ישראלים רבים, נשים וגברים כאחד, סובלים מהזעת יתר. בימי הקיץ החמים הבעיה מחריפה ויכולה להפוך למטרד של ממש, עם כתמי זיעה גדולים על הבגדים, כפות ידיים מזיעות ובעיקר תחושת חוסר ביטחון, מבוכה וחשש מהפצת ריח רע. 

אך הבשורה היא שכיום הזעת יתר היא אינה גזירת גורל. יותר ויותר ישראלים כבר נערכים לימי הקיץ הקרבים ותרים אחר פתרונות שיסייעו להם להגיע  מוכנים לעונת הים והרחצה. 

מרפאת כללית אסתטיקה בקריון מקיימת יום טיפולים מיוחד וממוקד, בו יבצע דר' אריאל שווייצר, מומחה בכירורגיה פלסטית, טיפולי הזרקות בוטליניום טוקסין (בוטוקס) לטיפול בתופעת הזעת היתר, אותו חומר מפורסם המשמש להעלמת קמטים בפנים. טיפול הבוטוקס, הפועל לשיתוק בלוטות הזיעה, מאפשר פתרון אפקטיבי, מהיר, נטול כאבים וללא תופעות לוואי, עם תוצאות משמעותיות של הפחתת כמות הזיעה בכ-80%. 

במסגרת יום הטיפולים מבוצע ייעוץ וטיפול ייעוץ וטיפולי הזרקות לבית השחי במחיר מסובסד ומשתלם במיוחד למבוטחי כללית מושלם של 429 ₪ כולל עלות הייעוץ. 

שרון כהן, מנהלת מרפאת כללית אסתטיקה קריון: "לקראת הקיץ, אנו ברשת כללית אסתטיקה עדים לעלייה הולכת וגוברת בביקוש לטיפולים המספקים פתרונות לתופעת הזעת היתר. כמו כל הטיפולים והניתוחים ברשת, גם טיפולי ההזרקות לטיפול בהזעת יתר מבוצעים רק על ידי רופאים מומחים, מנוסים ומובילים בתחומם. החומרים המוצעים ברשת הנם אך ורק חומרים איכותיים העומדים בתקני הבטיחות הקפדניים ביותר ומאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות . אנו מזמינים את תושבי העיר והסביבה להגיע וליהנות מכל שירותי המרפאה".

7.5.23, בין השעות 12:00-20:00

מרפאת כללית אסתטיקה קריון

המייסדים 7, מגדלי הקריון, קומה 2, קריית ביאלי'

04-8748402

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY