מסמנים מטרה

רולקוד. חלק מהמותג. צילום איתן אלחדד
רולקוד. חלק מהמותג. צילום איתן אלחדד

אנחנו נתקלים בהן בכל כך הרבה הזדמנויות במהלך חיי היום יום, בין אם כמשקפות ומסמלות מוצרי מזון ומשקאות, אמצעי לסימון בגדים, ברקודים למוצרים שעליהם מידע הכרחי ואפילו למטרות פרסום ובטיחות. המדבקות והתוויות המיוצרות על ידי חברת רולקוד בע"מ מותאמות לכל צורך ומיוצרות בכל גודל וצורה, תוך שימוש במכונות חדישות ומתקדמות ובחומרי גלם ייעודיים.

רולקוד בע"מ – ייצור מדבקות בגלילים וסרטי הדבקה, הוקמה לפני כעשור על ידי ארז דדון כשלעובדיה יש ניסיון בתחום של יותר מ- 20 שנים. החברה מקפידה על נתינת שירות אמין, מהיר ואדיב תוך מתן יחס אישי לכל לקוח, בכל מקום. "אנחנו דוגלים ורוצים לתת איכות ולשרת את הלקוחות, במהירות  ובשיא המקצועיות האפשרית", אומר ארז, "החזון שלנו הוא לייצר, להיות מעולים במה שאנחנו עושים וכמובן גם תחרותיים בשוק".

תוך שימוש בסטנדרטים גבוהים, שיטות עבודה מתקדמות וחומרי גלם איכותיים, החברה מתמחה בתחומים של ייצור מדבקות בגלילים, תוויות וברקודים, שיווק רדידי דיו ומדבקות למדפסות טרמיות, הדפסות משי, הטבעות, דפוס דיגיטלי, סרטי הדבקה מודפסים ומדבקות למקודדים.

דדון מדגיש כי התוויות והמדבקות בלתי נפרד מאריזתו ועיצובו של מוצר. "מדבקות ותוויות המיוצרות נכון ובצורה המושכת את העין, תגרום לצרכן להבחין במוצר שלכם דווקא, על פני מוצרים אחרים המונחים על ידו במדף, מה שמגדיל משמעותית את הסיכוי שהמוצר שלכם יבחר על ידו. הנראות האסתטית של המוצר יכולה להשפיע לטובה על מכירותיה של החברה המייצרת אותו".

בכל גולד ובכל צורה. רולקוד בע"מ. צילום איתן אלחדד
בכל גולד ובכל צורה. רולקוד בע"מ. צילום איתן אלחדד

רולקוד בע"מ תייצר עבורכם מדבקות ותוויות בכל גודל ובכל צורה שיתאימו לצורכיכם.  בין היתר היא מייצרת מדבקות לבנות המיועדות למדפסת טרמל טרנספר, מדבקות צבעוניות, מדבקות פרוצ'ס בשילוב של הטבעות והבלטות, סרטי הדפסה מודפסים, מדבקות עם מידע משתנה, מדבקות בשילוב ציפוי לכה סלקטיבית ולמינציה ועוד.

המדבקות מיוצרות לשימושים אפשריים רבים בין אם כמדבקות לרכב, מדבקות פרסום, בטיחות, מדבקות ברקוד לתיוג ומיון מהיר של מוצרים, מה שמקל על תהליך המכירה שלהם ועל סדר מלאי המוצרים . כמו גם מדבקות ותוויות להדבקה של בקבוקי משקאות מפלסטיק וזכוכית או בקבוקים לנוזלים שמיועדים לשימושים שונים, וגם כתוויות לבגדים.

בכדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר וייצור ברמה הגבוהה האפשרית, כל המדבקות והתוויות מיוצרות באמצעות מכונות חדישות ומתקדמות. מחלקת הדפוס מקפידה לעשות שימוש במספר טכנולוגיות הדפסה, ביניהן דפוס דיגיטלי, פלקסו, הטבעות, בלט, הבלטות וטרמל טרנספר.

כל שירותיה של החברה מרוכזים תחת קורת גג אחת, בין אם מדובר בעיצוב המוצר או הבאתו לדפוס. המוצרים מיוצרים באמצעות הציוד המקצועי והמתקדם ביותר שקיים בתחום, ולפי דרישות תו התקן המקובל. עובדיה של המחלקה הקונבנציונלית משתמשים עם מכונות פלקסו ובלט, המאפשרות הדפסת עבודות בשימוש של עד 7 צבעים, בשילוב עם ציפוי לכה או למינציה. עובדי המחלקה הדיגיטלית עושים שימוש במכונות דפוס מבית HP אינדיגו, הנחשבת לאיכותית ביותר בשוק.

מתאימים את עצמם. רולקוד בע"ם. צילום איתן אלחדד
מתאימים את עצמם. רולקוד בע"ם. צילום איתן אלחדד

רולקוד בע"מ עובדת בעיקר עם מפעלי תעשייה, חברות היי טק ולקוחות מגוונים בשלל תחומים כמו : קוסמטיקה וטואלטיקה, כימיקלים, פרמצבטיקה, יין, מזון ומשקאות. בתהליך הייצור נעשה שימוש בחומרי גלם שונים המותאמים לכל תחום, כולם מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ומכון התקנים האמריקאי, כשתהליך העבודה כולו מתבצע תוך הקפדה מלאה על תקנות הבטיחות בעבודה ושמירה על איכות הסביבה

כל אחד מתחומים אלו דורש שימוש בחומרי גלם שונים המותאמים אליו. עבור תחום הקוסמטיקה והטואלטיקה נדרש שימוש בחומרי גלם תקניים באיכויות גבוהות, לכן בין השאר נעשה שימוש במכונות דפוס דיגיטליות של חברת HP אינדיגו להדפסה על גבי נייר, פוליפרופילן, PP, PVC כולל הטבעות המותאמות לדרישת הלקוח.

כשמייצרים מדבקות ותוויות לתחום המזון והמשקאות, יש צורך בייצור של תוויות איכותיות שיכולות להכיל מידע רלבנטי רב, לדוגמא את שם המוצר, הברקוד שלו, ערכים תזונתיים שהוא מכיל, פרטי היבואן או היצרן ופרטי הכשרות. כחברה מנוסה בעיצוב וייצור של מדבקות בכל גודל וצורה, ובבחירה של חומר הגלם והדבק המתאימים, רולקוד בע"מ מתמודדת היטב גם עם הנדרש בתחום זה.

עבור ייצור בכימיקלים, הנחשב לתחום רגיש גם כן משתמשת החברה  בהדפסה על חומרי גלם המתאימים לתנאי חוץ ובשיטות הדפסה ספציפיות כמו הדפסת משי.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY