לשיער שלך יש כוח לעזור לאחרות

ב-21 במאי מספרת Steve בשיתוף עמותת "זכרון מנחם" וסיטי סנטר Outlet יקימו פעילות משותפת לאיסוף תרומות שיער עבור פיאות לבנות ונשים החולות בסרטן. "שיער מוסיף הרבה חן ויש לזכור שהוא כל הזמן גדֵל. כמה עזרה יכול השיער שלכם להגיש לילדים חולים וכמה כוח יש לו"

עמותת "זכרון מנחם", המרכז הישראלי לתמיכה בילדים חולי סרטן, מספרת Steve וסיטי סנטר Outlet חברו יחד למען מטרה מקודשת. אם יש לך 30 ס"מ שיער ואת רוצה להסתפר, בואי לתרום את שיערך עבור פאות לבנות ונשים חולות סרטן ותקבלי תספורת חינם במספרת Steve החדשה שנפתחה בחודש שעבר בסיטי סנטר Outlet.

אירוע ההתרמה יתקיים ביום ראשון, 21.5.17 בשעה 17:00 במספרה בקומה הראשונה.

"זכרון מנחם" נותנת מענה למכלול הבעיות מרגע גילוי המחלה הממארת ותומכת בהורים לשאת בעול הקשיים הפיזיים והנפשיים לאורך כל הדרך. מתנדבות העמותה מעסיקות ותומכות בילדים, בבתי החולים ובבתיהם מבוקר ועד ליל, לצידם צוות מורות מקצועי לאומנות, מוסיקה ועוד. משחקיה וספריה של "זכרון מנחם" עומדות לרשותם במחלקות הרלוונטיות. כהוקרה על פעילותה האנושית והייחודית קיבלה "זכרון מנחם" את 'אות הנשיא למתנדב', פרס ראש הממשלה – 'מגן הילד' ופרסים רבים אחרים. מרכזי פעילות וסיוע בחיפה: בתי החולים רמב"ם ובני ציון.

סטיב, מבעלי מספרת STEVE ציין כי: "זו זכות גדולה לסייע לילדות ונשים חולות בסרטן. שיער מוסיף הרבה חן ויש לזכור שהוא כל הזמן גדֵל. הוא כל הזמן גדֵל! כמה עזרה יכול השיער שלכם להגיש לילדים חולים וכמה כוח יש לו! כדי להשוות לילדה מראה רגיל, יש צורך ליצור את הפאה במיוחד עבורה, על פי מידות ראשה ובשיער הדומה ככל הניתן לשיערה המקורי. שיער שלא עבר החלקה כימית ושאינו ראסטות מתאים לתרומה".

לפעילות במספרת Steve חובה להירשם מראש בטלפון: 050-4422740

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY