רוצים לצאת לחופשה בצימר? תשכחו משיחות טלפון מייגעות עם בעלי צימרים וממחירים מופקעים והתמקחויות מתישות. לראשונה בישראל הושקה VACO- אפליקצייה להזמנת צימרים ואירוח כפרי בשיטת אונליין,  הכוללת עדכון תפוסה בזמן אמת, הצגת חוות דעת אמינות, מחירים אטרקטיביים ללא צורך בסחר מכר בכל עסקה, אפשרות לביטול חינם ועוד.

אושרי ולדמן ואלי טיב  הבעלים של חברת "פרסומדיה נטגרופ בע"מ", הנמנים על החלוצים בתחום שיווק תיירות פנים עם ניסיון של למעלה מ – 12 שנים, החליטו לקרוא תיגר על השוק הפרוץ של הצימרים בישראל, ולשנות את חוקי המשחק מתוך אמונה כי כל עוד לא יוצגו מחירים מדוייקים ותפוסה אמיתית ימשיך הענף להיגרר לסחר מכר על כל עסקה וירחיק מהענף לקוחות איכותיים. בעלי הצימרים מציגים על פי רוב מחירים גבוהים יותר מתוך ידיעה שבמהלך שיחת הטלפון יחל תהליך משא ומתן על המחיר.

VACO הוקמה במטרה לעשות מהפיכה בעולם הצימרים ולאפשר לצרכן הישראלי את החופש לבחור נכון את החופשה הבאה שלו, תוך שקיפות מלאה ובמחירים הכי טובים. האפליקצייה  מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת וחווית משתמש מהתקדמות שיש.

אפליקציית VACO, לעומת שאר המתחרים, מפרסמת את כל חוות הדעת האמיתיות של הנופשים, בדגש על כ-ל חוות הדעת!

אופציית הוספת חוות דעת ניתנת לרישום אך ורק על ידי אורחים ששהו במקום, כך שאין מקום לספקות של חוות דעת טובות אך שקריות. מנגד, באפליקציה יפורסמו גם חוות הדעת השליליות על מנת להעניק לגולש שקיפות מלאה ואת חופש הבחירה באיזה מתחם נופש לנפוש ללא השפעות והטיות.

עם גידול הביקוש לצימרים בארץ ופריצות בתחום, הפך הענף לשוק בו מתקיים סחר מכר על המחיר הסופי, שיחות התמקחות והצעת מחירים מגוונים ללקוחות שונים. מצב זה גרם לבעלי הצימרים להעלות מחירים באופן אוטומטי מתוך הבנה כי בכל מקרה תגיע שיחת המיקוח והמחיר יצנח אט אט מטה, מצב זה יוצר חוסר הגינות עבור חלק מהאוכלוסייה שאינו מתמקח ולבסוף "מפסיד" כסף.

באפליקציית   VACOדאגו לכם למחיר הטוב ביותר מבעלי הצימרים– בהתחייבות! זאת בהתחשב בטווח המחירים של בעלי הצימרים, עונות השנה והביקוש באותו זמן.

לראשונה בישראל קיימת אפשרות לביטול חינם ברוב הצימרים. הצרכנים מוגנים ע"י תקנון מרגע הזמנת הצימר. תנאי הביטול מופיעים בתנאי ההזמנה של הצימר וכן באישור ההזמנה הסופי.

לאחר ביצוע ההזמנה נשלח למזמין אסמכתא למייל שכוללת גם את התאריך הסופי שעד אליו ניתן לעשות שימוש באופציית ביטול חינם. כמו כן, לצד התאריך יופיע לחצן ביטול הזמנה שמאפשר לך לבטל את ההזמנה באופן מיידי.  

בפעם הראשונה בישראל כדאי למעשה להזמין צימרים בהזמנה עתידית!!!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY