האם מדובר ביוניקורן של עולם העסקים? זו ללא ספק הולכת להיות השנה של קבוצת זיסברג!

השנים האחרונות הפכו את הסביבה העסקית למאתגרת במיוחד, עסקים רבים עדיין מנסים להתאושש מתקופת הקורונה, הריבית ממשיכה לעלות ומבחינה פוליטית אנחנו עדים לחוסר וודאות הולכת וגוברת. מספרים שאתגרים מייצרים הצלחות, מעקב אחר הפעילות של קבוצת זיסברג מצליח להפוך את הסיפור הזה למציאות מדהימה

קבוצת זיסברג הצליחה למשוך את תשומת הלב של העולם העסקי לאחר שביצעה דווקא בחודשים האחרונים מספר עסקאות מעוררות השראה, עם פוטנציאל רווח גבוה. מצאנו לנכון לנסות ולהבין את החשיבה האסטרטגיה שעומדת מאחורי הקבוצה ולכן נפגשנו עם ברק זיסברג שהסכים לשתף אותנו במספר תובנות עסקיות שייתכן ומומלץ לכם לאמץ. ברק מגיע לעמדת ההובלה ונטילת מושכות הניהול לאחר שהצליח להפוך חברת משלוחים קטנה באזור חיפה והצפון לחברה המובילה עם למעלה מ400 לקוחות. "הניסיון שלי בעולם הניהול לימד אותי שכל עסק חייב לבנות חזון עסקי, מטרה שאליה הוא שואף להגיע בשנתיים הקרובות ומשם עליו לסלול את הדרך באמצעות התמקדות בזיהוי הזדמנויות וניצול יכולות ליבה" מסביר ברק. בחינה של פעילות הקבוצה בשוק הנדל"ן מוכיחה את הדברים האלה, בתקופה שבה משקיעים ישראלים מחפשים הזדמנויות מעבר לים, הוביל ברק את הקבוצה להשקעה ב12 עסקאות מניבות ששמו את הקבוצה על המפה. 

"אני מאמין שכל משבר מייצר הזדמנויות ואלה בדיוק הדברים שמעניקים לי מוטיבציה, במקומות שבהם אחרים אומרים שאין סיכוי אני מקבל בוסט עצום להשגת המטרה" טוען ברק, מנכ"ל קבוצת זיסברג. בקבוצה מאמינים כי 2023 הולכת להיות שנה של ניצול הזדמנויות, עם פיזור סיכונים נכון במספר ענפים כפי שמתאר ברק "אנחנו הולכים לפתוח סוכנות ביטוח, בוחנים התרחבות בתחום המשלוחים, השקעה בענף המזון ועוד כמה הפתעות שאני עדיין לא רוצה לחשוף" עם הבטחות כאלה אין ספק שזו הולכת להיות השנה שבה הקבוצה תפרוס זרועות ותפרוס פעילות למספר אפיקים. 

ומה החזון לשנת 2023? "אני איש עסקים שמונע מדחף להישגיות והצלחה, אני מאמין ברכישת פעילויות רווחיות והובלה של הקבוצה אל עבר המחר. אנחנו כאן כדי להישאר, התוכניות שלנו כבר סגורות מאחורי הקלעים אבל אנחנו תמיד תרים אחר הזדמנויות בשוק ובקרוב תכירו את הדרך שאנחנו סוללים בימים אלה".

התבוננות בברק מציירת לנו את דמותו של איש העסקים הישראלי, בחור צעיר מלא ביטחון עם חוכמה ניהולית שנצברה במשך השנים האחרונות. דחף להישגיות, ביטחון, רצון ליטול סיכונים וחשוב מכך השקעה בענפים שונים הם כנראה יכולות ניהוליות שכדאי ללמד בבתי הספר למנהל עסקים. אנחנו מתחייבים להמשיך ולעקוב אחר איש העסקים הצעיר שמוביל את קבוצת זיסברג לשנה מלאת ריגושים, אביב של התחלות חדשות כבר אמרנו. 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY