פני צלקת, הגרסה הצפונית

הקוקאין שהוסתר בגוף הבלדרים. צילום: דוברות המשטרה
הקוקאין שהוסתר בגוף הבלדרים. צילום: דוברות המשטרה

מעצרם של שני בלדרי סמים, שבגופם התגלו קרוב לשני קילוגרמים של קוקאין נוזלי טהור, הביא לחשיפתה של רשת לייבוא והפצה של קוקאין נוזלי.

חמישה תושבי האזור החשודים שניהלו רשת לייבוא והפצת סמים קשים הובאו הבוקר (חמישי) להארכת מעצר בבית משפט השלום בחיפה. מדובר ברשת שאיתרה בארץ בלדרים ושילחה אותם לפרו על מנת שיסליקו בתוך גופם קוקאין נוזלי. על כל קילו קוקאין נוזלי המוסלק בגופו של בלד ניתן לייצר כמות של 10 קילוגרמים קוקאין להפצה.

בפעילות משותפת למחוזות חוף וצפון בחודשיים האחרונים הצליחה המשטרה לאסוף ראיות מוצקות נגד חמישה חשודים תושבי נצרת ונשר ילידי 1994-1981 בחשד לקשירת קשר לבצוע פשע, ייבוא סמים והחזקת סם שלא לצריכה עצמית. המבצע החל במעצרם של שני בלדרים שנעצרו ב-30.11.15 עם כניסתם לארץ. על גופם של הבלדרים התגלה קרוב לשני ק"ג קוקאין נוזלי טהור ממנו ניתן לייצר 20 ק"ג של קוקאין שיופץ ברחובות בשווי של מיליוני ש"ח.

עם התפתחות החקירה נעצרו חשודים נוספים במעורבות בפרשייה הקשורים לליווים של הבלדרים והשגחה עליהם עד הגיעם ארצה.  מעצרם של החשודים הוארך ארבע פעמים והבוקר יוארך מעצרם בבימ"ש שלום חיפה ובמהלכו יוגשו נגדם הצהרות תובע ,בימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום בגין החשדות המיוחסים להם.

 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY