"יחד אל מול האתגרים: נכונים, ניהוליים, נציבים" דוקטור ועורך דין יהודה אליה

"התפקיד הרב-תחום של מבקר פנים, חשבונאי ומגשר: מסייעים על גב הקלת העסקים"
בעולם העסקי המודרני, התרחבות הפעילות העסקית והגלובלית מובילה לצורך במקצוענים שיכולים לסייע בניהול ובשילוב רמות שונות של מורכבות. מבקר פנים, חשבונאי ומגשר הם שלושה מומחים שפועלים בקרבת עסקים וארגונים, ומציעים מגוון שירותים שיכולים להפוך לשותפים יעילים לכל סוגי העסקים.
מבקר פנים: נטילת מדדי אמינות ושקיפות מבקר פנים הוא מומחה שמבצע בדיקות ובקרות על פעילות העסק ועל דיווחיו הפיננסיים. התפקיד שלו הוא לוודא שהעסק פועל תוך עמידה בחוקים ותקנות, ושהדיווחים הפיננסיים של העסק נכונים ודיוחים באופן שקופה. המבקר פנים יכול להיות פנים פנים עם התוקפים המרכזיים בארגון או לשמש כמבקר חיצוני שמונה על ידי גורמים חיצוניים כמו רשויות מס ורשויות רגולציה. הוא מסייע בהקניית אמינות בין העסק לשוק ולשותפים, ועשוי לתרום להפחתת סיכונים כספיים ופיננסיים.
חשבונאי: ניהול פיננסי ממוקד עסקים החשבונאי הוא המומחה בניהול הפיננסי של העסק. משימותיו כוללות את ניהול החשבונות, התקצוב, חשבוניות ושכר עובדים. הוא מבצע ניתוחי עסקיים ומסייע בהפקת מידע פיננסי המשמש כבסיס להחלטות עסקיות ותכנון אסטרטגי. החשבונאי יכול להיות פנים פנים עם הנהגת העסק או לשמש כיועץ חיצוני שמונה על ידי הנהגה בכדי לסייע בניהול פיננסי אסטרטגי.
מגשר: חיבור בין התחומים המגשר הוא המומחה שמקשר בין המבקר פנים והחשבונאי לבין הנהגת העסק. הוא מבין את הדרישות הפיננסיות והחוקיות של העסק, ומסייע בתיאום בין המגוון של התהליכים והדרישות השונות. המגשר מציע פתרונות יעילים להשוואת וניהול הפיננסים והתהליכים הפנימיים של העסק, ובכך מקל על הנהגה לקבלת החלטות מושכלות.

דוקטורט מנהל, ממשל ומדיניות ציבורית
בעל תואר שני במדיניות ציבורית ומבקר פנים תואר ראשון במשפטים לימודי חשבונאות ומיסים,
חשב שכר בעל התמחות בדיני עבודה, דיני משפחה, נזיקין, מיסים ומקרקעין.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY