צמות המושקעות, גבות מעוצבות ופנים מאופרות במקצועיות מהירה. הסניף החיפאי של מותג האיפור בובי בראון מאפשר לכן לתפוס שלוש ציפורים במכה אחת,  בין אם זה סטייל הכרחי לפני אירוע או פשוט טיפוח לסוף השבוע 

המדור כבר מזמן התאהב נואשות בטרנד הצמות האציליות, המתפתלות או צמודות לראש, אשר שורר זה מכבר במחוזותינו כאילו הפכה ישראל למרכז אירופה. אמנם יש בנות מועטות שיודעות כבר מגיל 9 לקלוע לעצמן צמות סיניות, אבל לא כך המצב הוא על הראש הפרוע של כולנו.

ואם השיער חשוב, אפשר להגיד בבטחון שהישראליות בהחלט הפנימו עוד יותר את חשיבותן של הגבות, כקובעות מסגרת הפנים. רובנו טורחות, וגם חלק מהבחורים דואגים לסדר תדיר את גבותיהם כדי שלא יפתחו להן חיים סוערים משל עצמן.

אם אתן כמוני – רוצות להראות מטופחות אבל בטוחות שמישהו אחר מבין ועושה זאת טוב יותר ממכן – תשמחו לדעת שבסניף בובי בראון שבגרנד קניון קיים עכשיו שירות שנותן מענה מקצועי, זריז ולא יקר למכלול ה-Hair &Make up .

מעצבת הגבות ענבר שפר תשהה לשירותכם בסניף בימי רביעי, לעיצוב זריז של גבותיכם. כשאני ביקרתי בסניף, התהליך לקח כעשר דקות, והתוצאה הייתה מקצועית בהחלט. שפר הציגה בפניי והשתמשה גם בעיפרון הגבות החדש של החברה, Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil, אשר מבטיח עמידות ל-16 שעות.  העיצוב עולה 50 שקלים .

הגעתי לסניף ביום סוער ומלא רוחות, השיער שלי התעופף לכל עבר וקיבל  לא נעים להודות, קצת צורה של מטאטא. נזדקקתי לקצת סדר בראש. גלית יהנסון, מומחית בתחום הצמות (יש כזו מומחיות מסתבר) מענקה בסניף שירות צמות אקספרס. היא הציגה בפניי ספר עם תסרוקות צמות אפשריות ובחרתי באחת פשוטה יחסית : צמה שמתחילים לקלוע אותה מהצד האחד הראש, בדרך היא אוספת את הפוני ומסתיימת בצידו השני של הראש. זה נראה כמעין קשת כזו, כשמצד אחד הצמה מסדרת את הראש אך גם מותירה שיער רב פזור,כך שיש בתסרוקת הזו אפקט חינני למדי.  אני ממש הרגשתי נוח איתה, ורק מתפללת ליום שידיי יקבלו מיומנות קליעה ואוכל להרכיב על ראשי צמות מגוונות ולהרגיש כמו נערה  אירופאית שיקית. בינתיים אפשר להעזר בשירותיה של יהנסון כך סתם ביום של חול, או לפני אירוע.  מחירי העיצובים נעים  בין 35-60 שקלים, כדי לקבוע תור חפשו בפייסבוק את עמוד ״צומת צמות״.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY