טיפולים אוטולוגיים (טיפולי PRP) הינם טיפולים זעיר-פולשניים המבוססים על חומר ממקור עצמוני – חומר שהגוף שלנו מייצר בעצמו. הוכח מחקרית כי טיפולים אוטולוגיים יכולים להפוך את הגנטיקה גם אצל מי שהנשירה כבר החלה אצלם. עם זאת, יודגש כי כל גוף מגיב אינדיבידואלית ולכן אין דרך לדעת מראש מי יגיב לטיפול ובאיזו עוצמה.

צילום: צחי שלקוביץ

 

הסטטיסטיקה מלמדת כי קו הטיפול הראשון שלנו – סדרת TS-PRP*8  – מניב תוצאות טובות בקרב כ- 75% ממאות מטופלינו. למטופלים שלא הגיבו (או הגיבו באופן חלקי) לטיפול זה, אנו ממליצים לעבור לקו הטיפול השני ולבצע טיפול בודד (או יותר) של TS-PRP*14 , אשר סטטיסטית, מניב תוצאות אצל כ-50% מהמטופלים.

הקשר בין ריכוז הטסיות לתוצאות טובות אינו ברור ולא בהכרח טיפול אחד אפקטיבי מהאחר

הטיפול בתאי אב הינו טיפול אוטולוגי פולשני יותר מטיפולי הטסיות והוא מומלץ כקו טיפול שני או שלישי למי שעברו סדרת  TS-PRP אשר הניבה תוצאה לא מספקת. ישנם מטופלים הבוחרים לבצע טיפול זה כקו טיפולי ראשון ומבצעים טיפולים משמרים בטכנולוגיית תאי אב או TS-PRP   

צילום: אור גפן

בטיפולים האוטולוטגייםעושה צוות המרפאה שימוש בציוד מתקדם ובלעדי החל ממבחנות ייחודיות ביבוא אישי מארה”ב וכלה בטכניקות חדשניות להפרדת תאים והזרקת שיער לקרקפת.

בזכות זאת, המרפאה מציעה את מגוון טיפולים ייחודיי באיכותו והיקפו בישראל ובעולם. המגוון הרחב, מאפשר התאמה אישית של פתרונות לנשירה והתקרחות, בהתאם למצבם של המטופלים והמטופלות המגיעים למרפאה. כך, מגדיל הצוות הרפואי את סיכוייהם של המטופלים לפתור את הבעיה המטרידה אותם ופוגעת במראה החיצוני, בדימוי הגוף ובביטחון העצמי.

 הטיפולים המבוצעים בטכניקות ייחודיות ובריכוזים גבוהים במיוחד, משלבים טכנולוגיות פורצות דרך בישראל ובעולם.

 

צילום: אור גפן

את טיפולי ה PRP ניתן להשיג במרפאה של ד"ר צחי שלקוביץ, מומחה ברפואת עור ולדרמטולוגיה אסתטית. בוגר ביה”ס לרפואה באוניברסיטת ת”א, עם התמחות ברפואת עור במרכז הרפואי ע”ש חיים שיבא, תל השומר, והשתלמות-על באוניברסיטת סאן פרנסיסקו קליפורניה.

בנסיון העשיר של ד”ר שלקוביץ ניתן למצוא הקמה וניהול של מכללה לרופאים  ללימוד הסבה לרפואה אסתטית  הרצאות בכנסים המובילים בעולם בתחום האסתטיקה כמו ה–  – IMCAS –  International Master Course on Aging Science הצרפתי, בו הוא משמש כמרצה בכיר באקדמיה האינטרנטית וחבר מועצת המנהלים לטיפול בסיבוכים אסתטיים, ב– AMS ( The Aesthetic Multispecialty  Society) וב– GRA (Global Regenerative Academy)  האירופאיים, אליהם הוא מוזמן  מדי שנה, להרצות על סטארט-אפים, חידושים ומחקרים בהם הוא שותף.

לפרטים נוספים:

סניף בני ברק

בר כוכבא 23 בני ברק
בניין “V Tower” קומה 2 (במסדרון)

טלפונים  1-700-505959 | 03-6764111

סניף רעננה

אחוזה 124 רעננה
בית פוזין

טלפון  09-7418070   

[email protected]

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY