הסוד היפני של מאיקו

אחרי שבוע מתיש ומתוח במיוחד,  הביקור במתחם היופי והאסתטיקה ,"מאיקו" שבסיטי סנטר היה עבורי  ממש  גלגל הצלה. חוויה של רוגע מקצועיות ויופי על טהרת הקסם היפני

בתום  שבוע מהמלחיצים שחוויתי בשנים האחרונות, אשר  כלל למידה אינטנסיבית למבחן קשה, התאוששות ממחלה, דד ליין לסיום ספר משפחתי שערכתי, עבודה במשרה מלאה  ואתם יודעים, החיים בכלל – כל מה שהייתי צריכה זה רגיעה ועיסוק באסתטיקה. יותר ממני, נראה שהעור שלי היה צריך זאת בדחיפות. כידוע, אין כמו מתח, עודף שוקולד וחוסר שינה  כדי להראות אותותיו בעור, שמלכתחילה נזקק לטיפול שכן לא עבר תחת ידיים מקצועיות כבר יותר משנה.

וכך,  ביחד עם עוד אנשי תקשורת הגעתי בחמישי האחרון לבוקר של טיפולים ופינוקים ב"מאיקו", אשר נערך בניצוחה של חגית הורנשטיין, מנהלת יחסי הציבור של הסיטי סנטר.  אני לא טיפוס שמסתובב הרבה במכוני יופי, קוסמטיקה וכאלו, גם כי אין לי סבלנות לכךוגם אני יותר מאמינה בטיפוח פנימי. אבל "מאיקו", בניהולה של טל מילר, הוא משהו באמת מיוחד, מתחם  חוויתי על טהרת הגישה היפנית, של טיפולים לגוף אשר משפיעים באופן ישיר על הנפש. אנחנו יכולנו לבחור בין טיפולי פדיקור ומניקור, טיפול פנים וגם פונקנו בשמפניה וכיבוד אנין.

ובהקשר לנכתב לעיל אני בחרתי בטיפול פנים שהוענק לי על ידי הקוסמטיקאית מעין רותם. עוד לא נולדה הקוסמטיקאית שהצליחה לשבות אותי, אבל נראה לי שרותם בדרך לשם. היא טיפלה בי במקצועיות, הסבירה לי תוך כדי הטיפול דברים חשובים על התהליך ועל העור שלי, הרגשתי שהיא אכפתית ביותר, יודעת לכוון את הטיפול הנכון וגם אמיתית , שזה חשוב.  כי אני באתי לשנות ולשפר.

ככלל, המקום מעניק מגוון טיפולים בינהם מניקור כולל הזנה חיזוק וסידור ציפורניים,  פילינג להבהרת העור והסרת תאים מתים, מריחת לק וקרם הזנה. ניתן לשלב במניקור גם ספא יפני הכולל עיסוי ופינוקים נוספים. לכוססות ציפורניים ניתן  לעשות בניה שיקומית, מניקור מלא ומריחת לק ג'ל ועוד.

בנוסף תיזכו שם למגוון טיפולי פדיקור רפואי  כולל טיפול מפנק על כורסת עיסוי, ספא ארומטי ומחטא, סידור ציפורניים, הסרת עור קשה, פילינג, הזנה ומריחת לק. ניתן לשלב גם מסכה, מיני עיסוי וטיפולי רפלקסולוגיה. במקום יש גם מגוון טיפולי פנים או הסרת שיער בשעווה לכל חלק בגוף, לגברים ולנשים, או טיפולי "פאדימני" לילדות עד גיל 13.

המתחם נותן מענה ללקוחות בכל הגילאים וכמובן גם לגברים. היזמית והבעלים של "מאיקו" טל מילר השכילה לייצר גם קו מוצרים ייחודי שכולל  קרם ידיים, חמאת גוף, פילינג ועוד, אותו ניתן לרכוש רק במקום.

אני בהחלט מתחברת למוטו של מילר, יזמית צעירה (33) ואנרגטית המאמינה  שכל אחת ואחד חייבים להתנתק לפחות פעם בשבוע לקחת פסק זמן ולקבל את הטיפול המתאים לו : "מאיקו זה המקום הרגוע והשליו, אשר משלב פינוק עם איכות. להבדיל ממקומות אחרים, זהו לא מקום של 'זבנג וגמרנו', שהכל נעשה במהירות של סרט נע. הקונספט ב'מאיקו' זה להיכנס אליו בן אדם אחד ולצאת ממנו מישהו שונה".

צריך להזכיר גם את המיקום המצוין והנוח לבאים מאזור חיפה והקריות, שיכולים להיעזר במטרונית או פשוט לחנות בנוחות ברחוב היפהפה מבלי להיכנס לפקקים המעיקים של הדר והכרמל. גם החניה היא די בשפע שם והרבה יותר נעים להיכנס למכון יופי מקצועי ומעוצב שנמצא בתוך קניון , מאשר לעשות טיפול קוסמטי בחדר קטן בתוך מספרה או בבית של מישהי.

מימין זאזא כהן, בועז כהן תצלום חגית הורנשטיין (1)

 

נראה שכמוני חשבו גם התקשורתנים האחרים שנראו נהנים ושמחים. היו שם בין השאר : עדנה כרפיס, אברהם ציבין, ניר אהרוני, בועז כהן, הילה מלמד, רחלי בן גלים, רונית קיטאי,  לילך שנפר,  אורית שחם וולך, אודיה שווץ, יפה גביש, פרומה קינד, דינה רפאל וזאזא כהן.

אגב, פירוש השם "מאיקו" ביפנית הוא רקדנית, כשהכוונה היא לשוליית גיישה. כדי להיות גיישה ביפן, על הבחורה לעבור תהליך. השלב הראשוני נקרא MAIKO ומדבר על התחדשות, פריחה, משהו רענן וצעיר.

ב"מאיקו" קיימת אופציה לערוך אירועים מרוכזים כמו ימי הולדת, ימי גיבוש, ימי נישואין, מסיבת רווקות, או מפגש חברים במחירים אטרקטיביים. ניתן לרכוש שוברי מתנה מראש לבודדים ולחברות וארגונים במחירים אטרקטיביים. 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY