מאות אלפי שקלים יועברו למרכז הצעירים בקריית מוצקין

אלו יועברו לאחר עמידה בתנאים ובמסגרת קול קורא שהפיץ המשרד לשוויון חברתי לתמיכה במרכזי צעירים ברשויות המקומיות, שאחריו נחתם הסכם מענק בין המשרד לשוויון חברתי לעיריית קריית מוצקין.

השרה גילה גמליאל אירחה אתמול במשרד לשוויון חברתי בבני ברק את מנכ"ל עיריית קריית מוצקין יריב גסר, למעמד חתימה על הסכם מענק של המשרד לשוויון חברתי למרכז הצעירים בקריית מוצקין. המענק, בסך מאות אלפי שקלים, ישמש לטובת פעילויות חברתיות וציוד מרכז הצעירים בעיר.
הסיוע מועבר במסגרת קול קורא שהפיץ המשרד לשוויון חברתי לרשויות מקומיות המפעילות מרכזי צעירים, ולפיו כל רשות שתעמוד בתנאי הקול הקורא תזכה למענק לפעילות חברתית לצעירים וציוד למרכזי הצעירים. קריית מוצקין היא הרשות הראשונה שעמדה בתנאי הקול הקורא וחתמה על הסכמי המענק.
גסר, שחתם על הסכם המענק בשם ראש העיר חיים צורי, ציין כי "פעילותה של השרה גמליאל בקרב דור הצעירים, הנשים והגמלאים ראויה לכל שבח. התכנים והיוזמות שמייצר המשרד תחת שרביטה למרות תקציביו הדלים ניכרים ביישובים רבים בארץ ומגיעים לשלל אזרחים".
השרה גמליאל: "השקעה בצעירים היא השקעה אסטרטגית לטווח ארוך, שהמדינה היא הנשכרת העיקרית ממנה. חובה על כל מדינה חפצת חיים להשקיע ברווחת הדורות הצעירים, שהם עתידה על כל המשתמע מכך. אני שמחה על שיתוף הפעולה עם עיריית קריית מוצקין, ובטוחני כי עוד נצעד יחד דרך ארוכה ומשמעותית".

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY