מרכז תצוגה דאציה נשר צילום שי ויליץ )

מותג הרכב  דאצ'יה מרומניה חנך אולם התצוגה שני בישראל וראשון בצפון  בהשקעה של 2 מליון שקלים. הגענו לשם כדי לבדוק מחירים, לשטוף את העיניים במכוניות נוצצות ולפגוש את סגן נשיא רנו העולמי  ואת ראש העיר שידע את כולם בדיוק ביזה רכב  הוא נוסע בביקוריו באירופה

אבי בינמו, ראש עיריית נשר כנראה לא הופתע שאת מרכז התצוגה השני של מותג דאצ'יה הוחלט לפתוח דווקא בנשר. "העיר הזו ידועה  כמקום טוב לעסקים. רק בשנה האחרונה  נפתחו בעיר 20 עסקים ונסגרו בודדים, וזה שונה מאוד משאר הארץ", הוא אמר באירוע הפתיחה.  אנחנו יושבים על ציר אסטרטגי עם  גישה נוחה, באזור שממשיך להתפתח  ושתדעו כאשר אני טס לאירופה אני נוסע רק  על דאצ'יה.”

האולם ממוקם בדרך בר יהודה ומשתרע כל כ – 1,000 מ"ר.  סגן נשיא רנו העולמית –  ברנרד קמביה  ומנכ"ל רנו מזרח התיכון מרוואן היידמוס,  הגיעו במיוחד לאירוע,

רועי שחורי מנכ"ל דאצ'יה ישראל פתח אותו ואמר שמרכז המכירות החדש יאפשר גישה ישירה לקהלים מגוונים ממגזרים שונים, ויציע לתושבי חיפה והצפון להינות מדגמי דאצ'יה במחירים משתלמים מפתיעים,  גם בהיבט  עלויות האחזקה, האביזרים, והמוצרים הנלווים.

כמה מפתיעים? אחד מהדגמים הפופולארים עולה בסביבות 80,000 ואנחנו מדברים כאן על ג'יפון, לא על רכב קטן. או על רכב סופר מיני למשפחה במחיר של כ-59,000 ש"ח.

שחורי הוסיף כי "מאז כניסת המותג לישראל, לפני שנתיים, יצרה דאצ'יה מהפכה צרכנית במחירי רכבים  בענף הרכב. מאז מכר המותג מעל 6000 מכוניות, זאת תוך הקפדה על המודל העסקי של דאצ'יה  – אין מבצעים והנחות והמחירים אחידים ונמוכים מלכתחילה לכולם".

דגמי דאצ'יה משווקים בישראל בשיטת המכירה ייחודית ושונה  ממה שמורגל הצרכן הישראלי, בין היתר: הלקוח בוחר דגם, מאבזר אותו עפ"י צרכיו ומקבל באופן מידי. ללקוח מוצעים מגוון אביזרים עשיר בתחום הטכנולוגיה,  פנאי ושטח ואביזרים דקורטיביים. בנוסף מוצעים ללקוח חבילות שירות ומימון במחירים משתלמים. כמו כן ללקוחות דאצ'יה מוצעות חבילות ביטוח והארכת אחריות יצרן


באולם המכירות החדש בנשר  יוצגו דגמי  דאצ'יה:  סנדרו סטפווי – קרוסאובר משפחתי בעל מנוע בנזין 0.9 ליטר טורבו , עם 90 כוחות סוס ותיבת הילוכים אוטומטית. מחירו לצרכן בישראל  77,990 ₪.

דאצ'יה סנדרו 1.2 ליטר בנזין – סופר-מיני המרווח ביותר בקטגוריה, מתאים למשפחות ובמחיר חסר תקדים בשוק הרכב בישראל:   כולל: בקרת שיוט, 4 חלונות חשמליים, שליטה מההגה על מערכת שמע ודיבורית בלוטות' נשלטת מההגה.– מרווח ל 5 נוסעים עם אחריות ל 3 שנים. מחיר: 54,990 ₪

דאסטר – רכב פנאי שטח מרווח, מצויד במנוע טורבו בנזין 1.2 ליטר ( 125 כ"ס) 4X4  או 1.5 ליטר טורבו דיזל, 109 כ"ס עם הנעה קדמית או  4X4.תיבת הילוכים ידנית 6 היל'. מחיר לצרכן החל מ 89,900 ₪.

לודג'י – ואן מרווח עם 7 מקומות ישיבה למבוגרים. מצויד במנוע 1.2 טורבו בנזין או 1.5 טורבו דיזל ותיבת הילוכים ידנית 5 היל'. מחיר לצרכן – החל מ 99,490 ₪.

דוקר – מכונית מסחרית מרווחת עם 2 דלתות צד ודלתות אחוריות נפתחות לצדדים. מנוע 1.2 ליטר טורבו בנזין או 1.5 ליטר טורבו דיזל ות"ה ידנית 5 הילוכים. מחיר לצרכן: החל מ 89,990₪ .

דאצ'יה  לוגאן סדאן, החל מ – 74,990 ₪.

דאצ'יה לוגאן mcv – החל מ – 82,990 שח.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY