבוקים אישיים. הבקבוקים האישיים מתאימים לצריכה מחוץ לבית מהלך שגרת היום או בבילוי אחר הצהריים.

דנונה, מותג היוגורט המוביל מבית שטראוס, מרחיב את סדרת דנונה מולטי ומשיק את דנונה מולטי בתוספת שיבולת שועל במתיקות מעודנת, שמצטרף למולטי לבן ומולטי צ'יה.

שטראוס וסטארטאפ הפודטק הישראלי TORR משיקים סדרת חטיפים המיוצרים באמצעות טכנולוגיה חדשנית, המייתרת את השימוש בסוכר מוסף או בממתיקים מלאכותיים בשלושה טעמים: חטיף פירות ואגוזים עם בננה וקוקוס, חטיף פירות ואגוזים עם תאנים ופיסטוק וחטיף פירות ושקדים עם זיתים ותבלינים.

לקראת פתיחת עונת הספורט, שטראוס משיקה במהדורה מיוחדת של החטיפים האהובים באריזות מוגדלות: צ'יטוס פאפס זיגזג, דוריטוס חמוץ מתוק, דוריטוס חמוץ חריף ותפוצ'יפס ברביקיו דבש, כך שיהוו פתרון נגיש וחסכוני עבור המארחים והמתארחים.

נספרסו פותחת את העונה החמה עם קולקציית "Taste the summer moments" לרגעי קיץ מרעננים. הקולקציה משלבת שורה של תערובות קפה ייחודיות שנועדו לשילוב עם קרח, כולל טעם "וניל שקדים" חדש ובמהדורה מוגבלת עבור מכונות ממשפחת ורטו, לצד אביזרים מעוצבים ומתכונים שיציתו את בלוטות הטעם ומשתלבים ביצירת רגעים מענגים.

חדש! תערובת קפה קר להכנת קפה קר בטעם וניל שקדים: תערובת קפה קר במהדורה מוגבלת שנועדה לימי קיץ חמים. תערובת קפה בהירה של פולי ערביקה בטעם חלק ומרענן. התערובת החדשה מגיעה באריזה לאספנים בצבע צהוב שמשי, שעוצבה בשיתוף פעולה עם חברת Pantone.

תערובת קפה בטעם קוקוס טרופי Coconut Flavor תערובת קפה קר בגודל מאג 230 מ"ל, קפה מתקתק ומפנק בטעם קוקוס עם נגיעת וניל וארומות מתקתקות של קרמל. ארצות מקור- ברזיל וגואטמלה.

תערובת קפה קר Ice Laggero: תערובת קפה קר בגודל אספרסו כפול 80 מ"ל , תערובת עדינה עם ארומות פירותיות מושלמת לקפה קר קליל ומפנק. ארצות מקור- אתיופיה ואינדונזיה.

קולקציית WILD החדשה שיצרו מעצבות הבית של ורדינון ונעמן במהדורה מוגבלת, בועטת ופראית במיוחד, מביאה את אווירת הספארי מאפריקה היישר אלינו – הביתה ומחוצה לו.בקפסולה ייחודית, שתימכר רק עד גמר המלאי מגוון מצעים, מגבות חוף, חלוקים, כלי הגשה, צידניות, בקבוקי שתייה TO GO ועוד – בצבעים עזים עם הדפסים במוטיבים אפריקאים: זברה, נמר, טיגריס וחיבורים יצירתיים שלהם עם פרינטים פרחוניים ססגוניים.

כך בין המוצרים שבקולקציית Wild האקסקלוסיבית של ורדינון ארבעה סטים של מצעי כותנה איכותיים, שמיכת קיץ מלטפת, שטיחון אמבט ומארז מגבות אורחים, חלוקי קטיפה ומגבות חוף בעיצוב תואם וגם כרית נוי קטיפתית עם רקמה.ולא רק בבית. במהדורת הקפסולה של ורדינון ונעמן מבחר כלי הגשה ממלמין איכותי, בקבוקי שתייה TO GO וצידנית תרמית בווייב קיצי ואופטימי. העיצוב הייחודי OVER THE TOP של פריטי האירוח, שבמבט ראשון אינם נראים כמו בחירה מובנת מאליה, מחוללים שילובים לא שגרתיים עם אמירה אותנטית מובהקת. בנוסף, כלי מלמין מצטיינים במשקלם הקל, הם כמעט אינם שבירים ומהווים אלטרנטיבה מעולה וידידותית לסביבה לכלים חד פעמיים.

מותג  הכלים הרבפעמיים טאפרוור נכנס לראשונה לחנויות הריטייל, ויימכר בסניפי רשת המשביר.טאפרוור מביא את בשורת הכלים הר בפעמיים וידוע באיכות הגבוהה של מוצריו. המותג מציע כלי אחסון למזון, כלי מטבח, כלים לחימום במיקרוגל ובתנור, כלי הגשה ואירוח, כלים לפיקניק ולטיולים, גאדג'טים ועוד. למותג ליין מוצרים אקולוגיים המיוצרים מפלסטיק חד פעמי ממוחזר ושומרים על המשאבים הטבעיים בעולם, וכל מוצריו ידועים באיכותם ועמידותם לאורך שנים רבות.

סופר-פארם שתורמת למעלה מ-20 שנה לאגודת סוכרת נעורים (סוג 1), יוצאת במבצע ההתרמה השנתי שלה למען ילדים, בני נוער ובוגרים המתמודדים עם סוכרת נעורים (סוג 1). מטרת מבצע ההתרמה, היא העלאת המודעות לסימנים המזהים של סוכרת נעורים, ואבחון מוקדם שעשוי להקל על התופעות ואף להציל חיים.במהלך ימי המבצע, יוצעו למכירה בקופות סניפי סופר-פארם ארבעה צמידים מעוצבים וייחודיים עם מסרים מעצימים בעלות של 10 שקל, כאשר כל ההכנסות ממכירתם יעברו לאגודה לסוכרת נעורים (סוג 1), וזאת במטרה לאפשר ללקוחות המעוניינים לתרום אף הם להעלאת המודעות וסימני הזיהוי.

פארמה מדיק" שמחה להכריז על חידוש מרחיק לכת בתחום הבריאות, משקל דיאגנוסטי, שמציג, מלבד משקל הגוף סדרה של  8 מדדים שונים, היוצרים יחד תמונת מצב בריאותית מדויקת ומפורטת. המדדים המוצגים כוללים: משקל גוף, BFR (מגבלות בזרימת הדם), BMI (מדד מסת הגוף), אחוזי שריר, אחוז מים בגוף, מסת עצם, BMR (קצב מטאבולי בסיסי), אחוז החלבון, הגיל המטבולי, אינדקס שומן ויטרלי, שומן תת-עור, משקל תקני, בקרת משקל, מסת שומן, משקל ללא שומן, מסת שריר, מסת חלבון, רמת השמנת יתר.כל הנתונים האלה מסונכרנים לאפליקציה בשם LEAONE ומשודרים באמצעות בלוטות' לכל סמארטפון. האפליקציה תומכת ב-20 שפות ומאפשרת שיתוף נתונים באמצעות FitBit ו-Apple Health , כלומר גם למשתמשי אייפון וגם למשתמשי אנדרואיד. כמובן שאפשר להשתמש במשקל גם כמשקל רגיל, למי שאינו מעוניין לבדוק את כל המדדים.

 

0

דומינו'ס פיצה, רשת הפיצות המובילה בישראל, מביאה את הבשורה החדשה שתרענן את הקיץ, בתזמון מדויק לקראת חג השבועות הקרב ובא ומשחקי הכדורגל באליפות אירופה:תכירו את Volcano – הפיצה היחידה המציעה הר לבה מתפרץ (דיפ גבינות מובנה במרכז הבצק העובר תנור) של גבינות מבעבעות, לחוויית טעם עשירה במראה ייחודי. פיצה Volcano מציעה מראה ייחודי, מעורר חך, כשתוספת הדיפ במרכז הפיצה מדמה למעשה התפרצות הר געש וולקני. את הפיצה מומלץ לטבול, בין טעימה לטעימה, בלבת הגבינות הרותחת על מנת לקבל טעם גבינתי מבטיח ומרקם עשיר.

רשת rebar ממשיכה להפתיע ובצעד יוצא דופן משיקה סדרת משקאות שמבוססת על פרי האבוקדו, תוצרת חקלאית ישראלית. הסדרה הנועזת מורכבת מ-5 משקאות שובבים וצבעוניים, כשלכל משקה התוספות הייחודיות שלו. בזכות השילוב של המרקם החמאתי של האבוקדו עם פירות ותוספות לא שגרתיות, מתקבל מרקם קרמי וקטיפתי. התוצאה הסופית מפתיעה במיוחד, במיוחד בזכות העובדה שלרוב טעמו של האבוקדו אינו דומיננטי או משתלט, כך שלפעמים לא ניתן לנחש שהוא בכלל הבסיס של המשקה. אהבנו במיוחד את המשקה pro vocado, שיחד עם האבוקדו נכנסים לבלנדר אגס, פרוזן סויה וניל, חמאת בוטנים, 20 גרם חלבון בטעם שוקולד ומשקה סויה וניל. לרוויה.

פיצרייה בר 180 בת"א פותחת את שעריה לישיבה במקום. הבר, שמשקיף על חוף הים מציע אווירה פסטורלית ובילוי מתחילת היום עם מבחר מאפים טריים וארוחות בוקר עשירות. התפריט בנוי ממנות קטנות שכיף לנשנש בשילוב הפיצות הייחודיות עם תוספות מפתיעות לצד מנות ספיישל (כל מנה מוקדשת לעובדי המקום שגויסו למלחמה). גולת הכותרת של המקום היא הפיצה המיוחדת שהבצק שלה עשוי מ-5 סוגים שונים של קמח, יחד עם גבינת מוצרלה מיובשת ומגורדת ורוטב עגבניות סודי. מי שיבחר לבלות בזמן השקיעה ייהנה בין השעות 17:00 ועד 19:00 מ-50% הנחה על האלכוהול ו-30% הנחה על מבחר מנות ופיצות. רחוב יונה הנביא 2, ת"א.

"מי מה מו" – רשת המבורגרים חדשה: אנשי העסקים והמסעדנים גלעד אלמוג וניר אדרי מצטרפים לענף מסעדות ההמבורגר בישראל. המותג החדש שהקימו מצטרף לקטגוריית הפאסט קז'ואל, שמבטיח חוויה מוקפדת ועדכנית המזוהה עם מסעדות שף, ובו זמנית מבקש לשמור על תמחור זהה לקטגוריית המזון המהיר. הסניף הראשון של הרשת נפתח ברחוב הכרמל 80, ברחובות, והסניף השני נפתח בימים אלו בקרייה האקדמית קריית אונו. מנת ההמבורגר של הרשת נותנת מענה למי שמחפש אופציה כשרה, שמורכבת מחומרי גלם איכותיים שנבחרו בקפידה, וברמת טריות מקסימלית. בנוסף להמבורגר תמצאו בתפריט גם מנת קריספי צ'יקן ותוספות של נאגטס, צ'יפס טרי וביתי וקריספי כרוב.

גרג חוגגת 30 שנה: למרות שהיא לא נראית, רשת בתי קפה גרג חוגגת 30 שנה להיווסדה ומשיקה את "עוגת יום הולדת", מנת ספיישל חדשה שתשתלב בתפריט הקינוחים עד סוף חודש יוני. מדובר בעוגת שוקולד חמה בחושה, עשירה בטעמים וחגיגית למראה עם סוכריות צבעוניות, בציפוי גנאש שוקולד בלגי. העוגה זמינה גם כעוגת יום הולדת שלמה (200 ₪) אותה ניתן לאכול במקום או לקחת הביתה, או כפרוסה בודדת כקינוח במסעדה (42 ₪). את האווירה החגיגית ישלימו כוסות הקפה, שיוגשו בסניפי גרג, וזכו לעיצוב מחודש לכבוד חגיגות ה-30 בהשראת הסניף הראשון שנפתח לפני 30 שנה בחיפה, עם מסר המתאים לרוח התקופה הנוכחית: 'אתכם 30 שנה'.

היריד "רביעי טבעוני" של דיזנגוף סנטר הופך אחת לשבוע למקום המפגש המרכזי בישראל של קהילת הטבעונים וסקרנים נוספים. היריד הוא פרי שיתוף פעולה של דיזנגוף סנטר עם עמותת Vegan Friendly, ומציע למעלה מ-20 דוכנים עמוסים בכל טוב. ביריד משתתפים דוכנים קבועים לצד אורחים מתחלפים, כשבמקום מתקיימות לעתים סדנאות של שפים מובילים ואושיות קולינריות. בין המנות המיוחדות: חצ'פורי, סושי, אמפנדס, תבשילים טבעוניים, המבורגרים מושקעים מהצומח, אוכל אסיאתי מתוחכם, מטעמים דרוזים ולבנה צמחונית, פסטות במגוון רטבים ותוספות וכמובן קינוחים ומאפים טבעוניים. מדי יום רביעי בין השעות 12:00 עד 20:00, דיזנגוף סנטר בתל אביב.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים לתזונה קיטוגנית (דלת פחמימה), או תזונה ללא גלוטן, וללא סוכר, מטעמי בריאות, או במסגרת ירידה במשקל. בדרך כלל אותה אוכלוסייה מתקשה למצוא מסעדה או בית קפה שיציעו מנות ייעודיות עבורה. אבל לאחרונה, ובפעם הראשונה בארץ, נפתח דווקא בעפולה, בית קפה מסעדה, קיטו בראון שמו, שמציע במיוחד לאוכלוסיה הקיטוגנית (דלת פחמימה), צליאקית (ללא גלוטן), סכרתית סוג 1 ו-2, טבעונית, ולאנשים שדוגלים באורח חיים בריא, תפריט חלבי עשיר, ובנוסף מזווה של מוצרים יבשים וקפואים לקחת הביתה. בין שלל המנות תמצאו שם בין היתר גם את: פיצה מרגריטה שבסיסה בצק מוצרלה (65 ₪); בוקר גיאורגי – חצ'פורי, עשוי בצק מוצרלה, סלט פלפלים בתחמיץ, סלט כרוב עם ג'עלה, אריסה וזיתים שחורים. (79 ₪) ; טוסט סלמון מושחת – מלחם וופל  עשוי בצקגבינת מוצרלה, בצל סגול, סלמון מעושן וגבינת שמנת מוגש עם סלט חצילים, סלט פלפלים בתחמיץ, מטבוחה, סלט ירקות קצוץ, זיתים ואריסה (75 ₪); בוקר איטלקי – קלצ'ונה עשוי בצק מוצרלה, ממולא מנגולד וגבינה בולגרית, מוגש לצד זיתים, ביצה קשה, סלט חצילים, סלט מנגולד, סלט עלים, קוביות בולגרית, צנונית כבושה ואריסה. מנות ספיישל  כמו סירות חצילים בתנור, עם סלט עגבניות ובצל מעל, ומטבלים של אריסה, מטבוחה וטחינת עשבי תיבול מוגש לצד לחם שקדים; ועוד.בית קפה מסעדה קיטו בראון, רח' המלאכה 27 עפולה, שעות פתיחה א'-ה: 10:00-18:00, ימי ו' 10:00-14:00. ייתכנו שינויים בשעות, (רצוי להתקשר), להזמנת מקומות: 04-6404089.

 

0

כרמית בירנבאום, דמות מוכרת ומוערכת בעולם הנדל"ן, היא המייסדת והמנהלת של משרד לב הנדל"ן, אחד מהמשרדים הבולטים והחדשניים בתחום בישראל. משרד זה מתמקד במתן שירותים אישיים וכוללים בכל הקשור לעסקאות נדל"ן, ומציע ללקוחותיו חווית שירות ייחודית ומקצועית.
חזון ומטרות
משרד לב הנדל"ן שם לעצמו למטרה להיות המוביל בתחום ולספק ללקוחותיו שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך דגש על מקצועיות, שקיפות ואמינות. "המטרה שלנו היא לא רק למכור נכסים, אלא לבנות קשרים ארוכי טווח עם לקוחותינו," אומרת כרמית. "אנחנו כאן כדי לוודא שכל עסקה תבוצע בצורה חלקה ומוצלחת, עם דגש על טובת הלקוח."
שירותים מותאמים אישית
המשרד מציע מגוון רחב של שירותים הכוללים ייעוץ נדל"ן, תיווך נכסים, הערכת שווי, ניהול נכסים ועוד. צוות המשרד מורכב ממומחים בעלי ידע נרחב בתחום הנדל"ן, המוכנים לסייע בכל שלב בתהליך.
סיפור הצלחה
לאורך השנים, משרד לב הנדל"ן ביסס את מעמדו בשוק הנדל"ן הישראלי כמותג מוביל. "הסוד להצלחה שלנו הוא הקשבה ללקוח," משתפת כרמית. "אנחנו מתאימים את השירותים שלנו לצרכים ולרצונות הייחודיים של כל לקוח, וזה מה שמביא לתוצאות הטובות ביותר."
פרויקטים בולטים
המשרד עבד על מספר פרויקטים בולטים בתחום הנדל"ן, כולל פיתוח ושיווק מתחמי מגורים ומסחר יוקרתיים. הפרויקטים הללו מדגימים את היכולות והידע של המשרד בניהול פרויקטים מורכבים ובהבאתם לידי מימוש מוצלח.
הקהילה והעתיד
כרמית והצוות שלה אינם שוכחים את חשיבות המעורבות הקהילתית. המשרד תורם רבות לקהילה המקומית באמצעות פרויקטים חברתיים ותרומות לעמותות שונות. "אנחנו מאמינים שעסק מצליח צריך גם לתת חזרה לקהילה," מדגישה כרמית.


משרד לב הנדל"ן ממשיך לשאוף קדימה ולהתפתח, עם תכניות להתרחבות ולהבאת חדשנות נוספת לתחום הנדל"ן. "אנחנו מתרגשים לקראת העתיד ומוכנים להתמודד עם כל אתגר," מסכמת כרמית.

 

לפרטים נוספים מוזמנים להתרשם מהכרטיס הדיגיטלי של לב נדל"ן בלחיצה על הקישור

0

במהלך שנותיה כרופאה פסיכיאטרית ד"ר אלינה גופמן, נחשפה וממשיכה לעסוק בסוגיות רפואיות מורכבות ומאתגרות. בין היתר, ד“ר גופמן משמשת כרופאה פסיכיאטרית מומחית ומכהנת כמומחית בוועדות פסיכיאטריות הנדרשות בהליכים משפטיים לרבות הופעה בבתי משפט בתור עדת מומחה הן מטעם המדינה והן מטעם ההגנה. בשנים האחרונות, כחלק מרפורמה בתעשיית הרפואה האסתטית, ד“ר אלינה גופמן עברה הכשרה ארוכה כאשר בסופה הוסכמה על ידי משרד הבריאות לעסוק בתחום הרפואה האסתטית. כמו כן, משתתפת מידי שנה במספר רב של פעמים השתלמויות וקורסים מתקדמים המועברים בארץ ובחו"ל על ידי רופאים בכירים בעלי שם עולמי בתחום. בעבודתה מבצעת טיפולים אסתטיים מתקדמים, לפי הסטנדרט הגבוהה ביותר ובהתאם לפרקטיקה המקובלת במדינות המתקדמות ביותר בתחום בכלל ושל ישראל בפרט. לאחר שצברה ניסיון מקצועי בתחום, משמשת כיום כמדריכה ללימודי רפואה אסתטיקה לצד רופאים אחרים מן השורה הראשונה. תחום האסתטיקה הינו תחום רחב ומגוון, מבין הטיפולים אשר מתבצעים בקליניקה הרפואית והמרשימה שלה בכרמיאל  הם: הזרקת בוטוקס, עיבוי שפתיים, פיסול אף בחומצה היאלורנית, טיפולים להעלמת קמטים ושיפור מראה עור הפנים. כמו כן ,ד"ר גופמן גאה להציג את הפרוטוקול המקצועי, פורץ הדרך המבוצע רק על ידי רופא מוסמך, הגישה החדשנית לטיפולי רפואה אסתטית משלבת: שיטת Nlift חדישה ,שפותחה ע"י חבת האסתטיקה הבינלאומית NEAUVIA בטכנולוגיה המשלבת הצלבה ייחודית של חומצה היאלורונית ופוליאתילן גליקול, ותכשירים לכדי תוצאה שניתן לראות כבר מהטיפול הראשון. 

הגעתי לטיפול החדשני שבו מתהדרת גם פריז הילטון, אלא שהיא עושה את זה בהוליווד ואני הסתפקתי בנסיעה לכרמיאל הצחיחה, שם פגשתי את דוקטור אלינה גופמן שקיבלה אותי בלבביות וחום, ואז התמסרתי כולי לטיפול שהיה נעים וממוקד, דוקטור גופמן הייתה מקצועית מאוד, הסבירה על שלב ושלב וענתה על כל שאלה שלי שצצה במהלך הטיפול, מה שכמובן גרם לי להרגיש מאוד בנוח ובעיקר בטוח שהטיפול יהיה נהדר, מה שבאמת קרה כבר בטיפול הראשון. 

מכשיר ה-ZAFFIRO  של NEAUVIA  מאושר FDA. ומשלב שתי טכנולוגיות – מחד תרמוליפטינג  (הרמת פנים מבוססת חום) ומאידך, פילינג מים (החדרת חומרים פעילים על ידי הפעלת לחץ אוויר ממוקד).

לעומת מתחריו, זהו המכשיר היחיד בתחום הרפואה האסתטית המשלב קרינת אינפרא-אדום ופילינג מים בצורה סינרגטית.מדובר בשילוב מהותי שלו שני יתרונות טיפוליים המסייעים למקסם תוצאות ומשפיעים באופן ניכר על מראה העור ומעודדים אותו לייצר קולגן ואלסטין. באמצעות הפעלת לחץ אוויר בפילינג מים ניתן לבצע ניקוי עמוק וניקוז לימפטי, החדרת והזנת העור בחומרים פעילים לטובת שיפור מרקם העור, כשטיפול התרמוליפטינג נועד להידוק ומיצוק .   הטיפולים אינם פולשניים, ללא כאבים והחזרה מידית לשגרה.

 

0

תקציבים חדשים לליהי גורלניק יחסי ציבור: אפליקציית זיגמונד המחברת בין מאגר של 750 פסיכולוגים מוסמכים, למי שזקוקים לטיפול מיידי ומועדון הכושר קולנוע פאר אשר הוקם על חורבות הקולנוע המיתולוגי בתל אביב . בין התחומים בהם טיפלה בעבר ומטפלת כיום: הייטק, פוליטיקה ומוניציפלי (עיריות), גסטרונומיה – מסעדות, צרכנות, רכב, אופנה, צעצועים, לייף סטייל, מתחמי אירועים, בריאות, תיירות, עמותות, תרבות, ייצוג אמנים, השקת ספרים ועוד. לגורלניק קשרים חזקים בכל המדיות ושיתופי פעולה עם סלבס ומשפיענים והיא עובדת בשיתוף כפרילאנס עם משרדי יחסי ציבור.
משרד יחסי הציבור "גורלניק יחסי ציבור", בבעלותה של ליהי גורלניק, התחדש בתקציבים חדשים:

פלטפורמת זיגמונד
פלטפורמת "זיגמונד" (אפליקציה ואתר), הוקמה בהמשך לחוויית הלחימה של היזם שלה, נתנאל זינגבוים. במסגרת שירותו הצבאי ביחידת אגוז, שימש כקלע וחבלן ולחם במלחמת "צוק איתן" ב2014, כשהוא חווה חוויית כמעט-מוות ורואה את חבריו נפצעים לידו, חלקם מתו. בזמנו לא ניתן דגש מהמערכות הצבאיות והמעטפת של הלוחמים, בכל האמור לפוסט טראומה. חוויה זו עיצבה את השקפת עולמו ושלחה אותו ללמוד פסיכולוגיה. בעבור שנים ואחרי שני תארים, הקים את פלטפורמת "זיגמונד", שמורכבת מאתר ואפליקציה, מציעה חיבור לכ-750 פסיכולוגים ופסיכולוגיות, המותאמים לכל אדם באופן אישי על פי העדפותיו, מיקום גיאוגרפי, תכיפות ודחיפות הטיפול ועל פי שיקולי תקציב. האלגוריתם יודע להציע גם מטפלים שנמצאים בהסדר עם קופות החולים. הייתרון הגדול – ישנה זמינות מיידית, בניגוד לתורים הרגילים בקופות החולים (אשר עשויים להמשך בין שנה וחצי לשנתיים). הפסיכולוגים של האפליקציה מקיימים שיתופי פעולה עם מגוון עמותות וגופים, ומסייעים בעיבוד טראומה ופוסט טראומה, בייחוד לאור המלחמה.

קולנוע פאר – מחזירים את הכיף לספורט
מועדון הכושר "קולנוע פאר", מוסד תל-אביבי מוכר וידוע, נבנה על חורבות בית הקולנוע האגדי קולנוע פאר שנוסד בשנת 1958. בית הקולנוע נסגר להקרנות בשנת 2007 ובשנת 2010 נפתח מועדון הכושר הנושא את שמו. המועדון נוסד על ידי יזמים צעירים שרצו חדר כושר שונה מהרגיל, מקום שבאים אליו כדי ליהנות ולא בגלל שחייבים להתאמן, מקום שהוא חלק אינטגרלי מהשכונה, מזמין ופונה לכולם.
קולנוע פאר המאובזר, מציע חווית אימון שונה, כיפית ונעימה במתחם המתפרש על פני 1,000 מ"ר במספר מפלסים: מפלס המועדון, בו מכשירי כושר, מתחם משקולות, ומציע מגוון עצום של שיעורי סטודיו ביניהם: שיעורים פונקציונליים, שיעור בר, יוגה, ספינינג, פילאטיס, ריקוד ואימוני אגרוף במתחם אגרוף מקצועי. צוות המאמנים מקצועי, כל אחד בתחומו, מעניקים ליווי יומי למתאמנים הפוקדים את המקום במקצועיות וחברות. בנוסף לזאת, המועדון מציע חווית קהילתית ומגבשת על ידי קיום אירועים מיוחדים בחגים, סדנאות הרצאות ומסיבות לקהל הלקוחות.

לליהי גורלניק משרד יחסי ציבור, אסטרטגיה, ייעוץ משברי וייעוץ תקשורתי, תחת השם "גורלניק יחסי ציבור". לגורלניק ניסיון רב, עשיר ומגוון של 15 שנה בתחומי יחסי הציבור והדוברות; משרד יחסי הציבור בבעלותה, מתמחה בתחומים שונים, על פי התמחויות הבעלים. כמו כן, גורלניק מספקת שירותי פרילאנס לפרויקטים ומשרדי יחסי ציבור אחרים.
בין התחומים בהם טיפלה בעבר ומטפלת: הייטק, פוליטיקה ומוניציפלי (עיריות), גסטרונומיה, צרכנות, רכב, אופנה, צעצועים, לייף סטייל, מתחמי אירועים, בריאות, תיירות, עמותות, תרבות, ייצוג אמנים ועוד, עם קשרים חזקים בכל המדיות ושיתופי פעולה עם סלבס ומשפיענים.

תפריט נגישות