בית משפט השלום בקריות החליט למחוק את תביעתו של צביקה ברקאי נגד עיריית קריית ביאליק, ראש העיר, אלי דוקרוסקי ובועז גולן , אשר שימש באותה התקופה כדובר העירייה

חבר מועצת העיר בקריית ביאליק , צביקה ברקאי,  הגיש תביעת פיצויים בגין לשון הרע נגד עיריית קריית ביאליק , העומד בראשה, אלי דוקורסקי ודובר העירייה דאז, בועז גולן.

הפרסום בגינו הוגשה התביעה הינו פרסום שנעשה בעיתונות המקומית באזור הקריות ב 10.7.12, בו הובאה תגובת עיריית קריית ביאליק למכתב ששלח ברקאי לראש העיר ובו הוא מודיע על פרישתו מהקואליציה העירונית תוך העלאת טענות נגד ראש העיר המכהן,אלי דוקורסקי.

דובר העיריה, בועז גולן, השיב בשם הרשות: "רשמנו בפנינו את הודעתו של צביקה ברקאי כי נכשל בשליחותו כחבר מועצת העיר וכי אינו פועל למען הציבור ולא עושה מאומה בעבורו. לאורך כל הקדנציה תמך ברקאי והצביע בעד מדיניות ראש העיר המנהיגה את קריית ביאליק להצלחה. עתה, כשריח הבחירות באפו, מעלה ברקאי טענות הזויות ומוזרות המעידות עד כמה הוא מנותק. פעילות היחידה בקדנציה הנוכחית היתה ניסיון לקדם מקורבים פוליטיים, לתפור עבורם תפקידים ולדאוג להם לטובות הנאה. בקשות אלו שלו מצויות בעירייה ונדחו מכל וכל".

בית המשפט החליט למחוק את התביעה כיוון שמסירת התגובה לעיתון נעשתה על ידי הנתבעים במסגרת מילוי תפקידם. ברקאי לא עמד בנטל להוכיח כי פרסום התגובה נבע ממטרות אישיות ולצורך גרימת נזק לתובע.

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY