מביאה את הבשורה לעור

טניה אוהב שלום, קוסמטיקאית בעלת ותק של שני עשורים בתחום הטיפוח, מביאה בשורה קצת אחרת בכל הקשור לטיפול בעור. בשורה שאת המקורות שלה ניתן להבין בקלות אם נחשפים לילדותה ואל הסביבה התובענית בה גדלה, שהפכו אותה לאשת המקצוע שהיא היום.

"עוד כילדה קטנה, נמשכתי לקונספט של "מעיין הנעורים". היה בי איזשהו דחף להפוך נשים ליפות יותר וצעירות יותר. אני זוכרת את עצמי מורחת קרמים לבנות משפחה וחברות מתוך פנטזיה שאני הולכת להמציא "שיקוי קסמים" שיכול להחזיר את כולם 10 או 20 שנה אחורה בזמן.

כנערה, אף על פי שמאוד נמשכה לקוסמטיקה ולתחום היופי, בכל זאת בחרה בלימודי הוראה ועבדה מספר שנים כמורה לאנגלית עד שבגיל 30 חלום הילדות לא נתן לה מנוח וטניה החליטה להגשים את עצמה וללמוד קוסמטיקה. תוך זמן קצר הקליניקה הקטנה והביתית הפכה לקליניקה גדולה ומפוארת עם מיטב הטכנולוגיות הקיימות בשוק.

טניה מאמינה בתוכניות טיפולים ממוקדות שמטפלות בשורש הבעיה שיוצרת את הסימפטום שמפריע לנו בעור הפנים – בין אם מדובר באקנה, פיגמנטציה או אנטי-אייג'ינג – בהכרח אנחנו נדבר על תהליכים ועל סדרות של טיפולים. מטרת הטיפולים בקליניקה היא חדירה לעומק העור וחיסול המקור שגורם לבעיה, תוך כדי הגברת הייצור העצמי של קולגן ואלסטין בגוף – אבני הבנין העיקריות לעור מתוח, זוהר וחלק.


עונת החורף היא הזדמנות מצויינת להכיר את "טיפול הדגל" במרפאה של טניה אוהב שלום.
מדובר בטיפול עוצמתי ואפקטיבי במיוחד בשם BBL . רבות יחשבו שמדובר בעיצוב ישבן אבל בעצם אלו ראשי תיבות של BROAD BAND LIGHT כלומר טיפול באמצעות קרן אור. למעשה, ה BBL זו הטכנולוגיה שטניה מגדירה כ"רולס רויס" של טיפולי הפנים וזאת, לאחר שניסתה כמעט את כל המכשור הקיים בארץ.
מדובר בטיפול לייזר בטוח ויעיל למגוון בעיות עור קוסמטיות כמו רוזציאה, כלי דם בולטים ואקנה שיכול לטפל גם במזעור הופעתם של נזקי שמש, קמטוטים וקמטים ובאיזון ואיחוד גוון ומרקם העור.

טיפולי BBL מסייעים לשפר את נזקי העור שנגרמו בעקבות חשיפה לשמש ולזיהום סביבתי כגון פיגמנטציה, מלזמה, קמטוטים וקמטים, צלקות, נקבוביות גדולות, עור חסר גוון או חסר אחידות, אדמומיות ועור רפוי. לרוב, ימוקדו טיפולי BBL באזור הפנים, בצוואר, בחזה, בזרועות ובידיים – אם כי ניתן לטפל בכל אזורי הגוף.

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY