בשבוע שעבר, נערך טקס מרגש, להסרת הלוט מהשלט לזכרו של דודי זהר ז"ל טייס מסוקי קרב, אשר נפל בתאונת אימונים באוגוסט 2017. על השלט מצוטט דודי בדבריו: "מי שהגיע לטופ, נולד מוכשר אבל עבד קשה מאוד, כישורים זו נקודת פתיחה טובה, מפה זה תלוי בעבודה, בהדרכה, בליווי ובאמונה".
הטקס נערך בבניין פרת, בבית בירם- הבית של קבוצת "גלקסיה ע"ש דודי זהר".

דודי היה בוגר בית הספר הריאלי במחזור ע"ג, יו"ר ועד ההורים ומייסד קבוצת הרובוטיקה ביסוד אחוזה. בטקס המרגש נכחו בני משפחת זהר וחברים, נציגי חברת אלביט ובראשם יורם שמואלי, מנכ"ל חטיבת כלי הטיס ובוגר ביה"ס, חברי קבוצת הגלקסיה ע"ש דודי זהר, הורים, מורים והמנטורים של הקבוצה.

עליזה זהר, אימו של דודי, הציעה ברגישות של אם פרשנות משלה לשם הקבוצה "גלקסיה על שם דודי זהר". גלקסיה – המבנה הסדור הגדול ביותר ביקום. זהר – תופעה מרשימה של אור מנצנץ במרחב.לאחר הטקס, יצאו חברי הקבוצה יחד עם ג'קי זהר, אביו של דודי, לסיור ב 3 אתרים של חברת אלביט מערכות שם עבד דודי ז"ל. בכל אחד מהאתרים קיבלו את פני המשלחת אנשים מהשורה הראשונה וניכר היה שכולם לוקחים את הביקור מאוד ברצינות ומתרגשים לארח את הנוכחים.

"חשנו את ההתרגשות האישית של האנשים שהכירו את דודי. היו אפילו מי שאמרו לנו שהביקור נותן להם הרגשה ש "משהו מהאנרגיה של דודי נמצא איתנו", התרשמנו לראות את העושר והיצירתיות של תחומי העיסוק ואת הרמה הגבוהה של הטכנולוגיה והתפעול. חברת אלביט מערכות מהווה גאווה ישראלית אמיתית והיא מעסיקה אנשים רבים שמוצאים את העיסוק והעניין שלהם בתחומים מרתקים", מספרת תרצה הוכברג, מרכזת קבוצת ה"גלקסיה על-שם דודי זהר" של בית הספר הריאלי.  

בזכות החיבור עם דודי, הפכה אלביט להיות חלק חשוב  ממשפחת גלקסיה, וזה ממלא אותנו גאווה. בהחלט מרגישים את האור עליו עליזה דיברה", הוסיפה הוכברג. 

קבוצת ה"גלקסיה ע"ש דודי זהר", הינה נבחרת הרובוטיקה של בית הספר הריאלי העברי בחיפה, שהוקמה לפני כארבע שנים עם הקמתה של מגמת הרובוטיקה בבית הספר. הנבחרת משתתפת בתחרויות בארץ ובחו"ל והשיגה עד כה הישגים מרשימים בתחרויות העולמיות, וביניהן בתחרות ביוסטון באפריל השנה.  הקבוצה אומצה ע"י חברת אלביט בה עבד הטייס דודי זהר ז"ל, ונקראת על שמו. הקבוצה מקדמת תחומים של מדע וטכנולוגיה, בקרב בני נוער, כחלק מההתנדבות והפעילות הקהילתית של הקבוצה. זאת בנוסף למצויינות אליה שואפים כל חברי הקבוצה בכל דבר שהם עושים. 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY