נחמד לי שזכיתי בלכתוב לכן בלוג אופנה תמיד כיף לחלוק כשאת מאוהבת. כהתחלה החלטתי לשתף אתכן באהבה החדשה שלי היא עטופה בצבעים יש בה הרבה נגיעות של חופש ומלאה בשכבות של כל טוב!! ולא רק אני התאהבתי היא הבר רפאלי של עולם האופנה רבותיי!! הבוהו שיק!!

אז מזה בעצם "בוהו שיק" ואיך עושים את זה? הבוהו שיק איתנו לא מעט זמן ושומעים עליו הרבה בשנה האחרונה.

הפירוש של  BOHO

לקוח מאנגלית , מייצג את ההתחלה של המילה בוהמי ומעביר דרכה את הסגנון שמתאר נשמה חופשיה ועצמאית.

הבוהו שיק מזכיר את שנות ה-60 המאוחרות וה 70 המוקדמות פחות מודרני יותר היפי

לרוב הם עשויים מבדים טבעיים בכלל לוק טבעי פחות מתאמץ יותר זרקתי על עצמי משהו , בגזרות אין דגש חזק אך מה שבולט זה השכבות  והמראה הקליל "כיף לי נעים לי"

מה שעוד נחמד בבוהו שיק שהוא לרוב מסתיר ומטשטש את כל מה שאנחנו פחות אוהבות ואין סוף משחקים עם הפרטי לבוש שבוהו מציע לנו מסנדליים שטוחים ומעוטרים ועד  לתכשיטי עץ  טוניקות  ואין ספור פרטים קטנים של "יחי ההבדל הקטן"

אז מתכון קטן לאיך להיות בוהו שיקית היסטרית!

גווני אדמה הם הטובים ביותר הם נותנים דגש חזק על עניין הבוהו נגיעות של צבעים כמו כתום ירוק ומגנט חצאיות וחולצות מתנפנפות הן מעולות למראה מושלם (לכל אותן בנות שבטוחות שזה מרחיב אותן שימו לב שהרבה פעמים זה גם עושה בדיוק את ההפך מטשטש את האגן ושומר על רגליים אדוקות) לא בהכרח חייב בגדים משוחררים כדי לגעת בסגנון הבוהמי זה גם יכולה להיות חולצה צמודה שבאה עם מכנס משוחרר (בנות שימו לב ששבע שמיניות לא תמיד מקצר לפעמים הוא גם מאוד מאריך אם יודעים לעשות זאת נכוון )  סנדלים ומגפי בוקרים מחממי רגליים גרביים צבעוניות או בעצם משחק שלם עם הרגליים שמוסיף לא מעט ללוק

עניין השיער זה משהו שאני אישית פחות אוהבת לשחק איתו אבל אין ספק שקליעת צמות יכולה להשתלב עם זה מעולה כל עוד זה לא מתאמץ מידי (זוכרות? מראה קליל…) אבל אין כמו שיער טבעי שעבר 90 סוגי קרמים פן וקצת בייביליס בקצוות כדי לתת את המראה ה"טבעי" כמובן שלבנות המתולתלות הייתי מציעה פשוט לקום בבוקר לנער את השיער היטב ולצאת זה מוש בעיני!

בוהו שיק העונה לשם שפע – שפע של תכשיטים

זה הזמן ממי להוציא את כל התכשיטים שלך מהתיכון ופשוט למחזר סוף סוף מצאנו שימוש לקופסא שהעלתה אבק

צמידים עגילים תלויים שרשראות נופלות וכמה שיותר תדעי לשחק איתם נכון ואת בשיא!

בוזלי שיק תמונה 1

בנוגע לאיפור בתור מישהי שפעם הייתה קמה בבוקר וטובלת בדלי של מייקאפ אני יכולה לומר לכן שהיופי מסתתר בדיוק בקימורים של הפנים שלנו בקמטים הקטנים שעושים את כל העבודה |(מראה טבעי זה הכי 2016) כמובן שאפשר לטשטש את כתמי העור שלנו או הפצעונים אבל שימי לב כמה את יפה שטבעי לך.

אז לסיום אני מקווה שהבוהו יישאר איתנו עוד החורף הקרוב, אין ספק שזה יעשה טוב לכמות נכבדת של אנשים ומה שהכי חשוב לי להעביר לכן זה פשוט להעיז! תעיזי ! תקומי בבוקר, תלבשי את הדבר שהכי בא לך שעושה לך מצב רוח טוב תהיי  מספיק בטוחה בעצמך ולא רק שלא יכבו אותך לא יפסיקו לשאול אותך מאיפה זה.

אז נתראה שבוע הבא עם הפתעה נוספת

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY