מה זה פיסול אף, האם יש טיפול לגברים שדווקא רוצים להשאיר קצת שיער מיותר על החזה וגם לא תאמינו באיזה גיל כדאי להתחיל להזריק בוטוקס. בתיאום עם הקיץ שבחוץ, אנשי רשת פרופורציה חנכו את פתיחת הסניף המשודרג של הרשת בקרית חיים ואת הקמפיין שבו מצולמים דווקא אנשים 'רגילים'.  מבין אלו שבאו לבדוק את החידושים בתחום הפלסטיקה (ואולי גם איזה מהם כדאי להם לאמץ) היו גם לירן חולצה אפורה וגלי, כוכבת המרוץ למיליון ותושבת קריית חיים

העיתונאים והבלוגרים שנכחו באירוע השקת סניף פרופורציה באחי אילת שבקריית חיים (סניף זה מחליף את הקודם בסיטי סנטר) נראו מרותקים משהו. אפשר להניח שלא כולם, וכותבת שורות אלו לפחות, היו מודעים למגוון האפשרויות האפשריות לפיסול הפנים שלהם.

דפנה קלינגהופר – חכם מנהלת השיווק של הרשת וד"ר איגור דובקין הציגו את שלל הטיפולים הקיימים ובעיקר ניסו לענות לכל שאלות הסקרנים. כנראה שהעונה החמה מגבירה אצלנו את הרצון לגוף מפוסל יותר או לפחות להסרת השיער המיותר.

אם בעבר היה נהוג להצעיר בעזרת ניתוח פלסטי כזה או אחר, היום מסתמנת גישה חדשנית שעיקרה כבר לא רק טיפול בקמטים או קמטוטים נקודתיים סביב העיניים או במצח, אלא התייחסות לפנים כמו לפסל

אפשר לבחור שם בין פיסול סנטר, לסתות, אף (כן, אם יש לכם גבנונית שמציקה לכם שנים אז זה המקום) וגם עצמות לחיים. הפיסול נעשה כמילוי הפנים בחומצה חומצה היאלורונית אבל מסתבר שהבוטוקס עדיין חזק באופנה.

אם חשבת במקרה לערוך הכרות עם הבוטוקס בסביבות גיל 35, חשבי שנית, שכן ד"ר דובקין, רופא מוסמך באסתטיקה שמטפל בסניף אומר שכיום ממליצים להתחיל להזריק את הבוטוקס כבר בגיל הינקות ..20. זה עוזר למנוע קמטים עתידיים  ואל דאגה, הבוטוקס לא יהפוך אתכם לבובות חרסינה אבל ימנע שברי עור בעתיד. ישנם 3 אזורים קלאסיים להזרקת בוטוקס: המצח, הרקות והעיניים ועלות משוערת של כל מזרק הינה כ-1800 שקלים. עוד מידע מעניין: בוטוקס הוא רעלן שהוחלט לטפל בו בחולים לאו דווקא למטרות אסתטיקה והוא טוב גם לטיפול בהזעת יתר, תופעה שמטרידה לפחות אחוז אחד מהישראלים, משום שהוא משתק את השריר ואז בלוטת הזיעה לא מתכווצת.  בפרופורציה מטפלים בזה עם מכשיר הHydrolife שמזהה מים ברקמות רכות, וכך מאתר את בלוטות הזיעה ולפגוע בהן במדויק מבלי להסב נזק.

מסתבר שהמראה של החזה החלק לא חביב על כולם. "לא כל הגברים או הנשים אוהבים להסיר את כל השיער וטיפול לייזר טאץ' מפחית עבורם את השיער באופן טבעי", אומרת קלינגהופר – חכם.

 

טיפול חדשני וייחודי ברשת הוא שיפור מראה החיוך. הטיפול מתבצע בשפה העליונה למניעת חשיפה רחבה מידי של החניכיים בזמן החיוך. 3-4 הזרקות של בוטוקס לשפה העליונה תעדנה את החיוך ותמנע את חשיפת החניכיים.
הקמפיין החדש של הרשת תחת הסלוגן 'כולם יפים', לא מראה דוגמניות מושלמות עור, שיער ושיניים אבל כן אנשים נאים 'רגילים' למראה לכאורה, בחיוך ענק ועיניים מכווצות כשכף ידה של תוכנת פוטושופ לא נגעה בתמונות. "אנחנו לא מנתחים כל אחד ובכל מצב, לא נלך עם כל טירוף אופנתי לכן הקמפיין שלנו מציג אנשים שכל אחד יפה בדרכו ובייחודיות שלו", אומר ד"ר דובקין, "הכי חשוב שאנשים ירגישו יפים כי מי שמרגיש Aיפה לחלוטין מקרין זאת החוצה".

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY