עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל הגיעו בחמישי האחרון לפתיחה החגיגית של רשת "תמנון", בקניון הסינמול, שחנכה את חנות הקונספט הגדולה ביותר בארץ, בהשקעה של 2 מליון ₪ ונהנו מהופעה של כוכבת הילדים והנוער, נועה קירל

עשרות אנשי תקשורת ומובילי דעת קהל, הגיעו בחמישי האחרון, להשקת חנות הקונספט הגדולה בארץ של רשת "תמנון", להינות מחווית קניה אחרת ומהופעה של כוכבת הנוער נועה קירל, אשר הגיעה מלווה ברקדנים ורקדניות וגרמה למאות בני נוער לצווח בהתרגשות.

רשת תמנון,עוברת בשנה האחרונה תהליך של התרחבות. כחלק ממגמה זו, השיקה בחמישי האחרון, את החנות הגדולה ביותר ברשת, בגודל 550 מ"ר, בקניון הסינמול (לב המפרץ), בה הושקעו מעל 2 מליון ₪. החנות מעוצבת לפי קונספט חדש המאפשר תצוגה נוחה של הבגדים, חדרי מדידה מרווחים, ועיצוב נעים ונגיש.

את האורחים קיבלו מיטל נחום מנהלת השיווק של רשת תמנון, לירן מלכה מנהלת השיווק של קניון הסינמול וכמובן משה שניידר מנכ"ל הקניון, שיזם את המהלך. על האירוח ויחסי הציבור הופקדה אשת יחסי הציבור של הקניון, אורית שחם-וואלך.

מנכ"ל הקניון משה שניידר, שנכח באירוע אמר: "אנו מברכים את רשת תמנון על פתיחת החנות החדשה והמרשימה בקניון הסינמול. החנות הינה חנות ייחודית המתאימה לקהל הלקוחות שלנו, שאוהב בילויים ולייף סטייל. אנו נמשיך להקשיב לדרישת הקהל ולספק את המותגים הנכונים הנחשקים ביותר גם בהמשך."

_IK_6737

באו לפרגן ולהנות אנשי התקשורת: אודיה שווץ, ליאור מרום, יורם מארק רייך, דינה רפאל, בועז כהן, הילה מלמד, מיכל גילת, רותם כבסה, אברהם ציבין, שרה איקו, זליג אהרונוביץ, זאזא כהן, רונית קיטאי, פרומה קינד, יפה גביש, צילה לייפר, בלוגריות ואייקוני אופנה ביניהן: ורד הורן, שירי וייצנר, לורן שיין, לימור גרובר וירדן לוין ואנשי החברה אורטל אולמן, עדי קאופמן, שלומי וורד פורמן, עינת טל, עו"ד סופי ספקטור ועוד רבים.

 כתובת החנות: כתובת: רחוב ההסתדרות 55,סינימול לב המפרץ, קומה ראשונה, חיפה

1 COMMENT

LEAVE A REPLY