אורי בחרי, היזם ואיש העסקים שעומד בין היתר מאחורי אימפריית רב בריח עבר אינספור אתגרים בדרך. וכעת בגיל 70 הוא חוזר לתעשייה להגשמת חלום חדש- הקמת "אור דור"

לאחר 4 עשורים כתעשיין מוביל במשק עמל אורי בחרי ימים כלילות על מותג חדש. כמי שהיה ממייסדי רב בריח בישראל, עתה מסמן מטרה לשנת 2023 והיא פתיחת רשת הפצה כלל ארצית בתחום דלתות פנים "אור דור"

אורי בחרי, יליד הארץ, ה-6 בין 8 אחים, בן לאם עקרת בית ולאב שהיה בעל עסק למכונות תפירה וכבר שם התגלתה בקרבו חריצות ויצירתיות יוצאת דופן בעבודות נגרות לעסק ולבית. בשירותו הצבאי היה מדריך בחיל ההנדסה ובשירות המילואים הוצב על תקן קצין מחלקתי ופיקד בין היתר גם במלחמת יום כיפור.עם שחרורו החל את עבודתו כעובד ייצור יחיד בחברת רב בריח, אז עוד לא דמיין כי תהפוך החברה למפעל חייו.כאוטודידקט למד את רזי עבודת התפעול וטיפס במהרה בשרשרת ההנהלה.הוא עבר להיות זכיין צפון האחראי מבחינה לוגיסטית מקריית שמונה ועד גלילות, כאשר התוצרת היוותה 40% מכלל תוצרי החברה,

בשנת 84 בהיותו מנהל השיווק אף הגדיל את ההכנסות מ-9 מיליון ל-90 מיליון דולר ובעתות קשות נטל על עצמו את עבודת ניהול המשבר ושיקום החברה.זאת עד שאירוע מוחי השבית אותו תקופה ארוכה מעסקיו.

אורי לא ויתר על מעורבות חברתית כל חייו בתרומת מעשר מעסקיו, גם כיום באופן פרטי- למען ארגונים קהילתיים ומוסדות רפואיים כגון בי"ח קפלן, סיוע למשפחות שכולות, עמותות צער בע"ח ועוד, כיום לאחר 7 שנות שיקום, אורי עומד חזרה על רגליו ובפיו הבשורה לחזור לעסקים, עם הוכחה ניצחת שהחיים חזקים מהכול.

לדבריו "גם בגיל 70 אפשר לברוא את עצמך מחדש, אין לי עניין לשבת בפנסיה בבית, אני היפראקטיבי והתשוקה שלי היא העשייה. כמי שמכיר חי ונושם את צרכי השוק, אני מביא עמי את הניסיון והידע לעולם עיצוב הבית. כעת אני מגייס זכיינים מאיזורי טבריה, שרון דרומי (כ"ס, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון) גוש דן, ירושלים וב"ש"

אורי בחרי

נייד ‎052-3867261

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY