עושים טוב בחיפה

קבוצת אבי רחמים העמיסה הררי צעצועים וממתקים כדי לשמח את הילדים החולים במרכז הרפואי רמב"ם . בשער הצפון אפו בשיתוף עם בית חב"ד ומתנדבי אור ירוק פקדו מאות גני ילדים. יום המעשים טובים צוין בגדול גם בחיפה והקריות

רינת ג'ינו ואבי רחמים ביום המעשים הטובים. צילום פרטי

עמוסים בעשרות חבילות שי הכוללות צעצועים וממתקים, הגיעו בשלישי אבי רחמים העומד בראש "קבוצת אבי רחמים" ורינת ג'ינו, מנהלת קשרי הלקוחות של החברה וחברי הנהלה נוספים, למחלקת הילדים במרכז הרפואי רמב"ם כדי לשמח את הילדים המאושפזים ואת הוריהם בתקווה להצליח להעלות חיוך על פניהם.

את חבילות השי רכשה חברת רחמים מכספה הפרטי ורחמים אף עזר במלאכת האריזה. הקשר למחלקת הילדים בבית החולים נוצר בעזרת עמותת "חודש טוב" והעומד בראשה  איתן פרדו רוקאס, שהוא המייסד והמנכ"ל בפועל בהתנדבות.

"קבוצת אבי רחמים- איכות מבית טוב" הינה חברה לבנייה העוסקת בהקמה ופיתוח מבנים ותשתיות בכל רחבי המדינה, במשרדי הממשלה  ופרויקטים של מגורים ומסחר במזרח אירופה. רק לאחרונה סיימה החברה מספר פרויקטים בחיפה.

עמותת "חודש טוב" הוקמה בשנת 2010 בתור פרויקט חיפאי שפעל בבתי החולים. כיום העמותה מונה מאות פעילים ומתנדבים מכל רחבי הארץ. זו עמותה ללא מטרות רווח ואף לא אחד מעובדיה או מנהליה מקבל שכר. מטרתה של העמותה מעבר לשמח אלפי חולים ומשפחותיהם, היא להנגיש את העשייה החברתית לכל אדם ולהקל על ההליך שעוברים בעלי הרצון להתנדב ולפעול למען האחר.

גם בקניון שער הצפון בקרית אתא ציינו את יום המעשים הטובים הנהלה וצוות קניון שער הצפון קיימו פעילות של אפיית מצות 'בבית ספר תמיר' בקרית אתא לחינוך מיוחד בשת"פ בית חב"ד . נראו שם מנכ"ל הקניון דודו שגיא, איגור קלימנצנקו, איש אחזקה של הקניון, אלון שורר (סמנכ"ל תפעול)

מתנדבי עמותת אור ירוק בקרית אתא, קרית מוצקין וקרית ביאליק קיימו פעילות מתקיימת במסגרת תכנית "זה"ב בגן". זו תכנית המופעלת על ידי עמותת אור ירוק והחברה למתנ"סים – תנועת של"מ, בשיתוף משרד החינוך. בנוסף משתתפים גם סטודנטים מתכנית פר"ח ובנות השירות הלאומי-אזרחי.

במסגרת הפעילות, יוצאים למעלה מ- 1,700 מתנדבי תכנית זה"ב בגן של עמותת אור ירוק למאות גני ילדים בכמאה יישובים בכל רחבי הארץ בכדי להעביר פעילות מיוחדת לילדים בנושא בטיחות בדרכים.

 

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY