3
השש זוכה לתמיכה מהבמה. צילום: יעקב סבן

מה שהיה אמור להיות מפגן  של העצמה לקהילה הגאה ובתמיכת העירייה, הפך לאירוע בעל טונים צורמים במיוחד. ראש העיר יונה יהב  הדהים את הקהל באומרו : "זאת העיר שלכם בדיוק כמו שזו העיר שלנו". הפעילה החברתית ד"ר יאלי השש הורדה מהבמה אחרי שפנתה בחריפות ליהב לגבי נושאים עירוניים שונים. "אם לא נוח ליהב לשמוע, שיבלע את הצפרדע. גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים של זיהום אוויר", היא אומרת

התחושה בשבועות האחרונים הייתה כי השנה מצעד הגאווה יהיה מרגש, מרשים ומכבד במיוחד. לראשונה מאז שהחל בחיפה, דגלי הקהילה הצבעוניים נתלו בכל העיר, ראש העיר יונה יהב הכריז תמיכתו והזדהותו עם קיום המצעד וכולם חיכו לאירוע, אשר בסופו של דבר נשא טונים צורמים ותחושות כעס ועלבון.

בתום הצעדה ברחובות הכרמל הגיעו אלפי חברי הקהילה והמזדהים עימם לגן האם שם התקיימה עצרת שכללה נאומים של דוברים רלבנטים והופעה של הזמרת עדן בן זקן.

יהב עלה לבמה לשאת דברים, אולם כפי שמספר רוני, אחד הנוכחים באירוע, הם הצליחו להעליב ואף להרגיז רבים: "בסוף נאומו הוא אמר דברים שכביכול היו אמורים להיות בקטע friendly  ומקבל אבל היו אולי הדבר הכי מתנשא, הוא אמר ' תהינו, תחגגו, זו עיר שלכם כמו שזו העיר שלנו', אתה רציני?? זה כמעט כמו ברמה של להגיד 'גם ערבים הם בני אדם'. אני לא מבין איך הוא עדיין ראש עיר".

השיא היה בהמשך כשעלתה לבמה ד"ר יאלי השש, פמיניסטית הפעילה בארגון "אשה לאשה", שהחלה להקריא מדברים שכתבה בטורה האישי שהתפרסם אתמול (שישי) במקומון 'כלבו' החיפאי, אולם לא הספיקה לסיים אותם. זו הורדה מהבמה על ידי המאבטחים, שכן אנשי העירייה כנראה לא אהבו את העובדה שהיא הזכירה את זיהום האוויר, ארגון מי כרמל והבית בקרית חיים, השש  אמרה על הבמה ליהב, כי עליו לפרוש מכל תפקידיו בדירקטורים של האיגודים הציבוריים העוסקים בסביבה במפרץ חיפה בשל מה שהיא מכנה "שיתוף הפעולה" עם המפעלים.

בין השאר היא אמרה : "(יהב) הייתי רוצה שתחשוב על בעלי ההון ועל התאגידים המאיימים לחסל את חיפה, שנים אמרו לך שאם לא תיענה לתביעותיהם הכל פה ייהרס, אבל ההחלטות שאתה מקבל בעקבות תודעה כוזבת עולות לנו בבריאות…אני רוצה שתחשוב למשל על תאגיד המיים המתעמר בנו תושבי חיפה ובגלל שהשתכנעת כל כך שמה שהם עושים זה מה שצריך לקרות, תושבים המקבלים חשבונות פיקטיביים מתאגיד דורסני. תחשוב על הארנונה בחיפה מהיקרות ביותר בארץ שהיא אינה גזירת גורל".

לדברי ד"ר השש, כשהייתה לפני סיום נאומה קטעה אותה מנהלת אגף האירועים בעירייה, לא בגלל אילוצי זמן כפי שחשבה בתחילה אלא בגלל צנזורה. "התעקשתי לקרוא את הפסקה האחרונה שלי אבל הם כיבו את המיקרופונים ולא יכולתי להמשיך, אמרתי שאני מוכנה לרדת רק אחרי שאסיים להקריא, הקב"ט אמר לי שהוא קודם יקרא ורק אם יראה שזה בסדר יאשר לי לסיים את דבריי. זה לא מתפקידו של קצין ביטחון לאשר טקסט למצעד הגאווה, לא יכולים להחליט עבורי מה להגיד ומה לא".

– ואז פינו אותך בכוח.

"הם נורא לא רצו להגיע למצב פיזי של לפנות בכוח, מצד שני גם לא הצליחו להגיע למצב שיקבלו אישור לתת לי לדבר. לבמה עלו שתי חברותי, לילך בן דוד ונינה מזרחי ואחרי כעשרים דקות החליטו שהם הולכים על פינוי בכוח, פשוט גררו אותנו משם. לי זה לא כאב פיזית אבל לחברות שלי כן. מדהים שאירוע שהוא בסימן נשים העירייה בעצם הפעילה כוח כדי להשתיק אישה שעומדת על הבמה.

"המנחה הדראג קווין גלינה  כל כך כעסה ולא הסכימה להמשיך להנחות. האירוע יצא מצב מאד מסובך ומורכב גם עבור הקשת החיפאית כי זו עמותה של אנשים מקסימים שעשו המון להשיג את הדבר הזה והקשר עם העירייה חשוב להם, מצד שני קשה להם שהעירייה פתאום דורשת צנזורה. העירייה אמנם עוזרת לממן את המצעד אבל אין לה שום זכות לקבוע את התכנים שלו".

"הקהילה הגאה בחיפה היא באופן מסורתי קהילה פוליטית שהתפקיד שלה לא רק להשיג לעצמה זכויות ולהיות סקטוריאלית, אלא גם להתחבר למאבקים נוספים . לכן דיברתי גם כל זיהום האוויר, תאגיד מי כרמל והבית בקריית חיים. אנחנו רוצים לחיות בעיר טובה יותר, בסך הכל לשים אתגר ליונה יהב ולהראות לו שהוא יכול להיפרד מדפוסים ישנים".

ד"ר השש מגחכת נוכח העובדה שבעמוד הפייסבוק של העירייה פורסמה הודעה בה נאמר כי בעירייה מצרים על כך ש"הגברת שביקשו ממנה לרדת מהבמה לא הסכימה לרדת". "זהו חוסר הבנה מוחלט של המשמעות של מצעד הגאווה והתפקיד שלו, חוץ מזה שלקחו ממני את התואר ובמקום זה עשו ממני גברת, מישהי בלי שם שזה מקטין, כאילו הייתי אשה שנתקעה על הבמה"

– את יכולה להבין למה הם רצו שתרדי?

"כן, בסדר, הם אומנם מימנו את המצעד וזה לא נוח לשמוע ביקורת אבל חוסר נוחות היא לא תמיד סיבה לפעולה. בולעים את הצפרדע וממשיכים גם לי לא נוח לבלוע חלקיקים מזהמים בעיר או שתאגידי מים שולחים לי חשבונות פיקטיביות או לסבול מארנונה בין היקרות בארץ".

נכון לזמן כתיבת שורות אלו טרם התקבלה תגובת עיריית חיפה.

 

0

מכל בחינה שהיא, טניה אוהב-שלום אינה קוסמטיקאית רגילה וקליניקת הטיפולים הנושאת את שמה אינה עוד קליניקה לטיפוח העור. 15 שנות ניסיון, ידע מעמיק, מחויבות לתוצאות והצלחות מוכחות ממקמים את אוהב-שלום בחוד החנית של עולם הקוסמטיקה הישראלי. הקליניקה היוקרתית שבבעלותה הינה בוטיק לטיפולי עור ויופי מגוונים, המתבצעים תוך שימוש בשיטות פורצות דרך ובעזרים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר בעולם.

כמי שנולדה והתחנכה בברית המועצות לשעבר, מורגלת אוהב-שלום (שעלתה לישראל בשנות העשרים לחייה מתוך דחף ציוני), בחריצות, התמדה, שאפתנות, קפדנות וחתירה בלתי מתפשרת למצוינות. "זה היה חינוך מאד נוקשה" נזכרת אוהב-שלום "אבל כיום אני יודעת להעריך את הדרך שבו חונכתי לחשוב ולעבוד, כשהנחת היסוד היא שבינוניות פשוט אינה באה בחשבון. אני תובענית מאד כלפי עצמי, דורשת מעצמי מצוינות במקצוע שבחרתי, ולכן מקפידה על שימוש במיכשור הכי מתקדם ובמוצרים הכי איכותיים".

גישתה הנוקשה של אוהב-שלום באה לידי ביטוי גם בתפיסתה את תחום טיפולי הפנים והעור. "הנשים הישראליות הן קצרות רוח, ורבות מהן מחפשות טיפולים בשיטת 'זבנג וגמרנו', מבלי להבין ששום שינוי מהותי בעור לא מתקבל מיד לאחר טיפול של 90 דקות. כמו בדיאטה או בכושר גופני, כך גם בשיפור מראה העור אין קיצורי דרך" קובעת אוהב-שלום, שמצהירה בגלוי על כך שהיא בוחרת לטפל אך ורק בנשים המביעות נכונות להתחייב ולהתמיד לטווח ארוך. "לא לכולן מתאים להיות לקוחות שלי" היא אומרת "אבל למי שכן, מובטחים אבחון מדויק מאין כמותו של הצרכים והבעיות הספציפיים, תהליך טיפולי מעמיק, יסודי ומקצועי מהמעלה הראשונה, ותוצאות איכותיות הנישמרות לאורך זמן".

כמי שלא מוכנה להתפשר על פחות ממאה אחוז איכות ומקצועיות, בשנים האחרונות החלה אוהב-שלום לפתח בשיתוף כימאית צמודה מוצרי פרימיום קוסמטיים הבלעדיים לה. אלו, בשילוב מיכשור טכנולוגי מתקדם, ידע מדעי וניסיון עשיר, מעניקים לה את היכולת להתמודד ולהביא לפתרון מגוון רחב של צרכים, כגון הזדקנות העור, פיגמנטציה, דילול, קמטוטים, מחסור בלחות, עודפי שומן ועוד, והופכים את אוהב-שלום לסמכות בלתי מעורערת בכל הנוגע לטיפולי עור ויופי ולנישה יוקרתית העומדת בפני עצמה בעולם הקוסמטיקה הישראלי.

לפרטים נוספים, לחצו כאן

 

 

 

0

מרכז יום בית מרים של עמותת איל"ן בחיפה, לוקח חלק במיזם הארצי 'לזרוע אור' ושותל עציצים למגורים הזמניים של תושבי העוטף אשר פונו מבתיהם. בפעילות משתתפים כ100 בוגרים חברי מרכז היום, עם מוגבלויות פיזיות שונות. 

במסגרת המיזם, חברי המרכז נרתמים על אף המורכבות הפיזית, להכנת שתילים ועציצים לתושבי העוטף אשר פונו מבתיהם בעקבות המלחמה הקשה למגורים זמניים במלונות וביישובים מארחים. התושבים אשר פונו הינם רחוקים מהסביבה הטבעית המוכרת להם, מהמרחב החקלאי ומתחושת הבית וכחלק ממטרת המיזם, להקנות להם תחושת בית ככל האפשר. 

כמיל סכס, חבר איל"ן, בן 45, עם רככת עצמות ומוגבלות תנועה ברגליים ובידיים, מתנייד בכיסא ממונע, שיתף: "הידיעה שהעציצים הגיעו למפונים מהעוטף שימחה אותי, כי ידעתי שזה עושה להם טוב בלב, בתקופה כזאת קשה ועצובה. אני מאוד אוהב את העבודה בגינה בבית-מרים, ולומד על עצמי ועל הטבע בזכות הגינון, אני שמח שיוצא מזה משהו טוב".

"האפשרות להיות בצד הנותן ולקחת חלק בתמיכה ובסיוע למי שנפגעו במתקפה הנפשעת מרגשת מאוד את מקבלי השירותים במרכז היום, והתרומה היא הדדית. הזרעים נזרעו בגינה ייעודית שהוקמה במרכז היום ועם צמיחת הצמחים נשתלים בעציצים מידי יום", סיפרה דפנה הולנברג מנהלת בית מרים- מרכז היום של איל"ן בחיפה.

"הפעילות ההתנדבותית שולבה כחלק משגרת הטיפולים והפעילות הניתנת לחברי איל"ן במרכז היום. את העציצים צובעים חברי המרכז בשיעורי יצירה במטרה לשפר יכולות כדוגמת מוטוריקה עדינה ולפעולת השתילה גם כן תרומה לתפקודים ולטווחי התנועה של אנשים עם מוגבלות. לזה מתווסף גם ערך הנתינה שהינו חשוב ביותר", הוסיפה הולנברג. 

 

0

חג החנוכה מתקרב בצעדי ענק ואיתו הסופגניות בשלל מילויים טעמים וניחוחות. מטוגנות, אפויות, והכי חשבו עשירות בקלוריות- לכם נותר רק לבחור את המילוי.

בטעם של פעם

לקראת החנוכה, משיקה קונדיטוריית ביסקוטי קולקציית סופגניות בהשראת עולמות הקונפיסרי- ממתקים במלאכת יד. ממרשמלו במרקם קטיפתי של ענן, דרך מרמלדה ממחית פרי אמיתי ועד סוכריית טופי בטעם של פעם, בין הסופגניות שיוצעו למכירה:

מרשמלו – קרם פטיסייר וניל, ציפו שוקולד רובי קריספי, מרשמלו פטל וסוכריות.

טופיפי – קרם נוטלה, ציפוי גנאש קרמל, פניני שוקולד חלב, ממתק טופיפי.

מרמלדה מנגו- קרם מנגו וקרם וניל, ציפוי שוקולד לבן קריספי, שברי מקרון, מרמלדה מנגו.

פרלין שוקולד נוגט – קרם קרמל מלוח, ציפוי גנאש שוקולד חלב, טוויל שוקולד עגול, פרלין שוקולד נוגט.

סופגניה פאדג' מוקה פקאן – קרם מוקה עדין, ציפוי שוקולד לבן קריספי, שבבי פקאן סיני, פאדג' קפה פקאן.

נאמנה למקור

רשת "מאפה נאמן משיקה קולקציית סופגניות מרהיבה, שיקית, אומנותית חדשנית ופטריוטית במיוחד לחג החנוכה. הקולקציה משלבת טעמים קלאסיים, לצד שילובים הלקוחים מעולם הפטיסרי כמו דונט רושה, פונדט לבן מסורתית, פונצ'יקי פסטוצינה, ריבת חלב, שוקולד לבן/חום בלגי, גנאש קרמל ועוד מגוון שילובים מעניינים שימתיקו לנו את התקופה הנוכחית. בראש הקולקציה עומדת "ישראלה": סופגנייה במילוי קרם פטיסייר, בציפוי שוקולד לבן, בעיטור סוכריות מאורכות בצבעי הדגל ובצירוף דיגלון ישראל, בנוסף ניתן למצוא שוקולד חלב – סופגנייה בציפוי שוקולד בלגי חלבי, ריבת תות – סופגנייה במילוי ריבת תות, ריבת חלב – סופגנייה במילוי ריבת חלב, שוקולד לבן – סופגנייה בציפוי שוקולד בלגי לבן ועוד מגוון גדול של דואנטסים לחנוכה. המוצרים נמכרים בכל רשת "קפה נאמן" ברחבי הארץ

ללא גלוטן

רשת ביגה משיקה סופגניות ללא גלוטן במבחר טעמים ומילויים כמו: קרם פיסטוק, פירות יער, ריבת חלב, קרם קפה ובמילוי קלאסי של ריבת תות. גולת הכותרת: 'סופגנייה פטריוטית' –  בצבעי וסמלי דגל ישראל  וסופגניות קרם פטיסייר וניל – ללא גלוטן.

לימון יוזו בקראסט סוכר וניל ומרנג צרפתי

רגע לפני חג החנוכה, 'רולדין' מציגה את קולקציית הסופגניות הכוללת מילויים מפתיעים כדוגמת קרם לימון יוזו בקראסט סוכר וניל, קרם דולצ'ה פלור דה סל בשילוב טופי קרמל, מסקרפונה פיסטוק, קרם קוקוס יוגורט בשילוב מרנג צרפתי ועוד. קולקציית הסופגניות של רולדין מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובעבודת יד ושמה כערך עליון את החדשנות, יצירתיות והמגוון הרחב.השנה הקולקציה החדשה תכלול 12 סופגניות החל מהקלאסיות ועד פסגת הפטיסרי ובינהם: דולצ'ה פלור דה סל-  סופגנייה במילוי קרם דולצ'ה פלור דה סל, טופי קרמל בקראסט סוכר וניל

מרנג יוזו – סופגנייה במילוי קצפת וניל, קרם לימון יוזו בקראסט סוכר וניל ומרנג צרפתי

מסקרפונה פירות יער – סופגנייה במילוי קרם מסקרפונה וניל, מרמלדת פירות יער בקראסט סוכר פטל

Choco Candy – סופגנייה במילוי קרמו שוקולד חלב ומריר, גלסאז' נואר, קרם שוקולד אגוזי לוז וסוכריות צבעוניות

Sweet Rose – סופגנייה במילוי קרם מסקרפונה ורדים, מרמלדת קסיס, קצפת פירות אדומים, גלסאז' פטל וקריספי יוגורט

עוגת ביסקוויטים ושוקולד- בסופגניה

בונז'ור, משיקה קולקציית סופגניות ברוח התקופה, סופגניות בטעם ישראלי המטוגנת במקום, תימכר בבלעדיות בסניפי הדגל של רשת 'חצי חינם'.

בקולקציה יוצעו למכירה שלושה טעמים טעימים במיוחד (פרווה):

סופגנייה ישראלית כחול לבן- ציפוי שוקולד לבן, קוקוס ומרשמלו

סופגנייה ישראלית בטעם עוגת ביסקוויטים ושוקולד- הטעם האהוב של עוגת ביסקוויטים עם קרם שוקולד עשיר ופירורי פתיבר.

סופגנייה ישראלית חלבה וסילאן- שילוב מנצח ואהוב של חלבה וסילאן , סופגנייה בציפוי שבבי חלבה וסירופ סילאן

הסופגניות ימכרו במארז של 6 סופגניות בעלות של 29.9 ₪ במסגרת פופ-אפ שיפעל למשך 3 ימים

יום – רביעי (6.12) חמישי, נר ראשון של חנוכה ( 7.12) וביום ראשון (10.12) או עד גמר המלאי.בסניפי הדגל של רשת הקמעונאות 'חצי חינם'.

פיסטוק קראנצ'י

רשת הפיצריות האמריקאית ,"פאפא ג'ונס משיקה מהדורת חנוכה מיוחדת של סופגניות אפויות בטעמים מפתיעים. כל קינוח "פאפא רול" שבמהדורה החדשה מכיל 8 מיני-סופגניות מהבצק הטרי של פאפא, אפויות בתנור (ללא שמן וללא טיגון), בשילובים מפתיעים ובינהם:

קראנץ' בייגלה מלוח ועוגיות – רוטב בייגלה מלוח קראנצ'י, נגיעות שמנת ושברי עוגיות (8 יח').

חזרה לילדות – קרם מרשמלו מעודן בשילוב נגיעות שמנת  (8 יח')

קלאסיקה משודרגת – קרם פירות יער מתקתק בשילוב קרם שמנת איכותית (8 יח')

פצפוצי רושה ופיסטוק – קרם פיסטוק קראנצ'י בשילוב פצפוצי שוקולד רושה ונגיעות שמנת (8 יח')

המהדורה תהיה זמינה החל מה-5.12 ועד סוף דצמבר , להשיג ב-30 סניפי פאפא ג'ונס בפריסה ארצית.

0

בשבוע שעבר ערכה האקדמית גורדון אירוע עבור 200 ילדים ובני משפחותיהם שפונו מעוטף עזה ומגבול הצפון מאז החלה המלחמה. במסגרת ההפנינג שנערך בקמפוס המכללה, התקיימו מגוון פעילויות העשרה, ניסויים מדעיים, משחקים, עמדות מציאות מדומה, טכנולוגיות מתקדמות ורובוטיקה לצד דוכני אוכל, מתקנים מתנפחים, שולחנות משחק, איפור, יצירה וגם הופעה ייחודית של אמן העל חושים שימי אטיאס אשר הלהיב את הקהל. האירוע כולו נערך בהתנדבות ובסיוע מצד סגל המכללה ומצד עסקים של קישוטים בלונים, קונדיטוריות ומפעילי מזון. הוא התקיים באהבה למען הילדים שפונו מבתיהם, על מנת לאפשר להם חוויה חיובית בתקופה המורכבת. את מרבית הילדים שהגיעו לאירוע, מלווים מתנדבי המכללה כבר חודש וחצי לצד צוותים ומתנדבים נוספים במרכזים.

מבוקר ה-8.10, יום בלבד אחרי תחילת המלחמה, פתחה האקדמית גורדון מערך התנדבות רחב, בו שותפים עשרות סטודנטים שמתפקדים כמורים וגננות עבור המפונים, מרצים ואנשי סגל מהמכללה  שמעבירים פעילויות חוויתיות ופעילויות העשרה. כל זאת כמעט באופן יומי, ב-10 מרכזי מפונים ביניהם בטבריה, חיפה, זכרון יעקב, עפולה, מעגן מיכאל ונחשולים. בחלק מהמקומות היו שותפים הסטודנטים להקמת המרכזים.

נשיא האקדמית גורדון, פרופסור יואל מנספלד: ״מאז החלה המלחמה קיבלנו החלטה להגיע לכמה שיותר ילדים ומשפחות, ולהפוך את התקופה הקשה הזו למעט יותר פשוטה עבורם. ההפנינג שקיימנו היום במכללה הוא מהלך נוסף של גורדון למען הילדים, ואני שמח לראות שכל כך הרבה ילדים ומשפחות הגיעו וקיבלו כל כך הרבה אהבה".

0

מאות משתתפים מכל אזור הגליל הגיעו השבוע (א') למפגש של קירוב לבבות וערבות הדדית בכפר דיר אל אסד. דווקא בימים אלו" אמר לי ראש המועצה המקומית של דיר אל אסד, קאסם עומר אסדי "חשוב שנשמור על קשרי ידידות וכדי שכולם ידוע שניתן לחיות ביחד. יש לנו תקווה בעתיד ובואו נשלב ידיים". זו לא היוזמה הראשונה של הישוב הזה שכבר הספיקה במהלך המלחמה לארגן ארוחה כיד המלך ל 500 מפונים מהעוטף לשם נסעו נכבדי הכפר שבשלו עבור המפונים: "היכן שיש יד נזקקת אנחנו נעזור ונתרום" סיפר אסדי.

באירוע השתתפו נכבדי הכפר, אנשי המועצה המקומית, אנשי בטחון ופיקוד העורף שזכו לארוחה חגיגית מסורתית אלו השתתפו בשולחן עגול של כ 350 איש בו הם חלקו את חששותיהם ותקוותם לעתיד טוב יותר

ראש המועצה המקומית דיר אל אסד קאסם עומר אסדי ולצידו קצין מפיקוד העורף שמשרת באזור
שולחן עגול – יהודים – ערבים וכולם יחד מדברים על המשותף והתקווה לשלום

 

 

0

חברת השוקולד 'מקס ברנר' מרחיבה את פעילותה ונכנסת לראשונה לשוק חטיפי החלבון ומשיקה חטיף המועשר ב-21 גרם חלבון עם קרם אגוזים בציפוי שוקולד לבן מעולה, אשר יימכר ברשת שופרסל.הטעם הראשון שמושק בסדרת חטיפי החלבון הינו קרם אגוזים, שוקולד מריר ופצפוצי סויה קראנצ'ים בציפוי שוקולד לבן מעולה.

חברת "תבואות" מציגה סדרה אורגנית של איטריות קונג'אק בקטגוריית KETO – עשירה בסיבים תזונתיים, 0 גרם פחמימה, ללא גלוטן, ללא תוספת סוכר וחומרים מלאכותיים או משמרים ורק 9 קלוריות ל-100 גרם. הסדרה כוללת 4 סגנונות של אטריות, 100% אורגניות: תאילנדי (נודלס), פטוצ'יני, אורז ופנה. הסדרה אינה מהונדסת גנטית. היא פרווה מתאימה לתזונה קטוגנית, תזונה דלת פחמימה, צמחונים, טבעונים ולשוחרי בריאות.האיטריות מוכנות וצריך רק לסנן אותן, לשטוף במים ולחמם במחבת או במיקרו במשך דקה או שתיים.

המותג 'קוקי, המספק פתרונות איכותיים, מהירים וקלים במטבח, מציע שקיות ניילון עם גומי, פתרון אולטימטיבי לשמירה על טריות ואיכות המזון. השקיות של קוקי  מגיעות  כ"כובע" המכסה בקלות כל כלי. השקיות גומי  מונעות ומגינות  מחדירת  ומספיגת לחות וריחות מהמקרר, ובאמצעותן ניתן לחסוך זמן יקר, להאריך את חיי המזון. השקיות מתאימות לסגירת כל סוג או גודל של קערה, צלחות, קופסאות, או כל כלי אחסון אחר. מעניק כיסוי מיטבי השומר על טריות המזון וחוסך את הצורך להעביר מכלי ההגשה לקופסה ייעודית.

סודהסטרים בשיתוף פעולה עם האמן דדה  יצרו יחד מהדורה מיוחדת של בקבוקים עם איורים של פלסטר 'פצעי טרור' למען העלאת המודעות לסיוע ותמיכה נפשית לנפגעי ונפגעות פוסט טראומה על רקע לאומי. כל הרווחים ייתרמו לעמותת נט"ל.

 

מותג היופי ג'ייד משיק את  LONG-WEAR FOUNDATION#ULTRAMATTEמייק-אפ עמיד לאורך זמן. מדובר במייק-אפ על בסיס מים. עמיד בפני זיעה ולחות, מה שמבטיח שהאיפור שלך יראה ללא רבב גם בתנאים מאתגרים. המרקם הקטיפתי שלו מכיל שילוב מאוזן של מרכיבים סופחי שומן ופיגמנטים המסייעים למראה גוון עור טבעי ואחיד.המייק-אפ מגיע בשישה גוונים לבחירה. ניתן גם לערבב בין הגוונים על מנת להגיע לגוון המדויק ביותר של עורך, הן באזור הפנים והן בגוף.

מותג טיפוח הפרימיום ליראק פריז משיק תכשיר ניקוי חדש: מים מיסלריים בפיתוח מדעי  ייחודי- עשויים 96% מרכיבים טבעיים וטבעונים (ללא מרכיבים ממקור חי) הם מנקים את העור בעדינות ומסירים איפור באופן מושלם מהפנים ומהעיניים, בעלי מרקם רענן וניחוח עדין ושומרים על איזון חיידקים להגנת העור ותומכים במנגנונים הטבעיים, כמפתח לתוצאות מוכחות קלינית, נראות לעין לאורך זמן ולטווח ארוך, התכשיר נבדק דרמטולוגית.

מותג האיפור מייבלין ניו- יורק משיק בשורת ביוטי חדשה בזירת האיפור: פודרה סופר סטיי. מדובר בפודרה עמידה עד ל-24 שעות(!) בעלת פורמולה קלילה לכיסוי אחיד ומלא בגימור מאט. היא עמידה בפני מים, זיעה ולחות, מעניקה לעור מראה חלק, מטשטשת את הפגמים ומותירה אותו אחיד.הפודרה בעלת מרקם קליל על עור הפנים ועוזרת בנטרול מראה שומני לאורך כל היום.  למעשה היא קלה כמו פודרה אבל מכסה כמו מייקאפ, ועונה על הצורך של הצרכניות המעוניינות במראה עור מאט בגוון אחיד וחלק, ולא מיוזע או מבריק.

המותג בטיסט משיק שני ריחות חדשים לשיער: שמפו יבש בניחוח פרחוני וניחוח רענן (פרש).שני הניחוחות החדשים מצטרפים לסדרת בטיסט שמפו  יבש הכולל  4 ריחות קיימים: קלאסי, טרופי, דובדבן ופריחה אביבית. השמפו מתאים לשימוש בין החפיפות ולתחושת רעננות מידית של השיער.

 

מותג הטיפוח היוקרתי NUXE המבוסס על רכיבים ממקור טבעי מציג 3 מוצרים מסדרת Rêve de Miel® – מבוססת על דבש, אוצר טבע אמיתי לעור יבש ועדין: Face Cleansing & Make-up Removing Gel ג'ל מנקה ומסיר איפור מהפנים ו- Ultra Comforting Body Cream קרם הזנה לגוף ו- REVE DE MIEL  באלם מזין לשפתיים.

סדרת REVE DE MIEL  מעניקה טיפול מרגיע במיוחד לעור יבש לפנים ולגוף, בעלת רכיבים המחדשים שומנים, מזינים ומרגיעים המסייעים לטיפול בעור יבש ועדין.הרכיבים הינם – דבש (משקם), שעורה, ארגן (משקם), שיאה (מרגיעים), שמן חמניות ושמנים בוטניים יקרים (מחדשים את השומנים בעור). הסדרה מציעה יעילות משולשת לפינוק עור יבש ועדין ובעלת ניחוחות דבשיים העוטפים ומנחמים את העור ואת הנפש.ניתן להשיג באתר האונליין ובסניפים נבחרים של רשת סופר-פארם, אתר גילטי ובתי מרקחת נבחרים.

חברת הקוסמטיקה PAYOT  – פאיו משיקה את סדרת הניקויים החדשה לעור בריא ומאוזן  PAYOT NUE.  פורמולות נקיות וטבעיות באריזות אקולוגיות. בסדרת הניקויים החדשה :חלב פנים תחליב ניקוי מיסלרי לעור הפנים,מים מיסלרים 2 ב- 1 לניקוי הפנים והעיניים לעור רגיש במיוחד,ומי פנים בוסטר להגברת האנרגיה ועור רענן וזוהר.

מותג הטיפוח היוקרתי Shiseido משיק: SHISEIDO GINZA PERFUMED תחליב גוף מבושם במרקם קטיפתי שנספג במהירות בניחוח מעודן. המרקם הקליל של התחליב מאפשר לו להיספג בקלות ובמהירות בעור, להשיב לעור את הרכות והגמישות וכן תחושה רעננה ומראה חיוני בניחוח מעודן.

בית מותג האופנה והבישום הבריטי, Pepe Jeans פפה ג'ינס משיק בושם חדש לנשים PEPE JEANS London BRIGHT אשר מעצים את הייחודיות של כל הנשים ומביא לידי ביטוי, יופי, חופש וביטוי עצמי. הניחוח הוא ניחוח המעורר השראה, לחיות בחופשיות ובאומץ עם מחויבות לעצמך, לזולת ולעתיד.עם ההשקת הבושם החדש PEPE JEANS London BRIGHT, פפה ג'ינס Pepe Jeans  הכריזה על התחייבות לשמירה על איכות הסביבה ובר קיימא החל משימוש בחומרים ממוחזרים וניתנים למחזור ומרכיבים ממקור בר-קיימא ועד למערכת החדשנית למילוי הבקבוקים, המאפשרת הפחתה משמעותית של בזבוז חומרים.

 

 

0

הנהלת נמל חיפה שבשליטת קבוצת אדני ההודית וקבוצת גדות הישראלית התגייסה למאמץ הלאומי בזמן המלחמה וכחלק בתמיכתה בעיר חיפה תרמה מיליון שקלים לעירייה.

בעיריית חיפה מייעדים את כספי התרומה לבניית מרחבים מוגנים בגני ילדים בעיר.הבנייה תקודם בהליך המהיר ביותר האפשרי.עלות מיגון לכל גן ילדים נאמדת ב כ- 250,000 שקלים.

מהנהלת נמל חיפה נמסר: "נמל חיפה מהווה חלק בלתי נפרד ממרקם העיר ותושביה. הנמל כסמל וותיק ואהוב של העיר חיפה מושיט יד לקהילה בזמנים מורכבים אלו. אנחנו מייחלים לימים של שקט ושלווה באזורנו".

צילום תמונה: ורהפטינג ונציאן

0
עמותת פעימת הלב תורמת מכולה ניידת חדישה הכוללת 10 מקלחות חמות ומפנקות 24/7 לרווחת החיילים בשטח בעלות של רבע מיליון שקל שתכנס ככל הנראה ללוחמים בתוך שטח עזה ותשונע בשוטף בשטחי הכינוס בדרום ובצפון.
המקלחות כוללות גם מגבות חדשות, סבונים ופרטיות לכל אחד מהחיילים בשטח רגע  לפני שהחורף מגיע.
Processed with VSCO with au5 preset

זהו מיזם נוסף של עמותת "פעימת הלב" של תעשיית התרבות בישראל הפועלת בהתנדבות ומפעילה בימים אלה מתחילת המלחמה – חמל לוגיסטי ומסייעת בתרומות ציוד צבאי ואזרחי לשירותי הבטחון. בעמותה פעילים כ-900 מתנדבים שעובדים כבר מהיום הראשון למלחמה. במהלך התקופה נתרמו ונשלחו על ידי העמותה 3400 ארגזי ציוד לכ-500 יחידות צה״ל בכל רחבי הארץ , חמ״ל לב מברזל בישל מעל 90,000 מנות חמות לחיילים מהצפון עד לדרום. נשלחו אלפי פריטי חורף לחיילים : מזרוני שטח, שקי שינה, ביגוד טרמי ובקרוב נשיק את מיזם הספא/ מקלחות שטח המפנקות שיוצבו בשטחי הכינוס. בנוסף, אנשי העמותה ירדו לשטח בכל סופ״ש עם פודטראקים וזמרים ששימחו את החיילים והשוטרים בשטח. כמו כן מפעילה העמותה את מיזם " לא לבד" שמסייעת נפשית לאנשי תעשיית התרבות בימים מאתגרים אלה של אפס עבודה ולשורדי אסון הנובה.

המפיק אלירן ברדוגו :״ עמותת פעימת הלב החליטה לתרום ולהפעיל מכולת מקלחות 24/7 לחיילים הגיבורים שלנו בשטח והשקענו מאות אלפי שקלים כדי להפוך להם את השהות בקרב ובשטח לקצת יותר נעים. נשמח מאוד לקבל תרומות לעמותה מעם ישראל, כדי להמשיך ולפעיל את המקלחות לאורך כל המלחמה עבור החיילים בשטח. כל העברה של המכולה ממקום למקום והפעלתה כרוכה בעלויות של עשרות אלפי שקלים״.
למעוניינים לתרום לחצו כאן 

0

הטרגדיה האישית והכואבת של  ערן להב, אשר חווה השנה אובדן עצום בעקבות פטירתו של  בנו  אורי ז"ל חיזקה בו יותר את מה שכסוכן ביטוח תמיד ידע – עד כמה חשוב שאדם ידאג לרכוש לו ולבני ביתו פוליסות וביטוחים שיסייעו בהתמודדות עם קושי הרגשי או איום כלכלי, שעלולים להיווצר בעת צרה או תקופות משבר ושינויים בחיים. ערן, אשר איבד את בנו אורי, שנפטר מסרטן והוא  רק בן 8 ו-4 חודשים. כמנהל ובעלים בסוכנות הביטוח המשפחתית, ביחד עם הוריו משה ורבקה להב, ערן הגיע מוכן, כהגדרתו להתמודד עם התקופה הקשה. "ביטחתי את אורי בכל הכיסויים בתחום הבריאות ובין היתר בביטוח פיצוי בגין מחלה קשה בסכום של 600 אלף שקל, מתוך אמונה וידיעה שכך צריך להיות. הרי ראיתי במהלך הקריירה שלי משפחות שהתרסקו כלכלית כשקרה אסון דומה במשפחתם. ההורים באותן משפחות לא יכלו להמשיך לעבוד ונזקקו נואשות לסכום שיקיים אותם במהלך ההתמודדות בתקופת המחלה.
"זה גם הרקע לצעקה שנשמעה בתקשורת של הורים לילדים חולי סרטן, למה לא מכירים בילדיהם כסיעודיים", אומרת רבקה.

– מדוע הביטוח היה לכם כל כך משמעותי בתקופה הנוראית הזו ? 
"העובדה שביטחתי את אורי אפשרה לנו להתמודד עם מחלתו ללא טרדה כלכלית, זה היה מסע ארוך של שנה וחצי שההוצאות בו הגיעו למאות אלפי שקלים – אם זה תרופות יקרות שלא בסל התרופות או ניתוחים שהילד עבר – ואת הכול שילמה לי חברת הביטוח. באמצעות ביטוח הבריאות הגעתי לטובי הרופאים בארץ ובעולם וקיבלתי את הייעוץ הכי טוב שיכול להיות".
החוויה הקשה שעברה משפחת להב ובפרט ערן רק חידדה אצלם עוד יותר את חשיבות השירות והדאגה למבוטחים שלהם, כדי למנוע מצבים שבגלל מצוקה כספית משפחות יתפרקו או יאלצו לפתוח קופות גמל וקרנות השתלמות בשביל לממן ניתוחים או טיפולים יקרים עבור יקיריהם, רבקה מדגישה.
"היום, אחרי מה שעברתי, אף אחד לא יכול לספר לי שחברת ביטוח לא משלמת ללקוח ושאין טעם לעשות ביטוח. אם עושים פוליסה בצורה נכונה אצל סוכן ביטוח מקצועי ומטפלים בתביעה כמו שצריך ,לא קרה שחברת הביטוח לא תשלם", אומר ערן.
להב סוכנות לביטוח פנסיוני היא עסק משפחתי ותיק הפועל למעלה משלושה עשורים וכולל את אב המשפחה משה, רעייתו רבקה ובנם ערן.
הסוכנות מספקת לכלל לקוחותיה שירות אישי ומשפחתי לצד ידע מעמיק ומקצועי בעולם הביטוח עם הקפדה יתירה על חוקי ותקנות האוצר והמפקחת על הביטוח.
שמים דגש על לווי צמוד למבוטח, ומאפשרים לו לברור את המיטב מתוך היצע המוצרים הביטוחים והפיננסים עד להתאמה מקסימלית לצרכיו הייחודיים.
הסוכנות מתמקדת בעיקר במתן שירות לאנשים פרטיים ובראייה של הפרט לטווח ארוך. "אנחנו שמים את הדגש על איכות השירות, כיום יש תחרות מאוד מאוד גדולה בענף הביטוח ובסופו של דבר מי שמצליח לשמור על הלקוחות שלו הוא זה שיודע לתת שירות מצוין", הם אומרים.
ההקפדה על איכות הלקוחות , היחס והשרות הטובים והיעילים , עומדים במבחן המציאות בו לקוחות נשארים נאמנים מדגיש משה להב.
רבקה מדגישה כי גם כשהתמודדה המשפחה עם המחלה של אורי ובהמשך עם האובדן (ועדיין היא מתמודדת וכואבת) לא היה לקוח אחד שלא זכה לקבל טיפול מקיף, יחס ושירות . "החוויה טראומטית והאבל שלנו עצום אבל עשינו הכול כדי שהלקוחות לא ידעו או ירגישו מה שעובר עלינו", אומרת רבקה, "רצינו להמשיך להיות שם בשבילם כל העת מבחינת שירות וטיפול ואני חושבת שהצלחנו".
סוכנות להב מספקת למגוון לקוחותיה –הן הפרטיים והן העסקיים – פתרונות ביטוח מתקדמים בהתאמה אישית תחת קורת גג אחת: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח עסק , ביטוח משכנתא, ביטוח תאונות אישיות, שירותים פיננסים והתאמה אישית של מסלולי חסכון מניבים המיועדים לסוגי השקעות שונים.
הסוכנות עובדת במשך שנים עם חברות הביטוח והגופים הפיננסים המובילים בישראל, ומספקת ללקוחותיה את המוצרים המתקדמים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד.

הביטוח עזר להתמודד כלכלית. ערן להב ובנו אורי. צילום באדיבות המשפחה
הביטוח עזר להתמודד כלכלית. ערן להב ובנו אורי. צילום באדיבות המשפחה

משרד החברה שברחוב התעשייה בנשר כולל גם מנהלות אדמיניסטרטיביות שנותנות שירות ללקוחות משעה 08:00 בבוקר ועד 15:30 אחה"צ כשעם זאת בני המשפחה זמינים לרשות הלקוחות במשך כל שעות היום. "השירות שלנו כעסק משפחתי מקבל משמעות נוספת", הם אומרים, "לכל אחד מאתנו יש את הלקוחות שלו ואין מצב שאחד מהם לא יקבל שירות, אם אחד מאתנו נעדר תמיד ניתן גיבוי אחד לשני, נהיה זמינים בכל עת, גם אם זה אומר לקבל טלפון בשעה 4:00 בבוקר מלקוח שהעסק שלו נשרף ,ברור לי שאני מיד שם", אומר משה. "אנחנו צוות מיומן, שפועל מסביב לשעון , במטרה להבטיח ללקוח ולמשפחתו שקט נפשי".
משה (67) היה הנדסאי מכונות שבשנת 86' החליט לעשות הסבה לתחום הביטוח ,כשברשותו תואר CLU בביטוח חיים, רבקה(67) היא עובדת סוציאלית קלינית בעלת תואר שני שהצטרפה לעסק בשנת 1993 וערן (41) בעל תואר במנהל עסקים ומערכות מידע הצטרף לעסק של הוריו בשנת 2000. הצטרפותו נתנה תנופה כלכלית לעסק.
שלושתם סוכני ביטוח מורשים בתחום ביטוחי חיים ואלמנטרי. משה מספר שתמיד נמשך לתחום הביטוח, לעבודה ומגע עם אנשים.

רבקה שרכשה ניסיון והכרות רבים בתחום הקשישים התחברה במיוחד לתחום הביטוח הסיעודי ,שאז לדבריה עוד היה בחיתוליו. "בתור עובדת סוציאלית צברתי ידע רב בכל הזכויות וההטבות שמגיעות לקשישים והרגשתי שליחות ליישם את זה בתחום ביטוחי סיעוד, בריאות וחיים, שאנשים לא יצטרכו לבקש נדבות, למכור נכסים פרטיים או ליפול לנטל על אחרים ,אלא יוכלו לקנות מוצר שיענה על הצורך שלהם ולהיות עצמאיים. אם זו היכולת לקחת מטפלת או להיכנס למוסד סיעודי בלי עזרה של משרד הבריאות או של ילדיהם. ראיתי כבר משפחות שהתמוטטו, כי לא רצו לפנות לילדים שלהם או לגורמים ממשלתיים.
– איך זה לעבוד יחד כמשפחה ?
"מפרה ומקנה תחושת ביטחון של עזרה הדדית. יכולים להיות אי הבנות אבל בסופו של דבר הכול מסתדר. חברת מגדל ביקשה מאתנו לארח פורום של אבות ודור ההמשך כדי שילמדו מאתנו. הם ידעו שהמודל שלנו עובד מצוין וביקשו שניפגש עם אלו שאצלם היחסים לא הכי תקינים. מה סוד ההצלחה שלנו? " לכל אחד יש את תיק הלקוחות שלו ורק כשעולה צורך אנחנו נגבה או נחליף אחד את השני בטיפול בלקוח מסוים", אומר ערן.
משה מוסיף: "מה שראינו אצל הקולגות שביקרו אצלנו הוא שלכולם יש מכנה משותף, כאשר הילדים עובדים אצל האב תמורת שכר ,הנושא הכספי הופך למכשול המביא עמו מריבות. אצלנו כל אחד עובד על התיק שלו , על כל המשתמע מכך. המוטו שלנו הוא "כולם ביחד וכל אחד לחוד". ברור גם שהעבודה המשותפת תורמת לסיעור מוחות ופתרון בעיות".
במהלך השנים, הסוכנות תמיד דואגת לשדרג את המוצרים ללקוחות, להיטיב עמם ובכך להבטיח את עתידם. לדוגמא, במהלך 2015 חברת הביטוח מגדל החליטה לשדרג מוצרים שלא נמצאו עד כה בסל התרופות ולהוזיל אותם עבור לקוחותיה, סוכנות להב (העובדת עם מגדל) התקשרה לכל המבוטחים הרלבנטיים, הסבירה להם את מהות השינוי וביקשה אישורם להוסיף הכיסוי לפוליסה. "המשמעות של השינוי הייתה שגם תרופות שלא אושרו ע"י מוסדות רפואיים כמו FDA האמריקאי או לחילופין לא הוכחה מחקרית יעילותה של תרופה למחלה מסוימת ובכל זאת רופא מומחה המליץ לרכוש אותן כמוצא אחרון (מה שנקרא בשפה הרפואית –נתן טופס 29ג) כי אז, חברת הביטוח תאשר את התביעה ותשלם עלות התרופה עד התקרה הרשומה בפוליסה. יש תרופות שמחירן מגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש .
בזכות הניסיון ארוך השנים וההצלחה המקצועית, הסוכנות זוכה לציונים לשבח ממיטב חברות הביטוח. המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשאוף להישגים נוספים ויותר מכל להעניק ללקוח את השרות הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

0

הסיפורים האישים והנוגעים ללב אשר חווה ערן להב בכל שנותיו כסוכן ביטוח,  הפכו להיות בעצם המהות והשליחות החשובה כל כך עבורו בצורך לתת ביטחון מלא עבור הלקוחות שלו.הרעיון בביטחון הוא בעצם הידיעה המאוד ברורה שמאפשרת לנו לשים בצד את האפשרות של מה אם תקרה צרה בחיינו ולדעת שאנחנו בידיים טובות,כמה חשוב שאדם ידאג לרכוש לו ולבני ביתו פוליסות וביטוחים שיסייעו בהתמודדות עם הבעיה, עם הקושי הרגשי או הכלכלי ולעבור את המשבר בבטחה ובהצלחה. לפני כשמונה חודשים פנתה אל ערן להב –״להב סוכנות לביטוח״, חברה וותיקה בבקשה לעזרה עבור חבר קרוב, אשר חלה במחלת הסרטן,החולה מבוטח בחברת ביטוח אשר לצערו לא הצליח להתנהל מולה באופן פרטי.

הוא היה צריך לקבל תרופה בשם ״קיטרודה״, תרופה אשר ניתנה לו כתקווה לנהל איכות חיים אחרת. תרופה שהעלות שלה מסתכמת ב30,000 ש״ח והצורך לנטול אותה הוא אחת לשלושה שבועות. לבד לא הצליח להתמודד עם מחלקת התביעות של חברת הביטוח.

ערן לקח את התיק של החולה כפרויקט, תחקר, ובדק כל פרט ופרט עד אחרון הפרטים על מנת לסייע לו בתקופה שהיא כ״כ מעורפלת ולא ברורה, וכמובן כמו בכל סיפור טוב, התוצאות הגיעו ובמהרה ותוך תקופת זמן דיי קצרה הושגה עבור החולה התרופה, הוא קיבל את כל האישורים הרלוונטיים ולמזלו ניתנה לו האפשרות להמשיך בחייו.

היום אותו אדם עדיין מקבל את התרופה וחי את חייו באופן מלא באיכות חיים כפי שרצה וכפי שצריך להיות.

"אני מאמין", לדבריו, "שהמהות שלי כסוכן ביטוח היא  לייצג את  המבוטח בצורה הטובה ביותר מול חברות הביטוח."

כמובן שאירוע כזה כמו אירועים דומים לא היה צפוי ולאף אדם לא ניתנו כוחות חיזוי היודעים דבר על הבאות, מה שמדגיש באופן די ברור את החשיבות והמשמעות של סוכן ביטוח בחיינו שידע להתאים את סל המוצרים המתאים לאירועים מסוג זה.

מדוע לדעתך לרוב האנשים יש נטייה לחשוב שאין צורך לרכוש חבילת ביטוח ושזו הוצאה מיותרת?

״אנשים בד״כ לא ממש מבינים את החשיבות של רכישת חבילת ביטוח, לדבריו מכמה סיבות, אחת מהן היא שהם לרוב לא מעוניינים לעסוק במחשבה שחלילה יקרה להם משהו רע, אנשים לא אוהבים להתעסק בדברים שליליים ,הם חושבים שאם הם ירכשו חבילת ביטוח בריאות, חלילה יקרה להם משהו רע, והתפקיד שלי כסוכן ביטוח הוא להסביר להם שאין באמת קשר בין הדברים ושלביטוח יש חשיבות לטווח הארוך, מה גם שהעלות מול התועלת היא מאוד נמוכה וחבילה בסיסית שמכסה קטסטרופות רפואיות יכולה להסתכם בעלות של כמה עשרות שקלים לחודש ולהגיע עד לכמאה שקלים , כמובן שניתן להרחיב את החבילה הבסיסית ואז המחיר יקר יותר.

כמו כן, רוב האנשים בטוחים שקופת חולים תכסה את העלות עבור הקטסטרופות הרפואיות שיכולות לקרוא, מה שהם לא יודעים הוא שחלילה אם אדם מגיע למקרה קטסטרופלי כמו השתלה או קבלת תרופה שלא בסל הבריאות , הקופה לא ממהרת לשלם ולתת כיסוי ולרב דוחה את הבקשות או מביאה אותן לוועדת ערר והרי החולה צריך פתרון עכשווי ולא מסכת של בירוקרטיה. עד שיתקבל אישור אם יתקבל בכלל הוא יכול כבר לא להיות רלוונטי.  לדבריו קופת החולים  נועדה לאנשים בריאים.

בנוסף יש המון כתבות בטלוויזיה ובאינטרנט,  שמעבירות מסר לקוי בכך שהן תמיד מראות לנו כצופים, את המקרים בהם לא שולמו לאנשים כספים, ״בד״כ מראים לצרכן כתבות על אנשים שעשו ביטוחים דרך קופת חולים או בביטוח ישיר ללא מעורבות סוכן ביטוח מבלי שהצופה ידע את הנתון הזה."

הלוואי ויום אחד יעשו כתבה על לקוחות שייצג אותם סוכן ביטוח וזכו לפיצוי מחברת הביטוח . לסוכן הביטוח יש משמעות גדולה  בניהול תביעה מול חברת הביטוח.

המקרה המצער אותו עבר ערן עם בנו אורי ,שחלה לפני שלוש וחצי שנים במחלת הסרטן ,רק חיזקה אצלו את הידיעה בדבר החשיבות הרבה בנושא הביטוחים והנתינה הרבה שלו כסוכן ביטוח עבור הלקוחות שלו, לדבריו העובדה שביטח את אורי, אפשרה לו ולמשפחתו להתמודד עם מחלתו של הבן  ללא טרדה כלכלית, ההוצאות הגיעו למאות אלפי שקלים והכל מומן דרך חברת הביטוח.

עד אותו מקרה מצער, לדבריו, ״ התייחסתי לביטוחי בריאות  כמשהו חשוב ושצריך לעשות, מהרגע שהבן שלי חלה ומיד אחרי שנפטר הדאגה ללקוחותיי נהייתה  שליחות של ממש עבורי".

חשוב לי מאוד לדאוג ללקוחות שלי ולבנות להם פוליסה מקיפה שתכסה את כל האירועים הביטוחים האפשריים – עד כמה שניתן לעשות זאת. אני עושה את זה עם המון אהבה ועם המון רצון לעזור וכמובן שכיום כשאני פועל מול הלקוחות שלי יש לי את האני המאמין שלי שאומר שחבילת ביטוח בריאות צריכה להיות מקיפה ולכלול בתוכה, כיסוי לניתוחים בארץ ובחו״ל, כיסוי של תרופות שלא קיימות בסל הבריאות, טיפולים מיוחדים בחו״ל ובנוסף לזה כיסוי שנקרא מענק בגין מחלה קשה שזה בעצם אומר שמעבר לכיסוי הבסיסי, יפוצה המבוטח בסכום כסף אותו רכש שיכול להגיע לחצי מיליון שקלים, שיהווה עזרה כלכלית שתסייע לו לעבור את התקופה הקשה בחייו. הפיצוי  הכספי מסיר  דאגה כלכלית ומאפשר שמירה על רמת חיים טובה בתקופה שכזו והתרכזות נטו בטיפול במחלה .

תפישת עולמו של ערן בנושא הביטוח והפנסיה היא שזה נכון ורלוונטי לרכוש ביטוח פנסיוני או כל ביטוח אחר, אולם זה לא באמת שווה אם אין ביטוח ממשי בשעת הצורך בנושא הבריאות, החיים  ואובדן כושר עבודה.

סוכנות ״להב ביטוחים״  נוסדה בשנת 1986 על ידי  אביו של ערן, משה להב ואמו רבקה , גם היא סוכנת ביטוח משנת  1991. ערן הצטרף בשנת 2000  כחלק מהעסק המשפחתי.

לסוכנות רזומה עשיר וניסיון רב ,ומספקת מגוון רחב של ביטוחים שונים כגון: ביטוחי רכב, דירה ועסקים, ביטוחי בריאות וחיים, סיעוד, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וכל תחומי הביטוח.

הסוכנות מספקת לכל לקוחותיה שירות אישי, ותמיכה לצד ידע מעמיק ומקצועי בעולם הביטוח תוך הקפדה יתרה ובנית פוליסה רלוונטית עבור הלקוחות.

שמים דגש על ליווי צמוד לאורך כל הדרך עבור המבוטח ומאפשרים לו לברור את המיטב מתוך היצע המוצרים הביטוחים והפיננסיים על מנת להתאים את צרכיו הייחודים.

חשוב לנו מאוד לשים דגש על איכות השירות ומה שמייחד אותנו הוא היכולת לראות את הלקוח ואת צרכיו לטווח הארוך, ישנה תחרות מאוד גדולה בשוק וזו הסיבה שהעסק שלנו מצליח ,הוא מתפקד כמעין סוכנות בוטיק ששמה דגש בעיקר על השירות, לתת שירות מקיף ומידע מהימן, ״בסופו של דבר ההצלחה שלנו טמונה בנאמנות ובשירות מצוין וללא פשרות."

בזכות הניסיון העשיר והצוות המצליח, הסוכנות זוכה  לתשבוחות רבות ממיטב חברות הביטוח בארץ, המעמד המחייב מוביל את הסוכנות לשמר את הקיים ואף לשאוף להישגים נוספים ומתן שירות ואמינות רבה עבור לקוחותיה

המשרד פתוח כל יום בין השעות 8:00 ל16:00 ברחוב התעשייה 15, נשר.