מי השופטת המפתיעה בתחרות נערת השנה ?

השופטת החדשה מעדיפה דווקא לפעול בגזרה העירונית ופחות בתחום היופי והזוהר. אבל יש כאן גם מסר חינוכי חשוב

פגישה משולשת התקיימה השבוע במשרדה של סגנית ראש העיר חיפה, יוליה שטראים, יחד עם ניצן מרסיאנו מנכ"לית מרכז קסטרא וזאזא כהן מפיקת תחרות נער/ת השנה של חיפה והצפון 2017. על הפרק, שיתוף פעולה בין עיריית חיפה והעמותה לקליטת עלייה בחיפה ששטראים עומדת בראשה ואחראית בין השאר על התוכנית "עיר ללא אלימות".

העיר חיפה הצטרפה בשנת 2011 לתוכנית "עיר ללא אלימות" המפעילה ושותפה לתכניות בתחומים שונים על מנת לצמצם תופעות אלימות, להגביר מעורבות הורית, לחזק את תחושת הביטחון האישי של התושבים ולשפר את איכות החיים.

תכנית "עיר ללא אלימות" היא תכנית הדגל של ממשלת ישראל ושל המשרד לביטחון הפנים להתמודדות עם התנהגות אנטי-חברתית, אלימות ופשיעה בישוב ברמה עירונית- מערכתית.
התכנית בחיפה כאמור מובלת על ידי סגנית ראש העיר יוליה שטראים, תוך שותפות בין כל הארגונים והמנגנונים הפועלים בעיר בתחום: אכיפה, רווחה, חינוך, פנאי, קליטה ועוד. התכנית מתמקדת בכל ההיבטים והמשתנים העירוניים שהשפעה עליהם מייצרת הפחתה והתמודדות יעילה יותר עם האלימות ביישוב.

בפגישה הוחלט על שיתוף פעולה עם מרכז קסטרא המארח את התחרות, אם זה בפרסום בשלטי חוצות וברשתות החברתיות. שטראים עצמה תיקח חלק פעיל בתחרות כשתתראיין לסרטון שיופק בהשתתפות כל המתמודדים וכן תשמש כשופטת בכירה אשר תכתיר יחד עם זיוה מיכאל, מנכ"לית סוכנות יולי, נותנת החסות הראשית של התחרות, את הזוכים בתואר.

התחרות כאמור תתקיים במרכז קסטרא בתאריך 14.9.17, החל מהשעה 20:00.

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY