תתייצבי: פסטיבל האימהות הגדול והחינמי מגיע לצפון

שלושה ימים של פסטיבל עם מגוון רחב של סדנאות והרצאות לאמהות, זה מה שמחכה לכם בקניון שער הצפון במסגרת "בייבי Love , שיימשך שלושה ימים ויתחיל ב-7 למאי

הפסטיבל מזמין אמהות טריות להעצים את הקשר עם תינוקן וללמוד כיצד ניתן להעניק  לו יותר בפסטיבל "בייבי Love " 2017. במהלך הפסטיבל שיימשך שלושה ימים (7-9.5) יוכלו האמהות ליהנות ממספר פעילויות וסדנאות בניהם :קבוצת הליכה עם עגלות בהנחיית מדריכת כושר מוסמכת לנשים בהריון ואחרי לידה,  שיעור בעיסוי תינוקות  עם מדריכת עיסוי ויועצת הנקה, מעבר למוצקים,תחילת שתייה ,הגנה על עור התינוק ,ואפילו שיעור זומבה מיוחד לך ולקטנטן שלך.

בנוסף יקבלו האמהות הטריות מספר חבילות שי מיוחדות עם שלל מתנות שימושיות של החברות המשתתפות לגידול התינוק בניהם נביעות ד"ר בייבי מאמי קר ועוד.  במקום יוצבו מספר עמדות ייעוץ אישי בנושא שינה, הנקה, שתייה, הדרכת הורים, לכל שאלה או חשש שיש לכם לגבי התינוק או אופן הגידול שלו.

כמזכרת לפסטיבל יוכלו האמהות הצעירות להצטלם ביחד עם תינוקם ולקבל מגנט מושקע עם התמונה. מבקרות הפסטיבל ייהנו מהנחות מפנקות על מגוון מותגי הלבשה תינוקות ותיקי עגלה כגון תיק החתלה יוקרתי של אולגה ב-149 שח' ,הטבות ייחודיות לאמאות ב"סופר פארם" . בנוסף, תוצע סדנה מיוחדת במחיר סמלי שתדריך אמהות על הצעדים הראשונים של התינוק.
הפסטיבל מופק בשיתוף אmא, מקום מפגש לאמהות, ולוקחים בו חלק חברות כגון נביעות, סופרפארם, צעדים ראשונים, מאמי קר, ד"ר פישר, המנשא הנכון, ניע נוח.

הפסטיבל יתקיים בתאריכים 7-9.5 בין השעות 9:30 ו-13:00 

כניסה חופשית, חניה חינם פינות החתלה והנקה לנוחות האימהות

קניון שער הצפון- דרך חיפה 30 קריית אתא

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY