לקראת החופש הגדול :יריד קייטנות ענק וראשוני

עבור ההורים וגם הילדים המתלבטים: לראשונה בארץ יתקיים יריד קייטנות ענק שבו יוצגו אפשרויות ליותר מ-30 קייטנות שונות וישולב גם הפנינג. זה יקרה במתחם חוצות המפרץ OUTLET ביום שני ה- 23.5 בשיתוף קבוצת הפייסבוק "הורים בקריות"

מריחים את החופש הגדול באוויר ומתכוננים בהתאם: בפעם הראשונה בישראל, ייערך יריד קייטנות ענק, בו צפויות להציג עשרות קייטנות ובתקווה שהילדים גם ירשמו  לאחת מהן לפחות. כל קייטנה תציג התנאים בהם היא פועלת, שעות פעילות, איזה תזונה הילדים יקבלו בה, אטרקציות, מתנות וכו'. היצע הקייטנות ביריד רחב וכולל תחומים שונים כמחול, ספורט, כדורסל, יצירה, מדע, גלישה, מוסיקה  ועוד.

בין הקייטנות שיוצעו במתחם: קייטנת מוכנות לכיתה א', קייטנת אומנות צעירים, קייטנת שומרי הטבע והסביבה, קייטנת הייטק,  קייטנת סוסים, קייטנת מדען צעיר,  קייטנת אטרקציות ואקסטרים מהסרטים, קייטנת פ.ל.ה, קייטנת גלישה, קייטנת בוטיק לילדים, קייטנת אומנות, קייטנת מחול, "וואוו" של קייטנה , קייטנת עמותת ספורט, קייטנת כדורגל, קייטנת כדורשת, קייטנת סופר ספורט, כיף באפק (בקיבוץ אפק), קייטנת חב"ד, קייטנת רשת המתנסים, קייטנת בריכה, קייטנת מסיבת גן , קייטנת summer school, קייטנת צהרונים, קייטנת חי פארק, קייטנת רשת המתנסים ק. ביאליק ועוד.

היוזמה ליריד היא של מנכ"ל חוצות המפרץ חיים חורש, שראה לנכון לשלב סוגים שונים של קייטנות במקום אחד, (ואם אפשר במרכז קניות מה טוב). 

לדבריו, "מדובר ביריד יוצא דופן מסוגו שנותן מענה להורים רבים המעוניינים להכיר מקרוב את הקייטנות של ילדיהם ואת התכנים בהם. לדבריו: "היריד מעניק גם מגוון של כ 30 קייטנות שונות ומגוונות ומאוד מיוחדות שהרבה מאוד הורים ישמחו לדעת שיש כאלה אפשרויות".

במסגרת היריד ייחשפו ההורים להיצע הרחב של הקייטנות השונות אשר יתקיימו במהלך הקיץ באזור מגוריהם. הם יוכלו לפגוש את מארגני הקייטנות באופן ישיר ולהכירם, להיחשף לתכנים שמציעה כל קייטנה, לקבל מענה על צרכים מיוחדים ובקשות שונות ולקבל הצעות מחיר לקייטנות, לפני שהם רושמים את ילדיהם. השפע שיהיה שם יעזור להם להתאים את הקייטנה לתחביב ואופי ילדיהם וכן לקבל מענה לשאלות המציקות לכל הורה בנוגע לתנאי בטיחות ובטחון, תזונה וכו'.

בנוסף במתחם היריד יתקיים גם הפנינג לילדים, בזמן שההורים מתלבטים בין הקייטנות השונות,  הילדים ייהנו ממתקנים מתנפחים, חלוקת שלוקים מרעננים ומופעים מקפיצים.

היריד יתקיים במדרחוב המותגים ויפעל  יום שני ה- 23.5 בין השעות 16:00-19:30.

אלו המופעים שמחכים לכם : בשעה 17:00 מופע היפ הופ של   סטודיו "אקשן"

ובשעה 17:30  קרקס אקרו פאן – מופע קרקס ואקרובאטיקה המשלב חמישה אקרובטים ומוסיקה המתאים לכול המשפחה. הכניסה חינם לכל הפעילויות.

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY