כנס מועצת נשים נערך השנה לכבודן של נשות בני ברית ישראל בעיר חיפה והתקיים במוזיאון הכט, הממוקם באוניברסיטת חיפה.

בכנס, שהחל בשעות בוקר מוקדמות התפנקו מעל 300 נשים בארוחת בראנץ' עשירה, אחריה המשיכו בסיור ב"מוזיאון הכט" עם מדריכיו המצוינים ואשר בסיומו הגיעו האורחות לאודיטוריום לנשיאת ברכות והרצאות מעניינות.

פתחה את הכנס בברכות ומילות פתיחה הגברת רינה בר-אור, יו"ר נשות ארגון בני ברית, שהביעה תודתה העמוקה לכל הנשים שהגיעו ושהיו מעורבות ביוזמות השונות ברחבי הארץ, בעיקר בתקופה הקשה שעוברת על כולן במהלך החודשים האחרונים והוסיפה כי הנשים החברות ימשיכו לבנות ולשאוף ליצור עולם שבו נשמע קולן בסולידריות ללא גבולות ולמען שינוי מבורך.

סגנית נשיא אוניברסיטת חיפה, פרופ' מונה בוארון, ראש החוג לנוירוביולוגיה, דיברה על קשיים בהתקדמות נשים בארץ ובעולם ועל מלחמתה האישית כאישה ערביה מארונית שהגיע למקום מכובד בזכות עצמה, בהמשך עלתה לבמה אישיות מיוחדת – סא"ל במיל' אלינור ברזני אלימלך שבמשך שנים מלווה את מערך הנפגעים של צה"ל בצפון וסיפרה על הסיוע והתמיכה למשפחות וילדים שמעניק להם המערך.

גולת הכותרת הייתה הרצאת "מחושך לאור" של דר קרן בר חן, העומדת בראש המכון לפסיכותרפיה שבאוניברסיטת חיפה  – שדיברה על איך להעצים את התקווה בייחוד בימים אלו.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY