מעל ל 250 איש הגיעו לשמוע את ח"כ עופר שלח בפאב הפטריקס במרכז הכרמל למרות תנאי מזג האוויר החורפי שפקדו את העיר בערב יום ראשון

ח"כ שלח פרס את מצע המפלגה והתייחס לתוכנית 7 הנקודות אותה מציג  יו״ר המפלגה ח״כ יאיר לפיד ברחבי הארץ. בהמשך ענה לשאלות הקהל והתייחס למצב בו נמצאת הממשלה כאשר גורמים רבים ומשמעותיים בה ובראשם כמובן ראש הממשלה נמצאים בחקירות. בסיום התחייב וחזר על האמירה לפיה מפלגת יש עתיד תהיה זו שתרכיב את הממשלה הבאה ויאיר לפיד יהיה ראש ממשלת ישראל.

בסיום האירוע, התקיימה פגישה בין ח"כ שלח לסגן ראש העיר ויו"ר הסניף החיפאי של יש עתיד שי אבוחצירה וחבר מועצת העיר מטעם סיעת יש עתיד-צעירי חיפה עו"ד אורי גרינברגר בה דנו השלושה באסטרטגיה של המטה החיפאי לקראת הבחירות המוניציפאליות הקרובות.

ח"כ שלח חזר על עמדתו של יו"ר המפלגה ח"כ יאיר לפיד לפיה אם יחליט אבוחצירה להתמודד לראשות העיר, תתמוך בו המפלגה באופן בלתי מסויג.

שי אבוחצירה, סגן ראש העיר: "אני שמח על ההיענות הרבה של הציבור החיפאי אשר הגיע בערב גשום לשמוע ולשאול את ח"כ שלח, אין ספק שתושבי העיר חיפה מהווים היום בסיס כוח משמעותי למפלגה. מדי שבוע אנחנו מקבלים עשרות פניות של חיפאים צעירים וותיקים ואפילו בני נוער שרוצים לקחת חלק בפעילות המפלגה ולהפתעתי רובם באים ממפלגות שונות בכל רחבי הקשת הפוליטית. ההבנה הרווחת היום כי על מנת לייצב שוב את המדינה, חייבים לחזור למרכז ואני מאמין כי כוחה של המפלגה אשר כבר היה גדול בבחירות האחרונות יגדל משמעותית בבחירות הקרובות ואף יעבור את ההישג העצום אליו הגיעה המפלגה בשנת 2013, הן בזירה הארצית והן בזירה המקומית."

 

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY