3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

בבוקר חמים במיוחד, התכנסו 140 נשים מנשות בני ברית מועצת חיפה באולם סחלב בית אבא חושי  לבוקר נשי שהותאם לרגל יום האחות הבינלאומי. בנושא: קידום בריאות – הבריאות בידיים שלנו, ממודעות להתנהגות".

את הכנס הבריאותי ארגנה מירה גרוס, יו"ר מועצת חיפה יחד עם  תלמה רוזן רחל שמר,נינה אונגר ורוחלה מטיטל – אחיות מקצועיות, החברות בארגון. במסגרת הכנס הנשי התכבדו הנשים בכיבוד בוקר בריא ולאחר מכן והתפנו להרצאות אורח מעניינות בנושא השתלות איברים וחשיבות כרטיס אד"י בכל גיל שהועבר על ידי אסתי כץ – אחות מתאמת השתלות מביהח רמב"ם, "ובריאות ושמחת חיים" שהועברה על ידי ד"ר דינה אייזן ששילבה הומור ובריאות. —

0

הנהלה מארחת הנהלה במוסדות הצפתיים: הנהלת האקדמית צפת בראשות הנשיא פרופ' יחזקאל טלר אירחה את הנהלת המרכז הרפואי זיו בראשות פרופ' סלמן זרקא שהגיעו לסייר במכון הלמסלי לסימולציה רפואית ולבחון שיתופי פעולה בין המוסדות.

"הביקור היה חשוב ומכובד בהשתתפות בכירים רבים מההנהלות השונות" סיכם נשיא המכללה פרופ' טלר, "האקדמית צפת מובילה בצפון במקצועות הבריאות, לרבות תחומים ייחודים בצפון כמו אופטומטריה לצד ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, רפואת חירום ומקצועות נוספים ולכן שיתופי פעולה מחקריים, אקדמאיים וכמובן מקצועיים הם מתבקשים ויסייעו רבות לרפואה בגליל". פרופ' זרקא הודה על האירוח והסיור, ציין שהוא מתרשם מאוד מההתפתחות של המכללה ורואה חשיבות רבה מאוד בהמשך שיתופי הפעולה בין שני המוסדות.

בין המשתתפים בסיור היו מטעם המכללה– פרופ׳ יחזקאל טלר- נשיא המכללה, פרופ׳ רביע חלאילה- סנל״א, ד״ר ערן טלאור-מנהל מכון הלמסלי, יהודה עוז- המנכ״ל, שי סרוגו – סמנכ״ל למנהל אקדמי ודקלה חן סער- אחראית על פיתוח פדגוגי במכון. מטעם המרכז הרפואי זיו – פרופ' סלמאן זרקא- מנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר איריס לייטרסדורף – סגנית מנהל המרכז הרפואי, ד"ר אלונה מטבייצ'וק – סגנית מנהל המרכז הרפואי, אכרם בריק- מנהל המערך האמבולטורי האיכות והשירות, אריה ביתן – מנהל האחיות, פרופ' אבירם ניסן- מנהל האגף הכירורגי, ענבר ביזינסקי מנכ"לית תאגיד הבריאות, שרון קורן- מנהלת אגף תקשורת וקשרי חוץ.

0

החומוס בר – חוויית החומוס המושלמת – בבודפשט
בשנים האחרונות, חלה עליה בפופולריות של חומוס בארים בארץ. מדובר במקומות שמוקדשים לחלוטין לחומוס ומציעים חוויית אכילה שונה וייחודית. אחד המקומות המובילים בתחום הוא "החומוס בר", מקום שמשלב מסורת ומודרניות בכל ביס.
מהו חומוס בר?
חומוס בר הוא מקום שמרכז סביבו את כל מה שקשור לחומוס. אם עד עכשיו הכרנו את החומוס כמנה צנועה שנאכלת בבתי קפה ומסעדות רגילות, הרי שחומוס בר לוקח את המנה הפופולרית הזו לרמה אחרת. החומוס כאן הוא הכוכב, והאווירה היא של מסעדה, אך עם נגיעה צעירה ועכשווית.
תפריט מגוון ועשיר
ב"חומוס בר" ניתן למצוא תפריט רחב ומגוון, כאשר המנה המרכזית היא כמובן החומוס, אך מסביבו ישנם תוספות יצירתיות ומעניינות. בין המנות ניתן למצוא:

 • חומוס קלאסי: עם שמן זית, פטרוזיליה וגרגירי חומוס שלמים.
 • חומוס עם בשר: נתחי בשר רכים שמתמזגים בצורה מושלמת עם החומוס.
 • חומוס פטריות: פטריות טריות מוקפצות על מצע של חומוס.
 • חומוס פול: תבשיל פול חם עם טעמים עשירים.
 • חומוס מסבחה: תערובת של גרגירי חומוס שלמים עם תיבול עז.
  חוויית הלקוח

האווירה ב"חומוס בר" היא נעימה ומזמינה. העיצוב מודרני אך נוגע במסורת, והשירות ידידותי ומהיר. כל מנה מוגשת בצורה אסתטית שמוסיפה לחוויית האכילה.
למה דווקא חומוס בר?
הייחוד של חומוס בר הוא באיכות החומרים ובתשומת הלב לפרטים. החומוס נעשה בעבודת יד, עם דגש על טריות וטעמים עשירים. זהו מקום שמתאים לכל סוגי הלקוחות – משפחות, זוגות, חברים ואף אוכלים לבד שרוצים ליהנות מחוויית חומוס בלתי נשכחת.
סיכום
חומוס בר הוא לא סתם מקום לאכול בו חומוס בבודפשט. זהו מקום שמקדש את המנה האהובה והופך אותה לאמנות של ממש. עם תפריט עשיר, אווירה נעימה ושירות מצוין, חומוס בר הוא המקום המושלם לכל חובב חומוס אמיתי.

0

סניף הקונספט של רשת סופר-פארם ,GALLREY מגיע לראשונה לצפון הארץ, ויעניק ללקוחות האזור חווית קנייה בינלאומית עם מיטב מותגי הביוטי המובילים בעולם. הסניף נפתח בעופר הקריון בקריית ביאליק, כשלצד מתחמי מותגי הביוטי המובילים, ניתן יהיה למצוא גם את מותגי הדרגסטור ומותגי האינדי של הרשת.

סניף הקונספט בקריון יציע בתוכו מתחם ביוטי וקוסמטיקה הכולל עמדות של מותגי ביוטי מובילים עם המותגים הבאים: Yves Saint Laurent, CHANEL, DIOR , Kylie Cosmetics, kiehl's, L'Occitane, Giorgio Armani beauty, GIVENCHY, erborian , , Augustinus Baderומחלקת בישום רחבה עם עמדות בצורת SHOP IN SHOP של מותגים כמו: VERSACE ATELIER

Chloe, Juliette has a gun ועוד. לצידם, ייהנו הלקוחות ממתחם ייעודי למוצרי שיער מקצועיים מבית המותגDayson , בו ניתן יהיה להתנסות במגוון מייבשי השיער השונים.

סניף ה-GALLERY כולל בין היתר גם מתחם דרמו-קומסטיקה ומוצרי טבע, בית מרקחת, מתחם אופטיקה תחת השם Erroca by Super-Pharm, ומגוון מוצרי צריכה הקיימים בסניפי סופר-פארם.

דני לוזון, המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הסחר בסופר-פארם: "השקת סניף הקונספט GALLERY בקריון מביאה לתושבי הצפון את מותגי הטיפוח והביוטי הנחשקים כיום. המטרה שלנו היא להגיע לכמה שיותר קהלי יעד, ולאפשר ללקוחותינו חווית קנייה ייחודית בדיוק כמו בערים הגדולות בעולם".

0

ראש עיריית חיפה יונה יהב וצוות העירייה הבכיר הגיעו לדיון וסיור ראשון בנמל חיפה מאז חזרתו של יהב לכיסא ראש העיר.
על סדר היום קידום פעילות הנמל ופרויקט הענק הבינלאומי של חזית הים העירונית במסגרתו יפתח בשלבים הנמל לפעילויות תרבות, תיירות, מסחר ופנאי.
הצדדים סיכמו לשתף פעולה למען העיר חיפה ותושבי ישראל.
לסיום המשתתפים ביקרו במתחם ה״טרמינל״ החדש – מתחם ההופעות שיהיה הסנונית הראשונה בפרויקט "חזית הים" ויחל לפעול בתחילת חודש יוני.

בתמונה: ד"ר רון מלכא יו"ר נמל חיפה, יונה יהב ראש עיריית חיפה ואודי שרון מנכ"ל נמל חיפה

0

מותג הטיפוח שיסיידו מציג קרם עיניים חדש – Benefiance Wrinkle Smoothing Eye, הנוצר במיוחד עבור נשים שמחפשות פתרון מקיף ויעיל כדי להפחית ולמנוע את הופעת הקמטים והקמטוטים סביב העיניים.הקרם פועל בצורה מהירה ואינטנסיבית הודות לפורמולה מחודשת שדוחפת את גבולות הביצועים עוד יותר. העור סביב העיניים חלק יותר ועמיד יותר בפני גורמים הגורמים להופעת קמטים, לעיניים שנראות צעירות יותר. הנראות של הקמטים מופחתת תוך חמישה ימים בלבד.

בעקבות הצלחת סרום לומינוס לטיפול מתקדם בכתמים כהים שהוכתר כסרום נגד כתמים כהים מספר 1 בעולם עם פטנט לומינוס 630 . מפחית כתמים עד כ-71% ב-12 שבועות . עם מעל מיליון לקוחות מרוצים ב56 מדינות- בניוואה – NIVEA החליטו  להרחיב את סדרת הלומינוס בכדי לתת מענה לסוגי עור נוספים ובינהם ניוואה לומינוס סרום אנטי אייג' לטיפול בכתמים כהים עם תוצאות נראות לעין תוך שבועיים בלבד. הקרם מסייע במיצוק העור,ממלא קמטים עמוקים עם קולגן בוסטר, מפחית פיגמנטציה ומסייע בהפחתת כתמים כהים וקמטי הבעה והתבגרות.

מכבי אסתטיקה משיקה ליין מוצרי טיפוח  ייעודי לגברים מבית ד"ר מוניקה אלמן. בין התכשירים החדשים שיימכרו בחמשת סניפי הרשת ניתן למצוא קרם איכותיים לטיפוח הזקן,  קרם עשיר המכיל מסנן קרינה השומר על קעקועים וקרם לשמירת לחות העור.

 

גאס מציגה את הבושם החדש לאישה, גאס אייקוניק. הניחוח מגלם את ערכי גאס הקלאסיים של אורח חיים צעיר, סקסי ונצחי תוך מיזוג עם חושניות, זוהר ותחכום. גאס אייקוניק מצית את ההשראה לחדד את הזוהר הפנימי והביטחון העצמי. האישה של גאס אייקוניק מאירה כל חדר שהיא נכנסת אליו, היא מאמצת ללא פחד את כוחה ומהווה השראה לאחרים. הילת הבטחון שלה מוכיחה שהעולם הוא הקנבס שלה לצייר בחן, חוסן ורוח ללא גבולות.

Parfum concentrate SCANDAL ABSOLU –  בושם חדש לאישה מבית ז'אן פול גוטייה, מציע ניחוח של לילות בלתי נשכחים מלאי תשוקה ומשכרים.חושניות של טובורז מעודנת בתאנה שחורה וסנדלווד יוצרים חותמת ריח נועזת וממכרת. משפחת הריח – אמבר שיפרה. הבקבוק האייקוני של סקנדל נצבע בזהב ענברי ועמוק, מתהדר במכסה עם זוג רגליים מונפות באוויר,כמעין קריצה לשובבות ולאירוטיקה החושנית של האישה, המאפיינת את עיצוביו של ז'אן פול גוטייה.מחיר מומלץ לצרכן – 515 ₪ ל- 80 מ"ל

Parfum concentrate SCANDAL ABSOLU  – בושם חדש לגבר מבית ז'אן פול גוטייה עם חושניות תאוותנית המהדהדת את תמצית הגבריות בניחוח משכר.תווים של שזיף מירבאל וסנדלווד חושני יחד עם תווים עציים של עץ הערמון יוצרים ארומה לוהטת.משפחת הריח –  גורמנט-עצי הבקבוק של סקנדל לגבר בעל עיצוב גאומטרי גברי בזהב עמוק ומהודר במכסה בצורת כתר זהב המוסיפים זוהר ותעוזה למלך הלילה.

 

מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז משיק את המסקרה החדשה והמדוברת בעולם – מסקרה פנורמה, בעלת מברשת סיליקון ייחודית המאריכה את הריסים מהשורש ועד הקצוות לאורך מקסימלי ומעניקה נפח ואורך פנורמי מקצה לקצה.

REVLON, מותג האיפור הבינלאומי והמוביל בארץ ובעולם משיק קונסילר חדש ואיכותי, FLEX WEAR מסדרת ColorStay, אשר עמיד ל-24 שעות ומעניק 100% כיסוי להסתרת פגמים.

מותג היופי ג'ייד משיק את: GLOWGLEAM סדרת שפתוני לחות עם ברק מרהיב, הוא משמש לא רק כמקור ללחות והזנה, אלא גם כפריט אופנתי מרענן. השפתיים רוויות בלחות ונראות חלקות ומלאות יותר עם גוון עדין וזוהר. הוא אידיאלי לשימוש יומיומי ומתאים לכל סוגי העור.

חדש בד"ר פישר אולטרסול לעונת הקיץ- אולטרסול ULTRA LIGHT תחליב פנים קליל במיוחד במרקם פלואיד לעור רגיש עם הגנה גבוהה SPF50  הנספג במהירות,ללא בושם ועם לחות ל-24 שעות.

מותג Life מבית סופר-פארם משיק את FACE IT, סדרת מוצרי טיפוח לפנים לניקוי והזנת העור בלחות. הסדרה החדשה כוללת תרחיצי פנים לכל סוגי העור, מסירי איפור, מוס ניקוי, פילינג, מסכות הזנה ולחות ותיק מעוצב לאחסון מוצרי הטיפוח והביוטי.

בייביסיטר משיק מהדורה מעוצבת של מגבונים בעיצוב כחול לבן-  המגבונים מכילים אלוורה וקלנדולה לשמירה על עורו העדין של התינוק.

 

דלתא משיקה את קו המאצ'תונים D-ACTIVE, הכולל תחתונים חדשניים שתוכננו במיוחד לביצועים ספורטיביים. התחתונים מצויידים בכיס קדמי ייחודי המבטיח הפרדה מאזור הרגליים ומונע חיכוך, ועשויים מבד המנדף זיעה במהירות.הטכנולוגיה המתקדמת והעיצוב הארגונומי מספקים תמיכה מיטבית ונוחות מרבית, המפחיתה את סימני הזיעה אפילו במהלך פעילות גופנית מאומצת.הקולקציה כוללת שני דגמים: בוקסר קצר צמוד ובוקסר ארוך צמוד

 

0

חברת דנשר מרחיבה את מותג הבישקוטים – בונומי ומשיקה לכבוד חג השבועות, במהדורה מוגבלת, מוצר חדש תחת המותג בונומי בישקוטים  500 גרם.

כרמית משיקה מחדש את סדרת החטיפים לנשנוש תחת המותג כרמית מיקס MIX- המוצרים החדשים במתכונים משופרים וטעימים במיוחד באריזות חדשות ובצורות ייחודיות וכוללת שישה טעמים: מיקס כדורים מצופים שוקולד חלב, מיקס כדורים מצופים שוקולד חלב ולבן, מיקס כוכבים מצופים שוקולד חלב ולבן, מיקס בייגלה מצופה שוקולד חלב, מיקס בייגלה מצופה שוקולד לבן ומיקס קורנפלקס מצופה שוקולד חלב.

חג שבועות הוא חג העוגות המפנקות והקינוחים הייחודיים, במיוחד אלו החלביים. השנה אסם החליטה להפתיע ולרגש את קהל הצרכנים ומשיקה מהדרות פודינג מיוחדת וחדשנית – בהשראת החטיפים האהובים על הישראלים:פודינג בטעם במבה מתוקה ופודינג בטעם בייגלה

אסם נסטלה מרחיבה את סדרת בייגלה פיטנס (Fitness)  עם השקה של מהדורה חגיגית, בייגלה פיטנס כרובית-חטיף אפוי המשלב את ערכי פיטנס בבייגלה טעים שמכיל דגנים מלאים וכרובית

עלית משיקים את הממולדה האהובה והפעם עם שוקולד לבן ושוקולד חלב במילוי קרם בטעם תות.

מילקי מבית שטראוס משיק מהדורה מיוחדת של מילקי  TRIO, בטעם קרמל מלוח ובלונדי. המעדן החדש כולל שכבת פודינג מפנקת בטעם קרמל מלוח, שכבת מוס אוורירית בטעם שוקולד בלונדי ומעליה הקצפת האהובה של מילקי.

המותג מאסטר שף משיק לראשונה חטיף אצות קראנצ'י- מדובר בחטיף אצות ויגן פרנדלי, המגיע במארז של 9 אריזות אישיות, 5 גרם כל אחת.

מותג התה הקר הבינלאומי fuze tea גאה להשיק טעם חדש בסדרת fuze tea Zero – פירות יער נענע. המשקה המרענן, המשלב את הטעמים הנהדרים של פירות היער ועלי הנענע ואת תערובת התה הייחודית ומספק חוויה מהנה וטעימה במיוחד.הטעם החדש מצטרף לסדרת טעמי ה-Zero שכוללת גם את fuze tea Zero בטעם אפרסק ו-fuze tea Zero Green בטעם ליצ'י פסיפלורה.

חברת הרבלייף משיקה חטיף חלבון חדש: H24 Achieve המכיל 21 גרם חלבון, דל בסוכר, בטעם שוקולד מריר,המתאים גם לצמחונים.

המותג האיטלקי ברילה משיק בישראל לרגל חג השבועות סדרת מוצרים חדשה – במהדורה מוגבלת.הסדרה החדשה כוללת ארבע סוגי פסטות איכותיות וכל מוצרי הסדרה החדשה מצטיינים בטעם משובח ומרקם אחיד.

יקב ברקן גאה להשיק  – שרדונה 'W' בציר 2022- שרדונה אלגנטי מחלקות נבחרות בגליל העליון, יין עשיר ומרוכז, עם ניחוחות פרי הדר ופרחים לבנים, וניל, אגוזי לוז ועץ אלון קלוי.

לרגל חג שבועות הקרב ובא, יקב טפרברג משווק את היינות המובילים שיככבו על שולחנו החג ברחבי הארץ – אסנס רוזה 2023, שרדונה אסנס 2022 וריזלינג לבן בציר מאוחר 2021.

 

תנובה,משיקה לראשונה בנקודות המכירה במקררים קטגוריית שוטים פונקציונאליים תחת המותג ‘TNUVA+’. מדובר בבוסטים הנמכרים בבקבוקונים של 100 מ"ל כל אחד, ומבוססים על  מיצי פרי או ירק, ומכילים רכיבים פונקציונאליים בין היתר ג'ינג'ר, כורכום, גוארנה, סלק או מאצ'ה וכוללת חמישה טעמים שונים כמו BOOST ג'ינג'ר – מכיל תפוח, ג'ינג'ר ולימון ו·BOOST מאצ'ה- מכיל תפוח, קיווי, לימון, ליים, נענע, מאצ'ה, ספירולינה וחריע.

משקה האורנג'דה  של יפאורה שהיה פופולארי בשנות ה-80 וחזר למדפים לפני כשנה, מרחיב את המשפחה עם סדרת בקבוקים אישיים מזכוכית בטעמים האהובים של תפוז, פירות הדר ותפוז אדום מוגז

 

הקיץ התחיל ועימו מגיעים החידושים במקפיאי הגלידות שיהפכו את הקיץ לקריר וטעים יותר. גלידות נסטלה פותחת את עונת הקיץ ומציגה את החדשנויות המפנקות לעונה וביניהן אקסטרים פאי לימון ושוקולד לבן, לה פרוטה סקוויז תפוח אגס, שלגון מסטיק ענבים שהוכן בשיתוף עם תנועת כנפיים של קרמבו ומאגדות לבית של קראנץ' פקאן ומייפל, אקסטרים בייגלה וקראנץ' קורנפלקס. בהמשך הקיץ יושק מוצר נוסף ששווה לחכות לו.

בקטגוריית המאגדות לבית משיקה גלידות נסטלה שלושה מאגדות חדשות: מאגדת קראנץ' פקאן ומייפל הכוללת שש יחידות מיני קראנץ'. קראנץ' פקאן ומייפל היא גלידה בטעם פקאן עם ריפל מייפל בציפוי שוקולד חלב עם פצפוצי אורז ושברי פקאן מסוכר. מאגדת אקסטרים בייגלה הכוללת שש יחידות טילוני אקסטרים בייגלה. אקסטרים בייגלה היא גלידה בטעמי בייגלה ושוקולד לבן עם ממרח בייגלה. מאגדת קראנץ' קורנפלקס הכוללת שש יחידות מיני קראנץ'. קראנץ' קורנפלקס היא גלידה בטעם החלב של הקורנפלקס בציפוי שוקולד לבן, פצפוצי אורז ושבבי קרונפלקס.

בן & ג'ריס ישראל משיקים לראשונה מאגדות פיס פופ חדשות המכילות שלושה שלגונים במארז בשני טעמים מעולים: בצק עוגיות וסולטד קרמל בראוני. לשלגונים ליבה עשירה השזורה לאורך השלגון,כך שבכל ביס מובטח שילוב טעמים ייחודי המאפשר ליהנות מכל העולמות של בן & ג'ריס.

 

0

מעצב השיער  פיראס דניאל פתח בתחילת השבוע אקדמיה חדשה לעיצוב שיער בחיפה, דניאל, מעצב שיער ותיק ומוערך ושגריר אינדולה בישראל,  הפך בשנים האחרונות לאחד ממעצבי השיער העסוקים בצפון,  אחרי שהתארח בסדנאות ברחבי העולם והציג כמעט בכל מדינות ערב, פיראס משיק אקדמיה חדשה שתעסוק במגוון מקצועות השיער.

רח' הנמל 53 חיפה.

0

התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד מעלה הפקת מקור רבת משתתפים בשיתוף עם שני אמנים בינלאומיים, ממובילי סצנת הפלמנקו בספרד, רקדנית הפלמנקו ירדן עמיר והגיטריסט והיוצר עופר רונן. בקונצרט הפלמנקו צועני פוגש את המוסיקה האנדלוסית המסורתית במופע חוצה גבולות ותרבויות.

הסולניות בקונצרט הן: זמרת הפלמנקו יעל הורביץ והזמרת דימא קבלאן (דימא – שירה אנדלוסית וערבית). נגן הגיטרה פיטי קאריו מסביליה יצטרף גם הוא לקונצרט בניצוחה של סיון אלבו בן חור ובניהולו האמנותי של אלעד לוי. 

העיר גרנדה בספרד קיבעה את מעמדה כמבצר האחרון בו קיימו שלושת הדתות, יהדות, איסלאם ונצרות, קשרי תרבות ואומנות. המוזיקה האנדלוסית שנוצרה בדרום ספרד, היוותה גשר תרבותי שהצליח להכיל את התרבויות השונות ששכנו שם.

אלעד לוי – מנהלה האמנותי של התזמורת: "קיים קשר עמוק בין המוסיקה האנדלוסית המסורתית לבין הפלמנקו, קשר ששורשיו נטועים עוד בימי הביניים של ספרד המוסלמית, בסדרת הקונצרטים הקרובה ננסה להתחקות אחר החיבור הזה, חיבור שהתאפשר בחבל ארץ מרובה תרבויות ודתות, בתקווה לחיבור כזה גם בימינו אנו".

מועדי המופעים: 

28.5.24 שעה 20:30, המשכן לאמנויות הבמה, אשדוד.

2.6.24  שעה 20:30, תיאטרון ירושלים.

3.6.24 שעה 20:30, מוזיאון תל אביב. 

4.6.24 שעה 20:30, היכל התיאטרון קרית מוצקין.

5.6.24 שעה 20:30, היכל התרבות מנשה גן שמואל.

6.6.24 יום ה', שעה 20:30, היכל התרבות כפר סבא.

10.6.24 יום ב', שעה 20:30, היכל התרבות ראשון לציון. 

13.6.24 יום ה', שעה 20:30, המשכן לאמנויות הבמה באר שבע. 

 

מחיר כרטיס: 129 – 149 שקלים. 

 

להזמנת כרטיסים:

073-759-9931 או 5994*

0

מדובר בפיתוח האחרון והמתקדם ביותר בתחום מברשות השיניים החשמליות, הודות לטכנולוגיה חסרת תקדים לאחר יותר משש שנות מחקר ופיתוח מוצרים במעבדות הפיתוח המובילות והחדשניות של המותג.

פרט להתקדמות הטכנולוגית המשמעותית, מברשת השיניים החדשה מאפשרת ניקוי יסודי, עדין ושקט יותר מאי פעם, הודות לטכנולוגיה החדישה המסירה עד 100% יותר פלאנק ממברשת ידנית.

הצחצוח מעניק תחושת ניקיון ורעננות לאורך זמן תוך הפחתת תחושת כאב במהלך הצחצוח. בנוסף ליתרונות הללו גם החלק העיצובי לא נותר מקופח וכאיה לרוח המותג, עיצוב סדרת ה iO3  הופך את מה שהיה בעבר רק מברשת שיניים, לגאדג'ט נחשק ועכשווי.

בסקר שנערך ע"י "גיאוקטגרפיה" עבור מותג היגיינת הפה  Oral-B, אשר בחן את הרגלי הצחצוח של הישראלים עלה כי רק 26% מהנשאלים מצחצחים את השיניים רק פעם אחת ביום. זאת, בניגוד להמלצה הגורפת של האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים לצחצח שיניים פעמיים ביום.  בנוסף, ארבעה אחוז מהישראלים כלל לא מצחצחים שיניים באופן קבוע.

על תכונות מברשת השיניים Oral-B io3:

 • הניקוי הטוב ביותר: Oral-B עם טכנולוגיית iO REVOLUTIONARY MAGNETIC מעניקה  ניקוי מקצועי וחווית צחצוח עדינה ומותאמת אישית.
 • 3 מצבים חכמים לצחצוח בהתאמה אישית: ניקוי יומי, רגיש והלבנה.
 • תצוגה אינטראקטיבית: לחץ חכם משופר מסמן אדום, לבן או ירוק כדי להתריע האם הצחצוח חזק מדי, עדין מידי או עם הלחץ הנכון.
 • חיי סוללה ממושכים: מטען עם נעילה יציבה, אשר מספק טעינה מהירה.
 • עיצוב ונוחות: שילוב אידאלי של ראש המברשת העגול הייחודי של Oral-B עם מיקרו-ויברציות עדינות לתחושת פה רעננה ונקייה וחניכיים בריאות יותר.
 • המברשת זמינה בשלושה צבעים – שחור, שחור מט, כחול בהיר, ורוד.

מחיר מומלץ לצרכן 599.90 ₪   שקל לפני מבצעיםלהשיג ברשת סופרפארם

תפריט נגישות