באירוע נוצץ הוכתרה דנה בניש בתואר נערת השנה ואילו רום לוי קטף את התואר הגברי, נער השנה של חיפה והצפון לשנת 2017. התחרות בחסות סוכנות הדוגמנות יולי ובהפקת זאזא כהן התקיימה בחמישי במרכז קסטרא לעיני קהל משולהב של מאות אנשים

כמעט שלושה חודשים עברו משלב האודישנים, בהן נבחרו 18 בנות ו-6 בנים אשר התמודדו על התואר הנחשק נער ונערת השנה, המבטיח להם חוזה דוגמנות בסוכנות המובילה בישראל לדוגמנות וטאלנטים, סוכנות יולי.

זו השנה העשירית בה מפיקה זאזא כהן את התחרות בכישרון רב ובסטייל שיש רק לה. התחרות השנה נשאה מסר חשוב, שהתבטא בשיתוף פעולה בין כהן, ניצן מרסיאנו מנכ"לית קסטרא וסגנית ראש העיר יוליה שטראים העומדת בראש התוכנית "עיר ללא אלימות" ואשר גם שפטה בתחרות. באחת מהיציאות נשאו הבנות והבנים בידיהם שלטים עם מסרים הקוראים לא לאלימות.

הערב התחיל כשהמתמודדות בבגד ריקוד והמתמודדים בחולצה לבנה מכופתרת פצחו בריקוד היפ-הופ סוער יחד עם כוהנת הכושר מעיין פטיטו, אשר יצרה את הריקוד. בסיומו עלו המנחים רוסלנה רודינה בשמלה לבנה ושירן גולדשטיין שדרן רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, אשר נדמה היה שהם צמד מנחים ותיק. בהמשך עלו המתמודדים לבמה לבושים באופנת ריפליי, מותג הג'ינסים האיטלקי והיוקרתי וכן בשמלות ערב של המותג T&E FASHION, קומפלקס ענק בעיר שפרעם. הבנים לבשו חליפות מסוגננות של בעיצובו של דורון מורד מבית מונסניור. הם חבשו משקפי שמש יוקרתיים של רשת ניו ויז'ן והתאבזרו בתכשיטיה של המעצבת ענבל סבן. את הסטיילינג לתחרות עשתה חן חרמון. ענבל שמחי בעלת סטודיו לכלות ולימודי איפור מקצועי ליוותה את התחרות משלביה הראשונים, כמו גם מעצב השיער מיכה איפרגן והעזר כנגדו אבי גבאי.

את החלק האמנותי סיפקו הזמרים עומרי סבח ורון נשר אשר הקפיצו את הקהל ועל עמדת הדי ג'יי היה מושיקו ציפורה המקצוען. ההגברה והתאורה הופקדה חברת קילים.

שולחן השיפוט כלל את נציגי סוכנות יולי יחד עם אירה ניקישין שהיום דוגמנית מצליחה בסוכנות, אשר החלה את צעדיה הראשונים בתעשייה כשזכתה בתואר נערת השנה לשנת 2012. בועז כהן מהמקומון כלבו היה השופט הבכיר, אשר מלווה את התחרות שנים רבות משלב האודישנים, ריקי קיטרו המיסטיקנית, דניאל ציוני שדר רדיו 99.5 חם אש וערוץ 24, דניאל סריוטי כתב לענייני ערבים בישראל היום, ענת שרוני בירמן נציגת ריפליי ובלומה רקוביצקי, הכוהנת הגדולה של תצוגות האופנה בשנות ה-80, אשר זכתה למחווה מרגשת וזר פרחים מידיה של זאזא כהן. מי שסיכמה את תוצאות השופטים, עבודה לא פשוטה במינימום זמן היא חגית הורנשטיין שהיא היחצנית של שתחרות.

לאחר שעתיים הגיעה הערב לשיאו כשהוכתרה שקד אברהם בת 15.5 מקריית ביאליק בתואר חביבת הקהל ורום לוי, 21, בתואר המקביל. השניים נבחרו לפי כמות הלייקים שקיבלו בעמוד הפייסבוק של התחרות.

את התואר נערת היופי עשרה קטפה אושרת לביא בת 19, תושבת טירת כרמל. בתואר דוגמנית השנה זכתה דריה רומנוב החיפאית בת ה-20 ואילו סגנית ראשונה לנערת השנה היא אופיר קדם גם היא מחיפה, אשר חגגה יום קודם יום הולדת 16. דנה בניש שזכתה בתואר הנכסף בת 15 וחצי, מנהרייה, לומדת בבית ספר עמל מדעים ואומנויות. היא רוצה להיות מהנדסת חשמל או מנהלת בנק, או מעצבת אופנה, אבל הכי היא רוצה להיות דוגמנית או שחקנית.

אדם נוסינוביץ, 20, מחיפה נבחר לדוגמן השנה וגל לשם, 16.5, מקריית חיים הוא סגנו של נער השנה שקטף תואר שני בערב אחד, רום לוי, המשרת בבסיס בירנית (אוגדה 91), ביחידה של קישור לאו"ם בתוך יחידת קשרי חוץ והוא הרס"פ של היחידה. רום שופט כדורגל כבר 4 שנים, בליגות א-ב של בוגרים. הוא חולה על סדרות ותוכניות ריאליטי' מעיד על עצמו כבעל יחסי אנוש טובים, סבלני, אחראי, תחרותי, גמיש (בחיים) ומסודר. החלום שלו להצליח בכוחות עצמו, להעלות לדרגות הכי גבוהות במה שהוא יבחר לעשות ורוצה לעסוק בדוגמנות ובמשחק.

16 COMMENTS

LEAVE A REPLY