אם לא חגגתם את וולנטיין עם שוקולד, יין ובאיזו מסעדה מנופחת, (וגם אם כן)  היה שווה לכם לבדוק את ההנחה שסידרה לכם רשת H&M לכבוד חג האוהבים בסימן פברואר של אהבה. אני קפצתי לסניף שבקריון וליבי דווקא התחמם. והיות והאביב בפתח, צפו לעוד הפתעות 

זה לא יהיה מופרז או חנפני להגיד שרובנו די אוהבות את מה שיש לרשת H&M להציע לנו, גם אם באירופה זה נראה שהדשא של השכן ירוק יותר. מאז שהרשת פרצה לחיינו היא בהחלט שדרגה לנו את הארון, ובמחירים נוחים ביותר. ולפעמים אחרי יום עבודה, השוטטות בסניףH&M  הקרוב לביתך היא בגדר מנקה ראש עד מרוממת רוח.

כפי שזה נראה כעת, אני לא צפויה לחגוג את חג האהבה בזרועותיו של מישהו. שזו סיבה עוד יותר טובה להתנחם בבגדים טובים. הוזמנתי ביחד עם קומץ עיתונאים בסוף השבוע לשעבר לסניף המכובד של הרשת בקריון, כדי לראות מה מחכה לי שם במסגרת  "we love fashion"   פברואר בסימן אהבה .

מסתבר שלא רק בגדים ציפו לבואי, אלא גם  עמדת מגנטים, דוכן קפה מעולה ושוקולדים עם ברמן חייכן, מאפרת, ויוצרת קשתות עם פרחים אמיתיים. מה אפשר להגיד? בערך כל מה שבחורה כמוני צריכה בחיים. היה פשוט כיף. אחרי שתדלקתי בקפאין, הסתובבתי לי בין הדוכנים וכבר לכדו עיני לפחות 5 אופציות לבישה מצוינות. גם בגדי הילדים והגברים נראו קורצים למדי. כנראה שאפשר להנות בוולנטיין גם כשאתה לבדך, כל עוד ארון הבגדים שלך משודרג.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY