סרט קצר שהופק בארה״ב בשילוב יוצרים ישראלים, אמריקאים וסינים, שכתב והפיק יואב סויסה, יוצר ישראליאמריקאי המשחק כאמור בתפקיד הראשי יחד עם שני אטיאס, דקיטה (איטה) מכמעט מלאכים הארגנטינאית, לבון רקטור מ״קווינס״ האמריקאית ועוד כ-10  שחקנים ישראלים ואמריקאים

מדובר בסיפור על זוג נשוי צעיר חרדי ועמיד, ללא ילדים חנה ובנימין. בנימין (יואב סויסה), בחור אברך חרדי, נשוי לחנה (שני אטיאס), אשתו המסורה והאוהבת. הם מתגוררים בקליפורניה, בלוס אנג׳לס היפה והשמשית, חייהם מושלמים לכאורה ובסביבה מלאה משפחות עם ילדים ותחת לחץ חברתי. שניהם אמנם יראי כבוד, מאמינים אדוקים באלוהים ובכוח הקהילה, אך בנימין לא מפסיק לחלום על בריחה מחייו לדרך אחרת.

בנימין מסתיר סוד ענק מפני אשתו והסביבה ובסרט הוא עובר מסע ריגשי לגילוי עצמי תוך פחדים ותהיות. האם עליו לצאת מהחושך אל האור ולחיות את החיים או לחיות חיים שקריים בכאב עצום ומלחמה יום יומית על הסתרת האמת?

 בוקר אחד בנימין מוצא בכיסו תלוש קבלה המוביל אותו לבר גייז, הנמצא הרבה מעבר למקום הנוחות שלו, המוכר והמובן. הוא מחליט להיכנס. החלטה זו תשנה את חייו לתמיד.

הסרט מעביר מסרים שכולם יכולים להזדהות עימם: לכולנו יש סודות חבויים, או חלומות לא ממומשים.

הבימאית הסינית   Olivia Luying Wang  מספרת כי: "הסרט ממלא את המסך בסודות חבויים, חלומות לא ממומשים, פחד והסתרת האמת." מה שהיוצר ביקש היה לדייק בכל פרט ופרט כך, שהמשחק מצוין והאיזון העדין בין דרמה למתח הופכים את הסרט למרתק ומעניין." 

הסרט הוגש למספר פסטיבלים ברחבי העולם ובארץ.

יוצרים:

במאים: אוליביה לואינג וואנג ויואב סויסה

מפיקים: יואב סויסה ושלי סקנדרני

תסריטנעמה סילבר ויואב סויסה

צלם ראשיהאובנג "האמר" גנג

עורך: מיידו לואי

מוסיקה מקורית אבי ויצמן 

 

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY