זהו הסניף השלישי של הרשת, והוא נבנה בהשקעה של 3.5 מיליון שקלים. בערב השקת הסניף, שנערך בשלישי האחרון, הקונים (בעיקר קונות) הסתערו על הקולבים וקנו יותר מ-10,000 פריטים. אז מה הסוד של הרשת הזו? הייתי שם כדי לבדוק

כאילו אין עוד חנויות בגדים או רשתות אופנה ידועות בקריון, הפתיחה של סניף FOREVER YOUNG (בקומה השנייה במקום הג'ויסטיק) משכה תשומת לב ועניין שמזמן לא נראו כמוהם. לי באופן אישי זה הזכיר את הפתיחה ההיא הסניף הראשון של רשת פופולארית אחרת שנפתח בקניון בתל אביב לפני כמה שנים, יחי ההבדל.

לפני שהגיעו אלפי הקונים, רובם צעירים, בהתאמה לרוח FOREVER YOUNG שרוב בגדיה מיועדים לגילאי 15-13, נכחתי בשעה "פרטית" לעיתונאים ואנשי תקשורת.  זה היה הזמן שלנו  לבדוק, למשש ולמדוד את פריטי החנות הבאמת גדולה הזו המשתרעת על שטח של 500 מ"ר. אני לא קלה עם בגדים, וממש לא אוהבת שופינג, אפילו מנסה לברוח מזה רוב הזמן, אבל כאן, הצלחתי אפילו להנות. המבחר באמת גדול, אבל בטעם. ב- Forever Young  , כך לפחות לפי השקפתי, אין הרבה בגדים מקושקשים, טרנדיים מידי או כאלו שאתה מסתכל ושואל את עצמך "למה יצרו דבר כזה?". הרשת מוגדרת על ידי אנשיה טרנדית ועדכנית לצעירות עם קולקציה המשתנה על בסיס יומי, כשהקונספט הוא להעניק ללקוחות חוויית קניה מהנה ואיכותית בדגש על מחירים הוגנים וסופר אטרקטיביים לאורך כל השנה .

אני מצאתי הרבה מאוד פריטים שיכולתי להתחבר אליהם וכאלה שיכולים לשמש אותי לשעות היום והערב ולמטרות שונות. האיכות טובה מספיק. ב-300 שקלים רכשתי :סריג אפור כסוף, חצאית מידי קפלים מבריקה שבניגוד לאחיותיה לא משמינה או יושבת "מוזר" ואני כבר בונה עליה לחגיגות הקרובות. קניתי גם סריג V בורדו, מעיל דק אך מחמם בצבע ירוק בקבוק שגרף מחמאות רבות, עליונית קטיפה שחורה עם הדפס מעניין מאחוריה וגרביונים.  עם כל רכושי הגעתי לקופות, ובזמן הזה בדיוק  אנשי העסקים יוסי ריסמני ובניו מאור ונוי השיקו את הסניף  באופן רשמי, הדלתות נפתחו וגדודי צעירים הגיעו להסתער על השלל. ויש על מה. למחרת דווח לי שניקנו יותר מעשרת אלפים פריטים  מה שאומר שלבטח המדפים רוקנו והתמלאו מחדש, שהגיע זמני לחזור לחנות, לראות מה התחדש על הקולבים.

רשת האופנה FOREVER YOUNG הוקמה ממש לא מזמן, בשנת 2012. הסניף החדש מתווסף לשני סניפי הרשת בקניון הגדול בפ"ת ובקניון רחובות ומהווה חלק ממגמת ההתרחבות של הרשת לקניונים מובילים נוספים ברחבי הארץ.

משה רוזנבלום מנכל קניוני עופר, יוסי ריסמני, מאור ריסמני ולינה מחול פתיחת חנות בקריון של Forever Young צילום איתמר I-DO (6)
צילום: איתמר I-DO

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY