את הדייט הראשון שלי עם הקז'ואל התחלתי עוד בהיותי ילדה (ילד) כנראה שכבר אז לא היה לי נוח
(הרגשה של דחיסה של צפיפות ….כרית בתוך ציפית !!! ) בגיל 9 בקשתי מאמא להפסיק עם הגרביוניים האלה ושאני מאוד רוצה גרביים בלי תפר ,מכנסיים של XBOY וחולצות גדולות !. ציפלוחית בתוך ערמה של כותנה.
לא היה לי מה להסתיר , כנראה שלא הרגשתי מספיק בנוח ואז התחלנו רומן …אני והקז'ואל וככל שגדלתי והתחלתי את המרוץ הזה אחרי האושר ,הבנתי ,"שנוח" חוסך זמן לכולם לחכות לי ומשום מה מרגישה בשיא שלי.

אז איך הולכים עם המראה השובבי מבלי להראות גברית
בקז'ואל מה שמכוון אותנו בעיקר הוא לא בהכרח גזרה מחמיאה אלה האיזון בין הפריטים הלבישים אם עושים את זה נכון יוצא שיק היסטרי שעובד.
זה מתחיל בנעליים – נעלי עקב אף פעם לא אכזבו רק עזרו לבגדים שלנו להראות עלינו טוב יותר. בקז'ואל יש משהו מאוד סקסי וכשמשלבים בו נעלי עקב נכונות זה מוש! ואני לא מדברת על פלטפורמות (גס מידי ויכול להיות מסוכן) עקב עדין אבל לא עדין מידי שהטוסיק יתרומם טיפה למעלה והבגד פשוט יישפך על הנעל)
ברור שאני אוהבת סניקרס אבל לא התברכתי בגובה אז אם את מעל 1.57 פשוט תיהי חצופה ותשימי את הסניקרס שלך עם כל שמלה חצאית לעבודה לסידורי היום יום לבילוי ואפילו בבית ! סתם כי זה מהמם!
עוברת לחלק הקריטי – חולצה- לא משנה כמה בגדים אני אשים עלי אם שמתי את החולצה שלי עם הכתפיות הדקות שמתנופפת לה כל השאר לא מעניין תופסת הרבה תשומת לב מרוב שהיא מחמיאה וזה לא כי חולצת פלאים הכל כך זרוק וגדול שהכתפיים פתאום מקבלות משמעות!
מכנסיים- מכנסיים כמה שפחות צמוד יחי החופש! ג'ינס קרעים 2 מידות מעליך, מהעונה הקודמת, מכנסי טוםבוי ,מכנסי דייגים וכל מה שלא צמוד עליך, אל תפחדי יש לזה משהו מאוד מעניין ומסקרן ואם עדיין קשה לך ואת מרגישה "שמנה" ללבוש גדול אז קודם כל שוב אציין שזה רק בראש שלך ואת בכיף יכולה לשים עליך ג'ינס או מכנס שחור או המכנס המועדף עליך שהכי נוח לך איתו אפילו מכנס מחוייט שנשפך ממך .
כל שמלה תעשה את העבודה אפילו שמלה מהערב של אתמול שנלבשה רק פעם אחת בלבד! אז במקום שתלך לעולמה תאמצי אותה ליום יום עם נעל ספורטיבית או כפכף נחמד (שומרים על איזון) .
המכנסיים הקצרים והחצאיות שמעלות אבק עם הטישרט שנראה כאות מזכרת מיותרת מהאקס תמיד באות טוב ביחד אופנת רחוב קלאסית עם מגף עם סנדל עם סניקרס כמובן או כל נעל אופנתית שאת אוהבת.
אפרופו אקסים יש לי בארון עמדת "הנצחה" לזכר כל אותם האקסים שהשאירו משהו טוב אחריהם תודה על כל הטישרטים שנתתם לי לגזור ולהשתמש בהם עד עצם היום הזה.
אז לסיום כאוטוטו החורף מדשדש את דרכו אלינו אין יותר כיף מלזרוק על עצמך מלא שכבות של בגדים מעיל לצאת מהבית ופשוט לדעת שנוח לך ! לאף אחת לא נוח בחורף עם כל הצמוד הזה והעקבים וכל המאמץ רק בשביל להראות טוב !
אז מי אמר לכן שבשיל להראות טוב צריך לסבול?!

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY