פרסום ראשון: ייבדק חשד שהוצא "חוזה" על האחים קורידו

"הוציאו עלי ועל אחי חוזה". האחים קורידו
"הוציאו עלי ועל אחי חוזה". האחים קורידו

 

השופט, זאיד פלאח הורה לשב"ס לבדוק בדחיפות את הטענות של אורן קורידו על כך שבני מיעוטים הוציאו חוזה עליו ועל אחיו

בדיון שהתקיים אמש (שלישי) בבית משפט השלום בחיפה, אמר הפדופיל אורן קורידו, לשופט זאיד פלח: "בתקופת שהותי במעברים בשב"ס הגיעו אלי אנשים תושבי חיפה, בני מיעוטים, שהוציאו 'חוזה' עלי ועל אח שלי". כשנשאל על ידי השופט האם אמר את זה למישהו, ענה "אף אחד לא רוצה לדבר איתי. אני מדבר עם האנשים בתא. אף אחד לא מקשיב לי".

בתוך כך, במהלך הדיון ביקשה עורכת הדין סיגל דבורי מבית המשפט כי יוגש תסקיר מעצר בעניינו של קורידו. "אבקש ששירות המבחן יתייחס למסגרת הטיפולית, אשר לא יושמה כפי שמפורטת בתסקיר מחודש ינואר. מתווה ששירות המבחן היה צריך להיות אמון על יישומו ובראיה על מציאת חלופה טיפולית הולמת במרכז שיקומי לעברייני מין, תוך לקיחה בחשבון שהמשיב מונמך קוגנטיבית".

השופט זאיד פלח קיבל את בקשתה של עורכת הדין סיגל דבורי והורה לשירות המבחן להכין תסקיר. כמו כן, הורה השופט פלח: "לתשומת לב השב"ס, יש להעביר בדחיפות את דברי המשיב לקצין המודיעין במקום מעצרו בכדי לטפל בעניין".

נזכיר כי פרקליטות מחוז חיפה הגישה לפני כשבועיים לבית המשפט השלום בעיר כתב אישום נגד האחים אורן ושלומי קורידו בגין שני אישומים: החזקת חומרי תועבה ובהם דמויות של קטינים והפרת צו פיקוח לחוק הגנה על הציבור מפני עברייני מין.

5 COMMENTS

LEAVE A REPLY