הם חתיכים אמיתיים, איכותיים, מאמינים בתרומה למדינה ורוצים רק שלום וטוב בין העמים. תכירו את הדוגמנים הדרוזים אמיר שובאש מגו'ליס וראפת סקנדר ממגדל שאמס , הראשון מפקד בצבא והשני  חזר מאודישן טרי לאח הגדול

המדור תמיד טען שלדרוזים יש מראה ייחודי ונאה והנה ההוכחה לכך. לא רק מראה טוב, אלא גם איכות. אמיר וראפת, הם שני נציגים של המגזר אשר עושים את צעדיהם הראשונים בעולם הדוגמנות ואנחנו כאן בשביל להכיר.

שובאש סיים פנימיה צבאית בצריפין והיום הוא בשירות חובה בבהדים שבבאר שבע. הוא מפקד על חיילים בקורס יסוד ומכשיר אותם לקורסי מכונאות רכב. "היה לי מאוד חשוב לשרת בצבא ואני גם מתכוון לחתום קבע. אני חי במדינת ישראל שבה חובה לשרת ולא ראיתי אופציה אחרת", הוא אומר.

שניהם חתומים בסוכנות של רונן אפרת , אין להם בנות זוג והם לא מחפשים באדיקות כרגע. אמיר  הגיע לדוגמנות כשהוא וחבר נוסף חשבו לנסות, חשוב לו להצליח בתחום אבל גם בדברים אחרים כמו לפתוח כמה עסקים ולהמשיך לעשות חיל בצבא. "נכנסתי לפיקוד כי אני רוצה לנגוע בלב של שאנשים, לשנות אותם ולגרום להם להתנהג אחרת לחיוב.

– איך ההרגשה להיות דוגמן דרוזי בישראל ?

אמיר: "אני נפתח לעוד דברים שלא היו לי בעולם הדרוזי, כשהייתי צעיר יותר היכן שחייתי זה גורם לי להכיר עוד צדדים שיש בי ולא הכרתי קודם כמו לעמוד מול מצלמה , לשנות את ההתנהגות ולהתאים את האישיות שלי לפי המצב שאני נמצא בו  או לפי הפוזה שהצלם דורש ממני. כל הזמן חשבתי שאני אדם ביישן אבל אני משתדל שלא להיות כזה ולהיפתח למצלמה.

אמיר

 

"לדוגמנים יותר קשה במגזר, לא שזה אסור אצלנו אבל זה לא מקובל , הלכתי לזה כי זה היה מאוד חשוב לי. איך היחס? אותו דבר. אנשים שאני מכיר תמכו בי , הם כאלה שיש להם ראש פתוח ואמרו שלמה לא לדגמן בעצם?

ראפת: "אני מאמין שכל אחד יכול  להצטלם  , זה לא כזה ביג דיל להיות דוגמן. אף אחד לא הסתכל עלי שאני דרוזי או ערבי . כן, לדוגמנים ערבים זה יותר קשה פה וזה מה שאני רוצה לשנות".

ראפת היה לפני שבועיים באודישנים של האח הגדול ודיבר שם על הרקע שלו ועל כך שהוא דוגל ליצור שלום ואהבה בין כולם. "חשוב לי לקרב בין העמים . הלכתי לאודישנים של האח הגדול כי רציתי שכל הארץ תראה שאדם דרוזי או ערבי יכול לחיות עם יהודים בלי שום בעיה . שיראו אותי כבן אדם , עוד לא אמרו לי תשובה מההפקה אבל זו הייתה חוויה נחמד תשובה זו הייתה חוויה נחמדה".

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY