ביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה, נענה לבקשת עורך דין גיא אופיר, סניגורו של האיש לדחות את התביעה שהגישה פרודתו וקבע כי 'פיצויים המשולמים במסגרת תביעה עפ"י חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים אינם נושא לאיזון בין בני הזוג'

נראה שזה סיפור של מאבק גירושין שאין לו סוף. בני זוג מהצפון, החיים בנפרד במשך תקופה ארוכה תוך שהם מנהלים התכתשות משפטית על חלוקת נכסיהם, לא מפסיקים להפתיע את בית המשפט לענייני משפחה בחיפה בתביעות הדדיות וחוזרות.  בפעם האחרונה, בית המשפט דחה את תביעה שהגישה האישה, לאחר שבא כוחו של בעלה, עו"ד גיא אופיר, חשף בפניו אסמכתאות ובהן פירוט הסכומים שהועברו מחברת הביטוח לידי הבעל, העובד כנהג מונית, בגין פיצויים בעקבות תאונת דרכים קשה שבה היה מעורב האסמכתאות האלו הוכיחו כי האישה הציגה נתונים מופרזים על הפיצוי הכספי שהוא קיבל.

בנוסף, בית המשפט קיבל את גרסתו של ב"כ של הבעל, עו"ד גיא אופיר כי, האישה 'ניפחה' את סכום הפיצויים, לא מסרה את מקור המידע שעליו הסתמכה בקביעת הסכום שנקבה ופעלה "בחוסר תום לב וחוסר ניקיון כפיים".

הגבר טען כי מספר חודשים לאחר תאונת הדרכים, שבה היה מעורב, הוא עזב את רעייתו ואת ביתם  ועבר להתגורר אצל קרובי משפחה.  ביהמ"ש קבע עוד בהחלטתו כי,  "במקרה שבפנינו, שולמו לבעל דמי פגיעה בגין הפסד שכרו לאחר אירוע התאונה למשך תקופה של כחצי שנה והסכום ששולם כיסה 75% משכרו ויש להניח ששולם לפני מועד עזיבת הבעל את הבית המשותף". ביהמ"ש אף קיבל את עמדתו של ב"כ הבעל עו"ד גיא אופיר וחייב  את האישה לשלם לבעלה בנפרד את הוצאות המשפט ושכ"ט עו"ד.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY