השבוע נחשפה התקשורת לפרוייקט "אוונגארד רזידנס", דיור מוגן לגיל השלישי, במקום הכי יפה ושקט על הכרמל. הבניין לשימור, הספא, המדשאות, שירותי הכביסה והניקיון, רופא צמוד והגימור ברמה הכי גבוהה, מבטיחים לך תמורה מלאה לכספך. תמורת האחזקה והשיפורים תיפרדו מכ-12 אלפי שקלים. כל חודש

"בעמק יפה בין כרמים ושדות עומד מגדל בן חמש קומות. ומי גר במגדל? בקומה הראשונה תרנגולת שמנה… בקומה השנייה גרה קוקייה…בקומה השלישית חתולה כושית נקייה… בקומה הרביעית גרה סנאית ובקומה החמישית גר מר עכבר" (לאה גולדברג, דירה השכיר). לגמרי לא בטוח שהכניסה לבעלי חיים תתאפשר במקום.

פרוייקט הדיור המוגן היוקרתי בעיר (לטענת הבעלים היוקרתי בארץ), משלב קלאסיות ומודרניות בהרמוניה בלב ליבו של הכרמל הקלאסי. נוחות ויוקרה, מתמזגים בסביבה שקטה, ירוקה ופסטורלית, אך יחד עם זאת כל כך מרכזית וקרובה למרכזי הבילוי והתרבות של העיר. במרחק הליכה קצר במישור, ניתן להגיע לאודיטוריום ולסינמטק, למוזיאונים, לחנויות ולמסעדות, כמו גם לשירותים היומיומיים של דואר, בנקים, בתי מרקחת ועוד.

על מנת לשמור על צביונו הייחודי של המקום וכדי למתגו כבעל רמת גימור בינלאומית המבוססת על סטנדרטים גבוהים של בניה ואסתטיקה, נבחרו אנשי מקצוע מעולים. משימת התכנון הוטלה על אדריכלים מובילים בישראל המומחים לשימור ושחזור מבנים היסטוריים ואתרי מורשת. בעבודתם שמרו האדריכלים על הישן יחד עם אמירה עכשווית והכל בסטנדרט גבוה של בנייה ואסתטיקה המשדר קלאסיות ואלגנטיות. תפיסת העולם האדריכלית בפרויקט הינה, כי הדירה שלכם משקפת את ההעדפות, הרצונות והנוחות שלכם. הפרויקט מציע מגוון דירות נוחות הבנויות בסטנדרט גבוה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר: תכנון, עיצוב, ביצוע מקצועי, אבזור יוקרתי, מרפסות מרווחות ואמצעי בטיחות. הפינוקים כוללים בריכת שחייה מקורה כל השנה, ספא מפואר הכולל ג'קוזי וחדר כושר, טיפולי יופי ומספרה, אליהם יוכלו להיכנס גם קרובי המשפחה של הדיירים. שירותי שמירה, שירותי רפואה ראשונה בכל שעות היממה, חנייה מאובטחת ולובי מפואר המאויש 24 שעות ביממה, חדרי אירוח ומסעדה, כמו גם שירותי אחזקה וניקיון.

באוונגארד רזידנס 91 יחידות דיור, אך רק 90 יוצאות למכירה לקהל הרחב. הבעלים של הפרוייקט, ד"ר גיורא וינטרשטיין, לשעבר מנהל ביה"ח אלישע, כבר הבטיח את מקומו ויהיה הראשון לעבור להתגורר בפרויקט. עד עתה נמכרו כרבע מן הדירות, כשהשיווק נעשה מפה לאוזן בזכות הצוות הניהולי, ריבה גנות, מנהלת הפרוייקט ואיתי וינטרשטיין שהוא מנהל התפעול.

מחירים: פיקדון החל מ-1.2 מיליון ₪ ועד 3 מיליון ₪ ובממוצע 1.8 מיליון ₪, תלוי בגודל הדירה וכ-8.5 אלף ₪ לחודש ועד 15,000 ₪ לחודש לתחזוקה שוטפת.

 

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY