שומר באתר הבנייה נרצח ביריות
עד ראיה מספר כי בתום מרדף בין אופנוע למכונית, מספר רב של כדורים נורו כלפי הקורבן. הרקע לאירוע הוא ככל הנראה סכסוך מתמשך בין גורמים עבריינים בעיר. החשוד בירי ברח והמשטרה טרם עצרה את המעורבים באירוע.

תושב חיפה, בן מיעוטים כבן 22 אשר עבד כשומר באתר בנייה בשדרות בן גוריון שבמושבה הגרמנית נרצח אמש, סמוך למקום עבודתו, כשהרקע לאירוע ככל הנראה פלילי. המקרה התרחש בסביבות השעה 22:05 בשדרות בן גוריון שבמושבה הגרמנית. כפי שמספר עד ראיה שישב בבית קפה 'הוואנה' שבמקום, "ראיתי אופנוע שצבעו אדום כשהוא עולה ויורד מספר פעמים, מה שכבר היה נראה מוזר בעיני. פתאום נצמד לאופנוע רכב מסוג מאזדה בצבע כסף, מהרכב יצא אדם וירה ברוכב האופנוע מספר רב של פעמים, להערכתי בין 7-12 כדורים. רוכב האופנוע מיד נפל על הרצפה, אשים מסביב נבהלו מאוד והיורה חזר לרכב וברח מהמקום. כעבור עשר דקות לערך הגיע למקום אמבולנס, הוא הגיע לפני המשטרה אבל לא פינה את הנדקר כי המשטרה אמרה להשאיר אותו על הרצפה".
דובר מחוז חוף במשטרה רפ"ק חיים פונימונסקי  מסר כי למקום הגיעו מפקד המחוז ניצב עמוס יעקב, מפקד תחנת חיפה נצ"מ אבי אדרי, שוטרי ימ"ר ואנשי משטרה נוספים.
"הרקע לאירוע הוא ככל הנראה פלילי ואנו מעריכים שמדובר בסכסוך מתמשך בין עבריינים בעיר. יצוין כי לפני כמה חודשים נרצח באותו מקום בן לאחת המשפחות, ולאחר מכן נרצח בן משפחה אחרת שכנראה קשורה לסכסך", אמר רפ"ק פונימונסקי.
לדבריו, בשלב זה עדיין לא נעצרו חשודים והחקירה נמצאת בראשיתה.
נטע פלג

4 COMMENTS

LEAVE A REPLY