הראשונים להביא לארץ. גהאט מערכות
הראשונים להביא לארץ. גהאט מערכות

 

במצבים מסכני חיים, ברגעים המפחידים ביותר, יש מי שתמיד יהיו בשטח לכבות את האש, להציל אנשים ורכוש – גאהט מערכות

זה יכול לקרות בשטח פתוח, בטבע, ביער קסום, במבנה משרדים מצוחצח למראה וגם בבית הפרטי. שריפה היא קרוב לוודאי אחד האירועים הכי מאיימים שיכולים להתרחש ובעל תוצאות הרסניות ביותר. מערכות כיבוי אש יכולות ממש להציל את רכושכם, אבל קודם כל את החיים.

שרון דה-בר, מומחה בתחום כיבוי האש ובעל ידע וניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום. הוא יודע עד כמה התחום הזה יכול להיות הרסני ושנת 2008 הוא החליט להקים את גאהט מערכות בע"מ. מאז הוא המנכ"ל והבעלים. החברה, שממוקמת באזור התעשייה מנוף, מעניקה פתרונות ייחודיים לכיבוי אש, בעיקר עבור מבנים מסחריים, מרכזים לוגיסטיים (מרלוגים), מחסנים, חוות מכלים, מפעלים כימיים ופטרו כימיים, תעשיות ביטחוניות,  נמלים, יחידות חילוץ ופיקוד העורף. גם הרשות הארצית לכבאות והצלה היא לקוח של החברה.

החברה היא ספקית של משאבות כיבוי אש, מאגרי מים לכיבוי אש ולמי שתייה, מערכות כיבוי אש בקצף ומים, גלאי עשן אלקטרו אופטיים, מתזים, מגופים ומערכות ייחודיות לכיבוי אש, תרכיזי קצף לכיבוי אש ומערכות כיבוי אש בלחץ גבוה. שרון מדגיש את יתרונן של מערכות הכיבוי בלחץ גבוה כמערכות ייחודיות, עצמאיות, יעילות ביותר וידידותיות למשתמש, הנותנות פתרונות אפקטיביים ביותר ומצילות חיים. בנוסף החברה מספקת רכבי כיבוי וחילוץ ייחודיים וציוד חילוץ מתקדם כמו כריות הרמה לחילוץ.IMG_1058

המוצרים המשווקים על ידי גאהט מערכות, עונים על תקני האיכות הגבוהים ביותר וכיאה לחברה שעובדת עם הגדולים ביותר, הם גם מן הסתם מאושרים במכון התקנים הישראלי. הם בלעדיים ומיובאים מארצות הברית ומאירופה.

"התמקדתי בנישות, פניתי לספקים הכי טובים וחיפשתי דברים שאין אצל אחרים", אומר דה- בר, "כשמתחרים רואים שאני מתחיל לעבוד עם מוצר מסוים, הם אחר כך מעתיקים ממני. אנחנו היינו למשל הראשונים שהבאנו מיכלי אגירה של מים לשתייה ולכיבוי אש היכולים להכיל מחצי מיליון ועד מיליון ליטר מים".

גאהט מייצגת את החברות הייחודיות והמובילות בעולם בתחום כיבוי ומניעת אש, ביניהן:  ARGO ,CST, FIREWARE, FOMTEC,PEERLESS PUMP , PYROLANCE  ואחרות. כמו כן קיים בה היצע מגוון ומקיף של משאבות כיבוי אש, החל ממשאבות IN LINE SUCTION, SPLIT CASE ועוד משאבות כיבוי אש כגון טורבינות אנכיות, מונעות חשמל ודיזל. החברה מספקת גם אביזרי לימוד והדרכה להתנהלות מול אש חיה, המסופקים לכבאים ולמפעלים וארגונים גדולים כמו אלביט ורפא"ל, העורכים באמצעותם הדרכות לעובדיהם. ציוד ההדרכה מסופק מהחברה ההולנדית FIREWAREו ידוע כאטרקטיבי, זול ואמין.

לאחרונה החברה ייבאה מערכות חדשות ומתוחכמות למניעת אש, הפועלות על ידי הורדת חמצן באופן בטוח, לאנשים הנמצאים במוקד האש, כשבמקביל הן מונעות אפשרות של בעירה במקום. "זה מציל רכוש וקודם כל מציל חיים. חלק מהמערכות מתאימות גם לשריפות גדולות כגון שריפות יער ודורשות שימוש מועט של מים. הלקוחות יודעים שלמוצרים יש אבא ואמא, שלקוח תמיד יקבל מענה מידי ואישי לכל בעיה. זה מאה אחוז זמינות ב-NO TIME".argo

החברה נותנת פתרונות שירות בכל הארץ, כשהמוצרים שהיא מייבאת מאוחסנים במחסן גדול הסמוך לנמל חיפה ומשם הם מופצים לכל מקום. גם בזכות הקשר ההדוק עם שירותי כבאות והצלה, אנשי גאהט נמצאים כל הזמן בשטח. "אנחנו משקיעים בציוד איכותי ומחפשים כל הזמן את הפתרונות הכי מתקדמים בתחום", אומר דה-בר, "בשוק מכירים אותנו כבר שנים רבות, והלקוחות יודעים שאצלנו הם יקבלו מוצר טוב, מחירים הוגנים ושאני תמיד עומד במילה שלי".

אחרי שנים שעבד כשכיר בחברה אחרת בתחום, דה –בר, כאמור, החליט לפתוח את גאהט. "כבר הכרתי את השוק, את הספקים בתחום, ידעתי שאני יכול לחדש ואכן פרצתי דרך, למשל במאגרי כיבוי אש. הבאתי מוצר שלא היה עד אז בישראל, מאגרי מים מאושרים עם תקן כיבוי אש המחובר עם ברגים בלבד. זהו מוצר בטיחותי מאוד שמותקן במהירות שיא. צריך להבין שעד אז, ריתכו את המתקנים בשטח בתהליך שכלל הרבה לכלוך וזמן מיותר. המוצר שאני הבאתי הוא קל להתקנה ומורכב בצורה נקיה ובטוחה. אחר כך המתחרים שלי התחילו לחקות אותי אבל אני מכיר את השוק הזה הרבה יותר מהם, הניסיון שלי יותר עשיר והלקוחות יודעים שיש להם על מי לסמוך".

 

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY