המשטרה חוקרת. בני ציון לפני מספר דקות
המשטרה חוקרת. בני ציון לפני מספר דקות צילום: שאקל

 

הן נוטרלו על ידי אנשי האבטחה של בית החולים בני ציון שהיה ממול. עד ראייה: "המבוגרים ישבו באוטו והן פשוט התנפלו. עד שמישהו בא וריסס אותן בגז פלפל"

שני קשישים הגיעו לחנות בחניון שמול בית החולים בני ציון, ברחוב גולומב. ארבע בנות מיעוטים ניגשו אליהם וטענו כי החניה הזו שלהם. הקשישים לא הסכימו לכך ובתגובה, על פי החשד, הן תקפו את הרכב, נתנו אגרופים לשמשות ופגעיו בקשישים. אנשי אבטחה, ככל הנראה מבית החולים, הגיעו למקום בריצה, תפסו שתיים מבנות המיעוטים וריססו אותן בגז פלפל, עד שנשכבו על הרצפה ונזקקו לטיפול רפואי. ניידות משטרה הגיעו למקום ותיחקרו את המעורבים. בזמן שמאבטחי בית החולים ניסו לעצור, ככל הנראה הופעל נגדם גם כוח. מדוברות בני ציון מסרו ל"חיפה טיימס" בתגובה: "המרכז הרפואי בני ציון נוהג באפס סובלנות כלפי אלימות המופנית נגד עובדי בית החולים ואנחנו סומכים את ידינו על המשטרה שתמצה עימם את הדין".

ממשטרת מחוז חוף נמסר לנו בתגובה: המשטרה חוקרת אירוע תקיפה שהחל אחה"צ מחוץ לבי"ח בחיפה ככל הנראה על רקע סיכסוך חנייה בין בנות משפחה תושבות חיפה שהגיעו לבקר את אימן ובין נהג אחר, בהמשך עפ"י החשד אירע אירוע אלים נוסף בין אותן בנות משפחה לבין מאבטחי ביה"ח  תוך שימוש הדדי בתרסיסי גז, המשטרה פתחה בחקירה ועיכבה 3 חשודות ביניהן קטינה וגבר נוסף כולם בני משפחה לתחנת חיפה.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY