קונסול הכבוד של ישראל במונגוליה, דורג'פלם אמאר, הגיע לבית הספר הריאלי ולפנימייה הצבאית לסיור על מנת לבחון את אפשרות ההשתלבות של בנו בפנימייה הצבאית הסמוכה לבית הספר לשנת הלימודים הבאה.

אמאר, בן למשפחת דיפלומטים במונגוליה, שוקל עתיד צבאי לבנו ולכן שוחח על כך עם הנספח הצבאי הישראלי היושב בשגרירות בביג'ין – עלאא אבו-רוכן. עלאא, בן העדה הדרוזית, הינו בוגר בית הספר הריאלי, ובניו הלכו בעקבותיו ולמדו גם הם בריאלי עד אשר יצאו לשליחות. במסגרת ביקורו של אמאר בבית הספר הוצגו בפניו בית הספר הריאלי, דרכי הלימוד ו"האני מאמין" של בית הספר, המחנך את תלמידיו להיות מעורבים ומשפיעים בחברה הישראלית, תוך מתן דגש על הכשרת מפקדי העתיד כפי שהוא נעשה בפנימייה הצבאית.

במהלך הביקור נפגש הקונסול גם עם מפקד הפנימייה הצבאית – סא"ל (מיל') ידידיה חזני. הקונסול התרשם מאוד מבית הספר ומהפנימייה ויעשה מאמץ לקדם את רישום בנו לקראת שנת הלימודים הבאה, בתנאי שבנו ישרת בצה"ל.

יוסי בן דב, המנהל הכללי של ביה"ס: "שמחנו לארח את הקונסול בבית הספר ולהראות לו את העשייה הרבה והייחוד של בית הספר הריאלי והפנימייה. הבחירה בפנימייה הצבאית על מנת להבטיח את עתיד בנו היא מחמאה גדולה ומצביעה על כך ששמו של בית הספר הולך לפניו גם מחוץ לגבולות ישראל."

מימין לשמאל:   קונסול הכבוד של ישראל במונגוליה, דורג'פלם אמאר, שושי עידן סמנכ"ל הפדגוגיה בריאלי. בן הקונסול

9 COMMENTS

LEAVE A REPLY