לאומית שירותי בריאות חנכה השבוע את המרכז הרפואי החדש בכרמיאל, זאת בנוכחות מנכ"ל לאומית מר חיים פרננדס, ראש עיריית כרמיאל מר משה קונינסקי ומנהל מחוז צפון בלאומית מר צחי שטרן.

המטרה המרכזית של המרכז הרפואי החדש, היא להמשיך ולשפר את השירות ללקוחותינו ולהביא לידיעת הציבור הרחב בעיר, את יכולותיה המקצועיות של לאומית במטרה להגדיל עוד יותר את חלקה של לאומית בעיר ואני מצפה מצוות הסניף באופן אישי להמשיך ולהגדיל את כמות הלקוחות בסניף. במהלך טקס החניכה, העניק מנכ"ל לאומית פרננדס לראש העיר קונינסקי את "אות החסידה" – סמלה של לאומית.

מנכ"ל לאומית שירותי בריאות, חיים פרננדס: "ללאומית בכרמיאל יש אלפי לקוחות, כאשר המרכז הרפואי החדש מעניק שירות לאלפי לקוחות נוספים תושבי האזור. זה המקום לציין שלאומית מתעתדת להקים מרכזים רפואיים נוספים בעיר בהתאם להתפתחות של כרמיאל על מנת לשפר את השירות לתושבים. אצלנו בלאומית הלקוח הוא במרכז העשייה שלנו ואנחנו שואפים להעניק ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, כמו שראוי שתנהג מערכת ציבורית המשרתת את לקוחותיה".

מנהל מחוז צפון בלאומית שירותי בריאות, צחי שטרן: "במרכז רפואי זה הפרוס על כ-300 מ"ר, הושקעו מיליוני שקלים כולל ציוד רפואי ומחשוב. במרכז רפואי זה, לאומית מספקת תחת קורת גג אחת שירותים רפואיים מגוונים שייתנו רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, רפואת עור, מכון רנטגן, חדר פעולות זעירות  שיאפשר ניתוחים קטנים, סדנאות לקידום בריאות, שירותי דיגום ושירותי סיעוד".

ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, בירך את הנהלת לאומית על פתיחת המרכז הרפואי החדש וציין כי הוא שמח באופן אישי על פתיחת המרכז הרפואי היות שהוא לקוח נאמן של לאומית במשך עשרות שנים ונהנה עד מאוד משירותיו. ראש העיר הודה על שיתוף הפעולה עם מנהלת האזור ועם מנהל המחוז והוא מודה להנהלת לאומית על ההשקעה המרובה שתהיה בעיר בשנים הקרובות במטרה להעמיק את אחיזתה של לאומית בעיר.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY