היא בעלת מיזם לסרטי תדמית והבנה נדלניסטית, אם לארבעה שאחד מהם הוא יו"ר נוער הליכוד, מצליחה להתאמן מדי יום, שואפת להיות ג. יפית של עולם הנדל"ן ועדיין לא מרגישה שהיא מקריבה דבר. עו"ד שיר הספרי אינה מאמינה בהנפת דגל הפמיניזם שלא לצורך

קצת עליי:

בת 41, נשואה ואם לארבעה (ביניהם שלישיה בני 17 ובת 7), גרה בגבעת שמואל וגדלה בחיפה. בעלת מיזם 'שיר הספרי – סרטי תדמית ותוכן שיווקי'. החברה יוצרת סרטי תדמית לרשויות מוניציפאליות, חברות נדל"ן ולתחום תעשיות הבניה. במרבית הסרטים אני  משמשת כפרזנטורית.

הדרך להצלחה:

לימודים ועבודה קשה ללא קיצורי דרך. אני עו״ד מאז שנת 2000, בעלת תואר נוסף בנהל עסקים התמחות בשיווק מהמרכז הבינתחומי. עסקתי במגוון תפקידים בתחום השיווק, התקשורת השיווקית ויח״צ בחברות מובילות בענף הנדל"ן. שימשתי כ-5 שנים כמנהלת השיווק בקבוצת גינדי השקעות וכן כ-3 שנים במרכז הבניה הישראלי. לאחר שנים של לימוד מעמיק בשילוב פרקטיקה שיווקית בעולמות הנדל"ן, החלטתי לצאת לדרך עצמאית בתחום שיווק הנדל"ן וביזמות חדשה ורעננה. החשיבה שלי כל הזמן הייתה כיצד להחדיר לשוק שמרני זה, מוצר אטרקטיבי ובעל ביקוש. הצלחה מבחינתי הינה לקוח מרוצה וחוזר, חיוך של לקוח, מילת פרגון. מעבר לכך, אם פרויקט הנדל"ן אותו ייצגתי מוכר ומצליח, זו בוודאי הצלחה מספקת.

שילוב משפחה וקריירה:

החיים האישיים שלי משולבים עם העסק. כשנהנים מהעבודה, היא חלק בלתי נפרד מחיי המשפחה. כשיש לאמא יש יום צילום, כולם בבית יודעים שאסור להפריע לה לילה קודם, כדי שתישן טוב ותראה במיטבה. נקודה מעניינת – אחד הבנים שלי, עילי בן ה-17 התמנה לאחרונה ליו"ר נוער הליכוד והוא עוזר לי מאוד בחיבור עם ראשי ערים. לשמחתי לא מרגישה שנדרשת להקריב דבר. כל בני המשפחה מאוד מעורים בעסק ורוצים בהצלחתו. 2 דברים עליהם אני לא מוותרת- אימוני כושר יומיומיים ומסגרת קבועה של תרומה לקהילה.    

להיטי הנדל"ן הבאים:

חז"ל אמרו "הנבואה ניתנה לשוטים", אולם בזהירות המרבית אני מעריכה שערים מסוימות בפריפריה עדיין לא מיצו את עליות המחירים. לדוגמא היית מביאה בצפון הארץ את טבריה שהינה עיר מעניינת להשקעה ואת עכו וקריית מוצקין שרמות המחירים בהן עדין סבירות. בדרום הארץ יש להערכתי פוטנציאל טוב לנתיבות שהופכת מעיירת פיתוח קטנה לעיר גדולה וחזקה.

מחירי הנדל"ן לאן:

האם מחירי הדירות ירדו בשנת 2016? שאלה שמכילה כל כך הרבה תקווה ורצון טוב מצדם של זוגות צעירים ומחוסרי דיור בישראל. הנבואה כידוע ניתנה לשוטים ואין אדם יודע מה ילד יום.

מעמד האישה בישראל:  

אני דווקא מסויגת מהתעסקות ומהנפת דגל הפמיניזם לעיתים שלא לצורך. נולדנו שונים, וזה הייחוד שלנו זה לגיטימי מאוד בעיניי לומר בסיום פגישה שאני רצה למסיבת סיום של הבת שלי או שאני ממהרת לתור אצל הספר. אני אישה, מנהלת עסק ויחד עם זאת אמא במשרה מלאה. זה חלק ממני ואני גאה על כך.  דווקא הקריאה לרפורמה מעצימה ומדגישה את הפערים. הנשים הן בארץ והן בעולם כחלק מאבולוציה מתקדמת הפכו למשפיעות, מובילות ובעלות שיעור קומה בשלל רבדים.

עצה ממני:

תפנימי שכדאי גם להיות לעיתים רגישה ופגיעה במקומות בהם ההצלחה לא באה בקלות. אין שום פסול בלהחצין סממנים נשיים מובהקים. דווקא במקומות בהן יש מיעוט נשי, היכולת שלך לבלוט, להשמיע ולהשפיע גבוהה לאין ערוך. תשנני מדי בוקר את ברכת השחר "ברוך שעשני כרצונו".

שאיפה לעתיד:    

שאיפות רבות עדיין לא מומשו, הן מניעות אותי ונותנות לי דרייב לפתח ולהשקיע בעסק. השאיפות מתורגמות לתוכנית עסקית ומתעדכנות בכל רבעון. שואפת להיות ג. יפית של עולם הנדל"ן והתחום המוניציפאלי.

 

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY