אבטחה היא מקצוע עם סיכון, ואלו העוסקים בה יודעים שלקחו על עצמם עבודה לא פשוטה. אבל, הסכנה, כפי שגילתה לידור ושדי , מאבטחת מהמרכז הרפואי רמב"ם, יכולה להגיע מהמקומות הכי לא צפויים. כשאיישה את אחת מעמדות האבטחה גלגל ענק ניתק ממשאית ועף לדרכה בעוצמה, אירוע לא קל אפילו עבור מי שהייתה נהגת נגמ"שים בצבא

ושדי (25), הנמנית על צוות מערך האבטחה בקריה הרפואית רמב"ם, איישה בבוקר שני האחרון את עמדת בידוק הרכבים באחת מכניסות החניון התת-קרקעי בבית החולים, הממוקמת בסמוך לכביש רחוב עפרון. בזמן שעצרה רכב לבידוק, לפני כניסתו לחניון, הרגישה חבטה חזקה בגבה ועפה קדימה, אל עבר הרכב. במצלמות האבטחה של בית החולים נקלטה באותו הרגע הסיטואציה הבלתי רגילה: גלגל ענק שניתק ממשאית לאיסוף אשפה שעברה באותו הזמן ברחוב השתחרר תוך כדי הנסיעה ועף בעוצמה אל עבר המאבטחת. מעוצמת המכה, הוטחה ושדי על הרכב ונחבטה. הרכב שעצרה לבידוק המשיך למעשה לספוג את המכה, יחד עם הנהג שישב בו באותה העת.

ושדי הפגועה פונתה מיידית אל מיון בית החולים ועברה סדרת בדיקות. מבית החולים נמסר כי היא סובלת מחבלות בחלקי גופה.  נהג המכונית נמצא אף הוא במיון ביה"ח, לבירור מצבו.

לושדי, שהיתה בשירותה הצבאי נהגת נגמ"שים, המפגש עם כלים כבדים הוא מצב רגיל, אך האירוע שהיה הבוקר תפס אותה לא מוכנה: "אני זוכרת שעמדתי ליד הרכב ופתאום שמעתי צפירה חזקה", היא משחזרת, "ברגע שהסתובבתי, קיבלתי מכה ועפתי. הייתי בהלם, אנשים התחילו להגיע ולעזור לי, רק עכשיו אני מתחילה להבין מה קרה. בצבא יש נוהל בדיקת נגמ"ש לפני הנסיעה ולאחריה. אם היו עושים זאת גם במשאית הזו, אני מאמינה שזה לא היה קורה".

אפשר גם להדביק לכתבה: סרטון הגלגל המשאית פוגע במאבטחת רמב"ם: https://www.youtube.com/watch?v=E1cGp9PrqRo&feature=youtu.be

צילום: מצלמות האבטחה של רמב"ם.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY