גם בחיפה: רשת האופנה הבינלאומית שנרתמת לטובת הנוער הגאה

אופנה זה גם ערכים, לא רק פאן .סורו לגרנד קניון החיפאי בקרוב: במסגרת שיתוף הפעולה עם ארגון איגי, אמריקן איגל תמכור בסניפיה המרכזיים, לקראת מצעד הגאווה שיתקיים ב- 9.6, את ליין הפריטים שכולל חולצות טי שירט, גופיות וכובעים שעוצבו במיוחד כחלק מהתמיכה בקהילה הגאה.

אמריקן איגל- קולקציית להטב מחיר 99.90 שח צילום יחצ חול

 

במסגרת שיתוף הפעולה עם ארגון איגי, הרשת תמכור בסניפיה המרכזיים, לקראת מצעד הגאווה שיתקיים ב- 9.6, את ליין הפריטים שכולל חולצות טי שירט, גופיות וכובעים שעוצבו במיוחד כחלק מהתמיכה בקהילה הגאה. כל ההכנסות ממכירת הפריטים הן קודש לטובת ארגון איגי.

כדי לקדם את המהלך בישראל, נרתמו מיטב הסלבריטאים בארץ ויצטלמו עם החולצות לרשתות החברתיות, על מנת להעלות את המודעות ולהגדיל את התרומות לארגון.

מחיר פריט יעמוד על 99.90 ש"ח

כובע גאווה של אמריקן איגל
כובע גאווה של אמריקן איגל

ניתן להשיג את הקולקציה בין התאריכים 29.5-30.6 (או עד גמר המלאי), ב-3 סניפים מרכזיים: גרנד חיפה, גרנד ב"ש ודיזנגוף סנטר ת"א.

איגי, ארגון הנוער הגאה, הוא הארגון היחיד בישראל אשר נותן מענה לנוער גאה. איגי פועל כבר למעלה מ-15 שנים בכל הארץ, ומאפשר לבני ובנות נוער להט"ב וכאלה שלא בטוחים בזהות המינית והמגדרית שלהם, להגיע למפגשים מדי שבוע. קיימות היום קרוב ל- 07 קבוצות חברתיות ומועדוני נוער הפועלים מקרית שמונה ועד אילת.

 

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY