"הייתי שפן ניסיונות של מכשיר הסקס לכן מגיע לי רווחים מבעלי"

בית המשפט לענייני משפחה לא יכול היה להתעלם מכתב התביעה שהגישה אישה באמצע שנות הארבעים לחייה נגד בעלה ובו היא דורשת זכויות הפצה שיווק ורווחים עתידים של מכשיר להגברת האון הגברי שהם ייבאו יחד, בגלל בעיות בחיי המין שלהם

בכתב התביעה טענה האישה כי במשך שנים סבלה מחיי אישות בעייתיים, שנבעו מבעיות רפואיות של בעלה. "למרות שבעלי הרעיף עלי אהבה אין קץ והיה אבא טוב לילדים, בחיי האישות שלנו היה חסר גדול" טענה.

לדבריה, בעלה היה קשוב לבעיה ויחד החליטו שניהם לנסות כל פתרון אפשרי. במסגרת הניסיונות ייבאו יחד מכשיר המסייע בשיפור כוח הגברא. המכשיר עבד יפה והצליח מאוד גם בשיפור חיי הנישואין שלהם.

למרות זאת. אחרי כשלוש שנים, ללא קשר למכשיר הפלאים, החליטו בני הזוג להיפרד.

הבעל ,באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען להגנתו. "הזוגיות שלנו הפכה לבעייתית בגלל בצע כסף והכנסות ענק מהמכשיר ששווק". עוד הוא הוסיף: "הניסיון של אשתי להציג את העניין

כאילו זו היתה יוזמה עסקית שלה, בשקר יסודו". עו"ד סולן טוענת כי בידי הבעל כל ההוכחות הנדרשות ,שהמכשיר נרכש אחרי שורה של מפגשים בחו"ל עם היצרן וניסיונות פיזיים על המכשיר, שנעשו גם הם בחו"ל.

האישה טענה כי סבלה שנים. "הפתרון שהשגנו לא הביא את מערכת היחסים שלנו למקום שרציתי, להיפך. יחד עם זה ,מאחר ואני ייבאתי את המכשיר, אני מבקשת מבית המשפט להורות לבעלי לא להפיץ אותו בארץ ולא לייבא אותו".

הבעל באמצעות עו"ד סולן טען בין היתר כי מכיוון שהמכשיר נבדק על גופו יש לו זכויות עליו. עוד טען הבעל כי מכירות המכשיר מגיעות לעשרות אלפי שקלים בחודש, הודות לעובדה שהוא נמכר תוך חיזוק האמון שהמכשיר אומנם עובד.

האישה לעומת זה טוענת: "אני הייתי שפן הניסיונות של המכשיר ואני זכאית לרווחים ממנו". בית המשפט יפסוק  מי מבין השניים צודק.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY