עמותת פעימת הלב תתרום ותפעיל מקלחות שטח מפנקות במכולה לחיילי צה״ל בעלות של רבע מיליון שקלים

עמותת פעימת הלב תורמת מכולה ניידת חדישה הכוללת 10 מקלחות חמות ומפנקות 24/7 לרווחת החיילים בשטח בעלות של רבע מיליון שקל שתכנס ככל הנראה ללוחמים בתוך שטח עזה ותשונע בשוטף בשטחי הכינוס בדרום ובצפון.
המקלחות כוללות גם מגבות חדשות, סבונים ופרטיות לכל אחד מהחיילים בשטח רגע  לפני שהחורף מגיע.
Processed with VSCO with au5 preset

זהו מיזם נוסף של עמותת "פעימת הלב" של תעשיית התרבות בישראל הפועלת בהתנדבות ומפעילה בימים אלה מתחילת המלחמה – חמל לוגיסטי ומסייעת בתרומות ציוד צבאי ואזרחי לשירותי הבטחון. בעמותה פעילים כ-900 מתנדבים שעובדים כבר מהיום הראשון למלחמה. במהלך התקופה נתרמו ונשלחו על ידי העמותה 3400 ארגזי ציוד לכ-500 יחידות צה״ל בכל רחבי הארץ , חמ״ל לב מברזל בישל מעל 90,000 מנות חמות לחיילים מהצפון עד לדרום. נשלחו אלפי פריטי חורף לחיילים : מזרוני שטח, שקי שינה, ביגוד טרמי ובקרוב נשיק את מיזם הספא/ מקלחות שטח המפנקות שיוצבו בשטחי הכינוס. בנוסף, אנשי העמותה ירדו לשטח בכל סופ״ש עם פודטראקים וזמרים ששימחו את החיילים והשוטרים בשטח. כמו כן מפעילה העמותה את מיזם " לא לבד" שמסייעת נפשית לאנשי תעשיית התרבות בימים מאתגרים אלה של אפס עבודה ולשורדי אסון הנובה.

המפיק אלירן ברדוגו :״ עמותת פעימת הלב החליטה לתרום ולהפעיל מכולת מקלחות 24/7 לחיילים הגיבורים שלנו בשטח והשקענו מאות אלפי שקלים כדי להפוך להם את השהות בקרב ובשטח לקצת יותר נעים. נשמח מאוד לקבל תרומות לעמותה מעם ישראל, כדי להמשיך ולפעיל את המקלחות לאורך כל המלחמה עבור החיילים בשטח. כל העברה של המכולה ממקום למקום והפעלתה כרוכה בעלויות של עשרות אלפי שקלים״.
למעוניינים לתרום לחצו כאן 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY