נעצר תושב חיפה, פסול נהיגה שנוהג כבר 12 שנים ללא רשיון נהיגה ולמרות שלחובתו 4 פסילות קודמות ו-66 הרשעות תעבורה. בחקירה הוא הביע צער, אך תירץ כי הוא נוהג כך רק בתוך העיר

עירנותם של שוטרי רוב הדר הכרמל שבחיפה, הביא שלשום למעצרו של נהג בן 38 תושב חיפה, פסול נהיגה שנהג למרות שרשיונו פקע עוד לפני 12 שנים, בשנת 2004 . לחובתו של הנהג 4 פסילות קודמות ו-66 הרשעות תעבורה.

הנהג הפוזז הובא מיד לחקירה ליחידת פסולי הנהיגה. אתמול, שלישי יבקשו חוקרי יחידת הפסולים בסיוע יחידת תביעות תעבורה להאריך את מעצרו בבית המשפט לתעבורה ולהגיש נגדו בהליך מזורז כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

לדברי עוזר דובר משטרת חוף רפ"ק חיים פונימונסקי אם בית המשפט בוחר לעצור את הנהג עד תום ההליכם משמעות הדבר היא שהוא רואה באופן חמור מאוד את מעשיו. הנהג אמר בחקירה שהוא מצטער ועשה את מה שעשה רק למטרות עבודה, עוד אמר כי הוא נוהג רק בתוך חיפה בגלל שעליו להתפרנס.

רפ"ק פונימונסקי הוסיף כי תחנות משטרת זבולון וחיפה מעסיקות שוטרים של משרד התנועה, העוברים בדרכים כנהגים – שוטרים סמויים במטרה לאתר נהגים שנוהגים בעת שהם בפסילת רשיון ומסכנים ביודעין את הציבור. "מדובר בעבריניים שלוקחים את החוק לידיים וזה לא מעניין אותם . השוטרים שבדרכים בדרך כלל יודעים אחרי מי הם רודפים ומגיעים אליהם בעקבות מידע מודיעיני קודם, מתעדים אותם ומביאים אותם לבית המשפט בהליך מזורז להגשת כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים. לפני כחודשיים היה נהג שנתפס בכרמל כשוא פסול נהיגה, ללא רשיון וללא טסט לרכב כשהילד שלו יושב מקדימה על ברכיה של אשתו. אנשים עושים מה שהם רוצים".

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY