למה נתקע יהודה לוי בתא ההלבשה של "רנואר" קריון?

לרגל השקת הסניף המורחב -חדש של רנואר בעופר הקריון, הצפינו לאזורנו בחמישי האחרון הפרזנטורים של הרשת יהודה לוי ניבר מדר גפן ברקאי , רק שהם לא ממש הספיקו לטעום מהכיבוד העשיר , לוי לא הצליח בכלל לחצות את ים המעריצים שהציף אותו אבל זכה לעזרה מפתיעה

כשהגיעה לידי ההזמנה לפתיחה של הסניף המחודש של רנואר בקריון, ועליה צוין כי הסטאר יהודה לוי יגיע לבקר, היה ברור שמצפה לנו אירוע , איך נגדיר זאת? רועש וגועש משהו. לכבוד בואם ובכלל פתיחת הסניף החדש והמאוד גדול ונעים, יש לציין, התקשט המקום בבלונים, עשרות מנות סושי גולגלו, והקינוחים של דודו אוטמזגין ניצבו ברוב צבעונותם, כשהם הורסים לנו לגמרי את הדיאטה.

כשיהודה לוי , ניבר מדר וגפן ברקאי הגיעו (ואגב, לפי השמועה לוי קיבל מאה אלף שקל רק על הקפיצה הזו לקריות), הם החליפו לבגדים של רנואר, דרישות התפקיד כידוע, ובמתחם האירוע חיכתה להם וגם לנו קבלת פנים של מלכים – בופה עשיר שתייה וDJ שדאג להרקיד את האורחים.

ניבר נצפתה רוקדת לצלילי המוסיקה ומעיפה חיוכים לכל עבר ובעיקר מאירה את המקום עם יופיה ויהודה לוי לא הצליח לחצות את ים המוזמנים שהציף את החנות לאחר שסיים להתלבש, למרות המאבטחים המנוסים, ונשאר תקוע בתא ההלבשה, אך למרבה המזל מיכל מאי – מנהלת השיווק של קניון עופר הקריון שהייתה במקום באותו הזמן, נחלצה לעזרתו והצליחה להוציא אותו מתא ההלבשה וללכת איתו בבטחה החוצה.

עוד נצפו רוקדים ומשיקים מנכ"לית הקניון יפה גל, יוסי לאטי בעלי סניף רנואר בעופר הקריון, יוסי דואק משנה ראש העיר קריית ביאליק, יוסי אזריאל סגן ראש העיר קריית ביאליק, אשת החברה רחלי בן גלים, העיתונאים יורם מארק רייך, מיכל גילת, רותם כבסה, נדב שהרבני, חגית הורנשטיין, פרומה קינד, רונית קיטאי ואחרים.

ואיך הבגדים? המדור מיד הלך למדוד כמה שמלות שמשכו את תשומת ליבו מהרגע הראשון, אז בואו נגיד שבאגף השמלה השחורה הקטנה יש לרנואר הצעות מצוינות ובעצם, גם באגף שמלות המקסי נראו שמלות מרשימות. אהבנו גם את מה שמתחולל במדפי הג'ינסים ובכלל את המראה הכללי של החנות, המחולקת לידיעתכם לאגף נשים וגברים ואת השירות המסור של המוכרות. ברור שצריך לקפוץ.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY